LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Erotiniai šokiai
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-02-18
Religiniai vadovai reikalauja uždrausti šokėjos I. Daratistos pasirodymus
Džkokjakartos vietos valdžia ir religiniai vadovai centrinėje Javos saloje paragino uždrausti erotiniais šokiais pagarsėjusiai Inul Daratistai pasirodyti mieste, kad būtų išvengta "moralinio džokjakartiečių degradavimo", praneša Indonezijos žiniasklaida.

23 metų I. Daratista yra naujausia Indonezijos šokių ir dainų meno dangduto sensacija. Dangdutas - arabų ir indų kultūros paveikta liaudies muzika, kuri paprastai grojama erotinių šokių metu.

I. Daratistos šokių judesiai dar prieš mėnesį sukėlė pasipiktinimą dviejų įtakingiausių šalyje musulmonų organizacijų - "Nahdlatul Ulama" ir "Moahmmadiyah", atstovams. Jos sukiniai, anot jų, gali pakenkti vietinių gyventojų moralei ir prieštarauja religijos įstatymams. Dabar šokėjos pasirodymai bus uždrausti ir Džokjakartoje. "Tikiuosi, kad džokjakartiečiai pritars šiam raginimui. O jeigu kas nors reikalaus jos pasirodymų, merija neduos tam leidimo", - kalbėjo Džokjakartos vicemeras Syukri Fadholi (Sijukris Fadholis).

Už 450 kilometrų į pietus esanti Džokjakarta pritraukia daug turistų, kurie grožisi Borbuduro ir Prabanano šventyklomis bei savita Javos saliečių kultūra. Dangduto šokiai ypač populiarūs rinkimų kampanijų metu - taip politikai pritraukia dideles žiūrovų minias, ypač vyrų. Artimiausi visuotiniai rinkimai Indonezijoje vyks 2004 metų vasarą.

Beje, žiniasklaida atkreipė dėmesį, jog ir prezidentės Megawati Soukarnoputri (Megavati Sukarnoputri) vyras Taufikas Kiemas (Taufikas Kiemas) mėgsta šiuos šokius. Net pasirodė nuotraukų, kuriose jis pagautas apsikabinęs I. Daratistą

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mistika (446)    Skolininkai (12)    Mityba (43)    Shidokan (3)    Stilius (86)    Viešnia iš ateities (2)    Vox Populi (14)    Akvariumai (58)    Ginklai (22)    Kaukazo aviganis (2)    Krikščionys demokratai (3)    Regbis (4)    Eurointegracija (5)    Krašto apsauga (27)    Fotografija (17)    Shotokan (11)    Televizija (17)    Išpažintis (16)    Neištikimybė (2)    Skandalai (476)    AMD (3)    Meilė bloguose (6)    Šventasis Pranciškus (3)    Vandenis (7)    Literatūra (239)    Technologijos (1819)    Omnitel (12)    Makaronai (2)    Simbolika (2)    Lietuvoje (16)    Viskis (8)    Žvaigždės (19)    Tamplieriai (7)    Bučiniai (31)    Hakeriai (273)    Užsienyje (50)    Tiškevičiai (18)    MTV (5)    Kelionių įspūdžiai (26)    Parapsichologai (7)    Toyota (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Filatelija (11)    Kvepalai (10)    Kovos menai (72)    Žmogaus klonavimas (2)    Lietuvos istorija (110)    Grybų patiekalai (6)    Delfinologija (4)    Šachmatai (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!