LT   EN   RU  
2021 m. kovo 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Elektroninės šiukšlės
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Elektroninės šiukšlės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-07
Amerikiečiai - labiausiai užkietėję pasaulio spameriai

Didžiausias el. šiukšlių srautas pasaulyje išsiunčiamas iš JAV, praneša BBC News.

Specialistų duomenimis, beveik 43 procentai visų reklaminių laiškų praeitą mėnesį buvo išsiųsti iš JAV. Antrąją vietą užima Pietų Korėja - jai priklauso apie 15 procentų visame pasaulyje gaunamų el. šiukšlių. Trečiąją vietą užima Kinija ir Honkongas, iš kurių teritorijos išsiunčiami maždaug 12 procentų nepageidaujamo pašto.

Specialistai konstatuoja, kad 2004 metų sausio mėnesį įsigaliojęs įstatymas prieš el. šiukšles (vadinamasis „Can-Spam Act“) neturi reikiamo poveikio reklaminių laiškų siuntinėjimo organizatoriams, pastoviai tobulinantiems įvairių filtrų ir apsaugos sistemų apėjimo būdus.

Mėgstamas jų triukas - vieno žodžio panaudojimas laiško temos laukelyje, ir viena nuoroda vietoj teksto. Šiuo metu toks metodas leidžia apeiti daugumą filtrų.

Dar viena šių dienų bėda - dažnas „trojos arklių“ programų naudojimas - jos neatsargaus vartotojo kompiuterį paverčia „zombiu“, iš kurio be savininko žinios siųnčiami reklaminiai laiškai. Taip visame pasaulyje išsiuntinėjama apie 40 procentų visų nepageidaujamų laiškų.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Stalo žaidimai (7)    Drakonai (36)    Linux/Unix (34)    Susitaikymas (9)    Teatrai (21)    Pavydas (5)    Politikai (183)    Psichologija (89)    Amfetaminas (2)    Programavimas (20)    Dvyniai (9)    Egzorcizmas (11)    Kalbos kultūra (39)    Likeris (2)    IT parodos (10)    Kvepalai (10)    Mokslininkai (2)    Meilė (138)    Telekomunikacijos (188)    Erotiniai šokiai (23)    Lobių ieškotojai (3)    Anglų kalba (35)    Šaudymas iš lanko (2)    Mada (4)    Vitaminai (2)    Užgavėnes (9)    Kazimiera Prunskienė (13)    Raganos (12)    Velykos (10)    Savivaldybių rinkimai (9)    Liberalai demokratai (3)    Egiptas (24)    Bankrotas (2)    Ginklai (22)    Viešnia iš ateities (2)    Lobiai (12)    Siemens (6)    Kelionių pasiūlymai (7)    P2P tinklai (2)    Šalys (61)    Vabzdžiai (5)    Meninė gimnastika (14)    Parapsichologija (22)    Radvilos (32)    Avalynė (7)    Arkliai (12)    Atleidimas (4)    Narkotikai (97)    Chiromantija (3)    Pedagogika (21)
1. Reklaminės SMS žinutės ir nepageidaujami el. laiškai siutina lietuvius
2. Kuriama nauja efektyvi kovos su elektroninėmis šiukšlėmis sistema
3. Elektroninio pašto šiukšlės "ryja" bendrovių išteklius
4. Po dvejų metų spamas išnyks
5. Reklaminių langų, imituojančių sisteminius pranešimus, sumažės
6. Pateikti kaltinimai liūdnai pagarsėjusiam "Bafalo šiukšlintojui"
7. Du trečdalius elektroninio pašto "šiukšlių" siunčia sukčiai
8. Microsoft grumiasi su spamu
9. Kova su el. pašto šiukšlėmis nesibaigia
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!