LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 11 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Džiaugsmas
  Bendravimas > Emocijos > Džiaugsmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-10-14
Gyvenimo džiaugsmas
Visi mes turime ką nors, ko neturi kiti. Mus lydi laimė ir kančia. Tačiau, kad ir kaip viskas atrodytų blogai, reikia gyventi toliau ir džiaugtis tuo, ką turime tuo metu.

Kiekvienas žmogus savaip supranta džiaugsmą. Vienam džiaugsmas - klausyti muzikos, kitam - vaikščioti gamtoje, o trečiam - apsipirkti. Tokių pavyzdžių galime rasti begales. Yra žmonių, kurie dėl susidariusių aplinkybių negali džiaugtis tuo, kuo gali džiaugtis kitas, bet jie vis tiek atranda jėgų savyje džiaugtis bet kokia jų gyvenimo smulkmena: pražydusiais obels žiedais, rudenio lapais, šiltu lietumi, jūros ošimu.

Dažnai girdime aplinkinius skundžiantis, kad jų gyvenimas niekam tikęs, kad jie nebeturi dėl ko gyventi. Tačiau, ar jie pagalvoja, kad gali būti blogiau? Ar jie įvertina tai, ką turi šią sunkią jų gyvenimo minutę? Taip, drąsiai galime teigti, kad yra žmonių optimistų kurie džiaugiasi, kad ir kaip jiem nesisektų. Jie džiaugiasi tuo, kad turi galimybę gyventi, justi, patirti. Visi, kurie nesidžiaugia esama padėtimi, turi lygiuotis į tuos, kurie džiaugiasi dabartimi.

Kas nutiktų, jeigu visi vaikščiotų nuleidę galvas, galvodami, kad nebėra kuo džiaugtis? Turbūt pasaulis nebetektų savo spalvų, jis taptų niūrus, kaip senas televizorius, kuris dabar mažai kam reikalingas. Tačiau tas pats senas, nespalvotas televizorius, gali suteikti kažkam džiaugsmą, prisiminimų džiaugsmą, kurio niekas negali atimti.

Niekas nedraudžia ieškoti laimės, tačiau ar mums to reikia? Gal neieškant gyvenimo džiaugsmo jis pats pas mus ateis? Visi esame žmonės ir visi turime teisę į gyvenimo džiaugsmą. Todėl džiaukimės tuo, ką turime, ir nepasiduokime nuosmūkiams!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Auklėjimas (7)    Krizė (59)    Hipnozė (10)    Teisė (61)    Sektos žudikės (6)    Kaukazo aviganis (2)    Sportiniai šokiai (2)    Mama ir vaikas (48)    Naršyklės (7)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Automobiliai (41)    Alkoholizmas (15)    Valdas Adamkus (11)    Jausmai (27)    Mityba (43)    Žuvys (7)    Grybai (3)    Monitoriai (11)    Liberalų sąjūdis (5)    Susitaikymas (9)    Depresija (29)    Stomatologija (6)    Pelės (5)    Tadas Blinda (10)    Foje (3)    Shotokan (11)    Televizija (17)    Akvariumai (58)    Šventasis Kazimieras (2)    Vampyrai (9)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Filosofija (326)    Bendravimas (743)    Spausdintuvai (12)    Tamplieriai (7)    Viešnia iš ateities (2)    Mitingai (5)    Atmintis (4)    Velykos (10)    Bendruomenės (158)    Panayiotis Zavosas (2)    Imtynės (29)    Kinas (193)    Picerijos (4)    Įdomybės (87)    Sodininkystė (22)    Prevencija (14)    Žmonės (241)    Sportas (8)    Ekonomika (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!