LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Elektroninės šiukšlės
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Elektroninės šiukšlės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-08-08
Pateikti kaltinimai liūdnai pagarsėjusiam "Bafalo šiukšlintojui"

Niujorko generalinis prokuroras Eliotas Spiceris pateikė baudžiamąjį ieškinį vadinamajam "Bafalo šiukšlintojui", išgarsėjusiam masiniu nereikalingų elektroninio pašto žinučių siuntimu.

Teigiama, kad Hovardas Karmakas kaltinamas keturiais sunkiais nusikaltimais ir dviem baudžiamaisiais nusižengimais dėl tariamai pasisavintos tapatybės ir klastojimo, leidusių "Bafalo šiukšlintojui" per interneto paslaugų tiekėją "EarthLink" išsiųsti daugiau kaip 825 mln. elektroninio pašto žinučių.

H. Karmakas kaltinamas "EarthLink" sukūręs daugiau kaip 340 elektroninio pašto paskyrų, naudodamasis vogtomis kredito kortelėmis ir kitais neteisėtais dokumentais.

Dėl šios "Bafalo šiukšlintojo" veiklos JAV interneto paslaugų tiekėja patyrė daugiau kaip 1 mln. dolerių nuostolių, susijusių su tinklo išteklių išeikvojimu ir fiktyviomis paskyromis.

Sukurtas paskyras H. Karmakas vėliau naudojo masiškai siuntinėti elektroninio pašto žinutėms.

Naujieji kaltinimai pateikti tepraėjus savaitei, kai "EarthLink" federalinio teismo svarstytoje civilinėje byloje prisiteisė 16,4 mln. dolerių ir draudimą H. Karmakui.

Dabar "Bafalo šiukšlintojui" gresia iki septynerių metų kalėjimo, jei jis bus pripažintas kaltu dėl klastojimo. Pats H. Karmakas savo kaltę neigia.

"Bafalo šiukšlintojo" suėmimas yra viena iš griežtų priemonių, kurių prieš interneto šiukšlintojus ėmėsi šalies valstijų ir federalinės teisėsaugos institucijos.

Interneto šiukšlės įmonėms ir valstybės institucijoms kasmet atsieina milijardus dolerių, prarandamų dėl darbo našumo nuostolių. Tuo tarpu vartotojų elektroninio pašto dėžutes kai kuriomis dienomis užplūsta šimtai žinučių, siūlančių viską - nuo pigių būsto paskolų iki pornografijos ir receptinių vaistų.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Euro naujienos (2)    Jautis (7)    Mokyklos (22)    Religija ir tikėjimai (315)    Kelnaitės (2)    Poltergeistai (2)    Baikeriai (8)    Garso sistemos (15)    Sportiniai šokiai (2)    Depresija (29)    Šventasis Kazimieras (2)    Mitingai (5)    Ekologija (15)    Dvyniai (9)    Įžymūs žmonės (68)    Kačių veislės (25)    NSO (33)    Žmogaus teisės (52)    Miestai (14)    Katarai (2)    Interneto dizainas (5)    Krikščionys demokratai (3)    Pirmoji meilė (3)    Variakojis (11)    LNK (2)    Regbis (4)    Tibetas (10)    Kelionių pasiūlymai (7)    Seimo Pirmininkas (2)    Vestuvės (16)    Tiškevičiai (18)    Aviacija (38)    Kornreksai (3)    Bendruomenės (158)    Prokuratūra (4)    Sąmokslo teorijos (19)    Kaukazo aviganis (2)    Šventės (117)    Narkotikai (97)    Matematika (2)    Šatrija (4)    Arkliai (12)    Hipnozė (10)    Istorija (154)    Vaiko sveikata (8)    Operacinės sistemos (50)    Kovo 8 (3)    Programavimas (20)    Ekologiškas maistas (2)    Liūtas (7)
1. Reklaminės SMS žinutės ir nepageidaujami el. laiškai siutina lietuvius
2. Kuriama nauja efektyvi kovos su elektroninėmis šiukšlėmis sistema
3. Amerikiečiai - labiausiai užkietėję pasaulio spameriai
4. Elektroninio pašto šiukšlės "ryja" bendrovių išteklius
5. Po dvejų metų spamas išnyks
6. Reklaminių langų, imituojančių sisteminius pranešimus, sumažės
7. Du trečdalius elektroninio pašto "šiukšlių" siunčia sukčiai
8. Microsoft grumiasi su spamu
9. Kova su el. pašto šiukšlėmis nesibaigia
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!