LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Elektroninės šiukšlės
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Elektroninės šiukšlės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-09-13
Kova su el. pašto šiukšlėmis nesibaigia

Nekomercinė organizacija Trustle pradėjo naują interneto vartotojų apsaugos nuo nepageidaujamų laiškų kampaniją. Organizacija sudarė sutartį su kompanija ePrivacy Group, pagal kurią bus gaminama programa, sertifikuojanti komercinius el. pašto pranešimus. Trustle idėja – sukurti parašą, užtikrinantį, kad kompanija sertifikavo savo teisę siuntinėti pranešimus ir ši žinutė nėra neteisėtas kišimasis į privatų vartotojo gyvenimą.

“Vartotojai galės be vargo nustatyti gaunamų žinučių teisėtumą ir žinos, į ką kreiptis, jei jo teisės pažeidžiamos”, - pareiškė Trustle direktorius.

Kad savo laiškus galėtų pasirašinėti šiuo parašu, programos dalyviai turės paklusti tam tikroms el. pašto laiškų rašymo taisyklėms, pagal kurias laiške privalo būti aprašytas būdas atsisakyti tolimesnių žinučių, o laiško tema turi būti trumpa ir lakoniška.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Parašiutizmas (15)    Viešieji ryšiai (20)    Trys karaliai (5)    Eurointegracija (5)    Svarstyklės (7)    Lietuvių valgiai (28)    Interneto komentarai (2)    Programavimas (20)    Turizmo agentūros (10)    Regbis (4)    TV3 (4)    Seimo rinkimai (4)    Saugus internetas (11)    Nekilnojamasis turtas (22)    Paukščių gripas (21)    Skirmantas Valiulis (32)    Vaizdo kortos (3)    Delfinologija (4)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Automobiliai (41)    Fajetai (2)    Slaptos bendrijos (24)    Sodininkystė (22)    Poltergeistai (2)    Alus (22)    Susitaikymas (9)    Novelės (102)    Savivaldybių rinkimai (9)    Subkultūros (99)    Striptizas (8)    Ištikimybė (4)    Seimo Pirmininkas (2)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Avalynė (7)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Katarai (2)    Emo (10)    Civilinė sauga (7)    Helouvynas (7)    Fantastika (21)    Teatrai (21)    Klaviatūros (11)    Džiazo muzikos grupės (11)    Lotynų kalba (11)    Rinkimai (23)    Metalas (22)    Tiškevičiai (18)    Vartotojai (29)    Bitė (5)    Burtai (8)
1. Reklaminės SMS žinutės ir nepageidaujami el. laiškai siutina lietuvius
2. Kuriama nauja efektyvi kovos su elektroninėmis šiukšlėmis sistema
3. Amerikiečiai - labiausiai užkietėję pasaulio spameriai
4. Elektroninio pašto šiukšlės "ryja" bendrovių išteklius
5. Po dvejų metų spamas išnyks
6. Reklaminių langų, imituojančių sisteminius pranešimus, sumažės
7. Pateikti kaltinimai liūdnai pagarsėjusiam "Bafalo šiukšlintojui"
8. Du trečdalius elektroninio pašto "šiukšlių" siunčia sukčiai
9. Microsoft grumiasi su spamu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!