LT   EN   RU  
2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Elektroninės šiukšlės
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Elektroninės šiukšlės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-08-08
Po dvejų metų spamas išnyks

Interneto vartotojai, kenčiantys nuo milžiniškų spamo kiekių savo pašto dėžutėse, turi viltį išsigelbėti. Jei tikėtume Ryanu Hamlinu, Microsoft antispamo priemonių padalinio vadovu, ši problema gali būti išspręsta jau po poros metų.

Tiesa, prieš tai mūsų laukia tokia neprašytos reklamos lavina, kad prieš ją nublanks visos ligšiolinės bėdos.

Hamlino nuomone, ateinančiais metais 65% visos korespondencijos bus vien spamas.

Kovai su nesankcionuotais reklamos siuntinėjimais elektroniniu paštu bus išleista apie 18 mlrd. dolerių. Ši suma susidarys iš pašto filtravimo priemonių diegimo ir diskų vietos, reikalingos pašto dėžutėms išlaikyti, augimo.

Nuostolių dėl produktyvumo sumažėjimo Hamlinas net neskaičiuoja, nors ši suma bus ne ką mažiau įspūdinga.

Su spamu šiuo metu kovoja didžiausios IT kompanijos ir interneto paslaugų tiekėjai, įskaitant Microsoft bei AOL. Didelį dėmesį šiai problemai skiria ir JAV vyriausybė.

Hamlinas teigia, jog su laiku šios pastangos atneš vaisius, po pusantrų metų spamo kiekis žymiai sumažės, o ateityje spamas išvis išnyks. Jis taps atsitiktiniu reiškiniu, pasirodančiu ne dažniau nei kompiuteriniai virusai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šventės (117)    Istorija (154)    Architektūra (11)    Gyvūnai (174)    Tėvynės sąjunga (4)    Kelionių pasiūlymai (7)    Siamo katės (2)    Skorpionas (7)    Specialiosios tarnybos (36)    Sąmokslo teorija (19)    Technologijos (1819)    Prevencija (14)    Egiptas (24)    Saugus internetas (11)    Šventieji (10)    Korupcija (22)    Spauda (3)    Hobi (106)    Filologija (2)    Aerobika (3)    Informaciniai karai (11)    Vynas (16)    Įžymūs žmonės (68)    Slaptos bendrijos (24)    Hip hop dance (4)    Vaizdo sistemos (34)    Rašytojai (11)    Meninė gimnastika (14)    Bendravimas (743)    Depresija (29)    Pavydas (5)    Gotai (17)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Pelės (5)    Airija (9)    Elektroninės šiukšlės (10)    Meilė bloguose (6)    Kinų horoskopas (14)    Alkoholiniai gėrimai (74)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Žmonės (241)    BTV (3)    Sodininkystė (22)    Žinių visuomenė (14)    Lietuvių fantastika (11)    Gimimo diena (3)    Mistika (446)    Filatelija (11)    Katalikybė (49)    Automobiliai (41)
1. Reklaminės SMS žinutės ir nepageidaujami el. laiškai siutina lietuvius
2. Kuriama nauja efektyvi kovos su elektroninėmis šiukšlėmis sistema
3. Amerikiečiai - labiausiai užkietėję pasaulio spameriai
4. Elektroninio pašto šiukšlės "ryja" bendrovių išteklius
5. Reklaminių langų, imituojančių sisteminius pranešimus, sumažės
6. Pateikti kaltinimai liūdnai pagarsėjusiam "Bafalo šiukšlintojui"
7. Du trečdalius elektroninio pašto "šiukšlių" siunčia sukčiai
8. Microsoft grumiasi su spamu
9. Kova su el. pašto šiukšlėmis nesibaigia
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!