LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filatelija
  Hobi > Filatelija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-06-24
Pašto ženklų - į "Lietuvos pašto" svetainę
Naujojoje valstybės įmonės "Lietuvos paštas" interneto svetainėje (www.post.lt) galima labai greitai sužinoti reikiamą pašto indeksą ir kaip teisingai adresuoti laišką ar siuntinį, apskaičiuoti paprastosios pašto siuntos kainą, užsiprenumeruoti norima leidinį, užsisakyti pašto ženklų.

"Lietuvos paštas" informavo Eltą, kad naujoji įmonės interneto svetainė buvo suprojektuota, išanalizavus klientų poreikius bei įvertinus "Lietuvos pašto" rinkodaros tikslus. Svetainę sukūrė UAB Infosistema".

Svetainės lankytojai gali pasinaudoti skaičiuokle ir sužinoti, kiek jiems kainuos išsiųsti paprastąją pašto korespondenciją, pašto siuntą, tam tikros sumos pašto perlaidą Lietuvoje ar į užsienį. Galima surasti pašto indeksą pagal nurodytą gatvę (kol kas Vilniaus miesto) bei sužinoti aptarnaujančio pašto pavadinimą, adresą, telefonus pasiteirauti ir darbo laiką.

Filatelistai gali ne tik peržiūrėti pašto ženklus internete, bet ir užsisakyti norimus. Joje pateikiami visi pašto ženklai, kurie buvo išleisti nuo 1995 metų. Čia galima sužinoti apie išleistus naujus pašto ženklus. Pašto ženklų leidybos skyriaus specialistai teigė, jog ateityje planuoja į svetainę sudėti visus filatelinės produkcijos, išleistos nuo 1990 m., pavyzdžius.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pirmoji meilė (3)    Lietuvos istorija (110)    Kelnaitės (2)    Šunų veislės (52)    Kriptografija (3)    Foje (3)    Vynas (16)    Šaulys (7)    Švedija (9)    Vadovavimas (185)    LICS (17)    Interneto dizainas (5)    Klaviatūros (11)    Visuotinė istorija (44)    Kreditai (2)    Avalynė (7)    Moters diena (4)    Kompiuterių virusai (52)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Projektavimas (7)    Politika (26)    Televizija (17)    SSL sertifikatai (6)    Runkeliai (18)    Bendravimas (743)    Kūdikio maitinimas (3)    Filosofija (326)    Menas būti kartu (2)    Opel (4)    Astrologija (27)    Aerobika (3)    Domenai (11)    Sąmokslo teorijos (19)    Pavydas (5)    Šventieji (10)    Psichiatrija (64)    Krizė (59)    Firmos (12)    Kovo 8 (3)    Stalo žaidimai (7)    Rytietiški šokiai (16)    Namų vaizdo technika (2)    Islamas (31)    Pedagogika (21)    Lietuvoje (16)    Prancūzų buldogas (2)    Siemens (6)    Tamplieriai (7)    Pramogos (191)    Krišnaizmas (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!