LT   EN   RU  
2023 m. kovo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dovanos
  Bendravimas > Dovanos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-12-13
Dovanos gali ir sukiršinti

Jei norite Kalėdoms ką nors padovanoti artimiausiems kolegoms, svarbu nepersistengti ir nepriversti jų jaustis nejaukiai.

Kalėdos - dovanų metas. Tačiau įsijausti į Kalėdų senelio vaidmenį darbe yra pavojinga, nes ne visi bendradarbiai gali jus suprasti. Ypač jei dovanas įteiksite tik keliems kolegoms.

Žinoma, visiems bendradarbiams jų pirkti nebūtina, bet tuomet savo išrinktuosius pasveikinkite neatkreipdami aplinkinių dėmesio, pataria www.monster.de.

Dar geriau, jei su artimiausiais kolegomis iš anksto apsitartumėt, ar keisitės dovanėlėmis. Nes antraip jie gali pasijusti nejaukiai, kad jūs jiems ką nors dovanojate, o jie dovanos jums neturi.

Jei jau susitarėte keistis dovanomis, griežtai laikykitės sumos, už kurią susikalbėjote pirkti dovanas. Nes ar smagiai jaustumėtės gavę prabangų daiktą, o patys dovanodami smulkmeną už kelis litus.

Beje, rankų darbo dovana visada liks mielesnė už pirktinę. Argi nepasidžiaugtumėte, jei kolegė jums įteiktų maišelį su pačios keptais kalėdiniais sausainiais?

Kitas klausimas - ar sveikinti savo šefą? Atsakymas - ne. Paprastai dovanos turi būti dalijamos iš viršaus į apačią, o ne atvirkščiai. Jeigu jau vadovas visiems įteikė dovanas ir norite jam atsidėkoti tuo pačiu, geriausia išeitis - susimesti visam kolektyvui it nupirkti jam bendrą dovaną. Tačiau kiekvienam pirkti po atskirą ir paslapčiom ją nešti vadovui būtų keistoka.

Ypač jei netrukus kas nors sulauktų paaukštinimo. Kalbos, kad jis buvo įvertintas dėl to, kad sugebėjo vadovui įsiteikti dovanomis, netruktų pasklisti, nors ir nebūtų nago juodymo vertos.

Tad dalindami dovanas įmonėje atsižvelkite į daugelį aspektų. Nes antraip jūsų geranoriškumas, kad ir koks bebūtų nuoširdus, gali atsisukti prieš jus pačius.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Amfetaminas (2)    Kaziuko mugė (3)    Mokslai (1219)    Velykos (10)    Brendis (6)    Švietimas (1281)    Teisė (61)    Škotų aviganis (3)    Žindymas (14)    Parašiutizmas (15)    Hakeriai (273)    Vokiečių aviganis (2)    Šokoladas (10)    Jautis (7)    Šamanai (7)    Žemgrobiai (6)    Apskaita (15)    Grybų patiekalai (6)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Konspiracija (2)    Motociklai (12)    Kreditai (2)    Helouvynas (7)    Kriptografija (3)    Kornreksai (3)    Partizanai (12)    Slaptos bendrijos (24)    Vytautas Landsbergis (6)    Žinių visuomenė (14)    Filosofija (326)    Draudimas (7)    Stalo žaidimai (7)    Kalbos kultūra (39)    Budizmas (73)    Kaukazo aviganis (2)    Išpažintis (16)    Elektroninės šiukšlės (10)    Klonavimas (10)    Valstiečių sąjunga (2)    Breakdance (4)    Atleidimo svarba (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Metalistai (8)    Aukštasis mokslas (13)    Politikai (183)    Kultūra (749)    Rinkimai (23)    Mazda (2)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Filatelija (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!