LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Drakonai
  Mistika > Drakonai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-23 Spausdinti Spausdinti
Monstrų ataka - filmas apie drakonus

Išleidimo metai: 2002
Trukmė: 105 min.
Kino kompanija: Touchstone Pictures

Režisierius: Robas Bowmanas
Vaidina: Matthew McConaughey, Christianas Bale'as, Izabella Scorupco, Gerardas Butleris, Alice Krige, Alexanderis Siddigas

Žanras: Fantastinis veiksmo trileris

Ar jums teko girdėti, kaip išnyko drakonai? Na, žinoma. Gigantiškas meteoritas trenkėsi į Žemę maždaug prieš 65 milijonus metų ir skeveldros užstojo saulę. Jūs manote, kad esate teisūs? Neskubėkite! Tik dabar sužinosite, kaip viskas vyko iš tikrųjų. Visą tą laiką drakonai buvo gyvi ir tik laukė tinkamo momento, kol kas nors juos pažadins.

Šių dienų Londone dvylikametis berniukas stebi savo mamos, profesionalios konstruktorės-inžinerės organizuotus miesto kasinėjimus, kurių metu sukeltas triukšmas prikelia ugnimi alsuojantį drakoną.

Po dvidešimties metų Žemę okupuoja galingi monstrai, paversdami visus mums žinomus miestus pelenais ir griuvėsiais. Vienas iš nedaugelio likusiųjų gyvųjų žmonių - tai Quinnas (akt. Christianas Bale'as), kuris yra kaip tik tas pats būsimos pasaulio tragedijos pradžią matęs vaikas. Dabar jis vadovauja mažai paprastų mirtingųjų bendruomenei, siekiančiai išgyventi ugnies apimtoje teritorijoje.

Quinno gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis, kai į stovyklą atvyksta puikiai treniruoti ir parengti kariai, kuriems vadovauja ambicingasis Van Zanas (akt. Matthew McConaughey) ir žavioji Alex (akt. Isabella Scorupco). Jau daugelį metų jie karštligiškai medžioja visą pasaulį sunaikinusius ir ugnį sėjančius monstrus.

Amerikos kariai atvyko į Angliją, pasiryžę nukauti žiauriausią kada nors Žemėje gyvenusį vyriškos lyties drakoną. Jeigu pavyks nužudyti jį, tai išnyks ir visi kiti monstrai.

http://video.go.com/reignoffire/flash.html

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Islamas (31)    Barai (7)    Televizoriai (2)    Aikido (14)    Paieškos sistemos (14)    Krašto apsauga (27)    Išpažintis (16)    Rytietiški šokiai (16)    Alus (22)    Parašiutizmas (15)    NSO (33)    Maxima (10)    Alkoholizmas (15)    Intel (6)    Logistika (12)    Kreditai (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Sportas (180)    Lobių ieškotojai (3)    Kinas (193)    Kompiuteriai (148)    Liberalų sąjūdis (5)    Kaukazo aviganis (2)    Vox Populi (14)    Vartotojai (29)    Šalys (61)    Medžioklė (63)    Specialiosios tarnybos (36)    Meilė bloguose (6)    Šventasis Kazimieras (2)    Interneto dizainas (5)    Vaizdo sistemos (34)    KGB (35)    Kovo 8 (3)    Jautis (7)    Joninės (6)    Atleidimo svarba (2)    Dažasvydis (3)    2009 metų horoskopas (15)    Psichologija (89)    Sveikata (313)    Arūnas Valinskas (4)    Baikeriai (8)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Sekimas ir privatumas (12)    Politikai (183)    Shidokan (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Raganos (12)    Svarstyklės (7)
1. Drakonai ir jūrų gyvatės
2. Žaidimas - drakono uodegų dvikova
3. Žaidimas - drakonas ir skydas
4. Drakonai ir požemiai sukūrimas
5. Dėmėtieji eublefarai - mažieji drakonai
6. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 27
7. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 26
8. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 25
9. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 24
10. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 23
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!