LT   EN   RU  
2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-05-07
Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
2006 06 06 kino ekranuose atgims siaubo filmų gerbėjams gerai žinoma juosta „Lemties ženklas 666“ (Omen 666). 1976 m. Richardo Donnerio sukurtas filmas „Omen“ laikomas siaubo filmo klasika, prilygstančia „Egzorcistui“, „Svetimam“, „Daiktui“ ir kt. Vėliau „Omen“ papildė dar keletas tęsinių. Šįkart naują filmo apie Antikristą versiją žiūrovams pateikia režisierius Johnas Moore‘as, susukęs juostas „Už priešo linijos“, „Fenikso skrydis“. Pagrindinius vaidmenis atlieka amerikiečių aktorius Lievas Schreiberis, pažįstamas iš „Mandžiūrijos kandidato“, „Baimės kainos“, Julia Stiles („Bornas: sunaikinta tapatybė“, „Bornas: absoliutus pranašumas“, „Monos Lizos šypsena“), Mia Farrow („Hana ir jos seserys“, „Nusikaltimai ir nusižengimai“) ir kt.

„Lemties ženklas 666“ pasakoja apie amerikiečių diplomatą Robertą Torną, kuris savo žmonai Ketrin turi pranešti liūdną žinią apie ką tik mirusį jų pirmagimį. Prislėgtam tėvui ligoninėje į pagalbą ateina tėvas Spiletas, kuris siūlo priimti ką tik gimusį kitą berniuką kaip savo tikrą sūnų. Kūdikio motina mirė vos pagimdžiusi, todėl niekas nesužinos tiesos apie apkeistus vaikus. Nenorėdamas sukelti skausmo prieš tai du persileidimus patyrusiai žmonai, diplomatas sutinka su kunigo pasiūlymu.

Prabėgus keleriems metams Robertas Tornas paskiriamas Amerikos ambasadoriumi Didžiojoje Britanijoje. Šeima persikelia į Londoną, tačiau iki šiol buvusį laimingą jų gyvenimą pradeda persekioti nelaimės: per Demiano gimtadienį pasikaria jo auklė, keistas kunigas perspėja diplomatą apie netolimus ateities įvykius, jo sūnų ištinka isterija važiuojant į bažnyčią... Į namus atvykus dirbti naujai auklei, šeimą ištinka dar kelios nelaimės, kol galiausiai Robertas Tornas suvokia, kad Demianas – nepaprastas vaikas, o Antikristas, atpažįstamas iš ženklo „666“. Diplomatas turi paaukoti kai ką nepaprastai brangaus, kad apsaugotų pasaulį nuo neįtikėtino masto nelaimių...

Sukrečiantis siaubo filmas „Lemties ženklas 666“ Lietuvoje ir visam pasaulyje startuos nuo birželio 6!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

            

Komentarų skaičius: 1

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Lemties ženklas 666 (OMEN 666)

Atsitiktinės gairės:    Hipiai (9)    Žuvys (7)    LNK (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Katarai (2)    Korupcija (22)    Liemenėlės (3)    Rašytojai (11)    Šalys (61)    Tiškevičiai (18)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Parapsichologija (22)    Romas (3)    Šatrija (4)    Barai (7)    Emigrantai (22)    Kelionių įspūdžiai (26)    Bitė (5)    Skorpionas (7)    Airija (9)    Konditerija (10)    Savivaldybių rinkimai (9)    Bučiniai (31)    Policija (2)    Lotynų šokiai (5)    Dektinė (2)    Kačių veislės (25)    Lobių ieškotojai (3)    Lietuvių valgiai (28)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Skirmantas Valiulis (32)    Įvaikinimas (3)    Intel (6)    Energetika (13)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Naujieji metai (12)    Regbis (4)    Meninė gimnastika (14)    Transportas (125)    Pasakos (60)    Melagių diena (3)    Poetai (11)    Krikščionybė (135)    Grybai (3)    Mama ir vaikas (48)    Partijos (41)    Vokiečių aviganis (2)    Omnitel (12)    Tinklapiai (13)    Masonai (7)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
6. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
7. The Bourne Supremacy
8. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
9. Misija Karvės
10. Matrica. Revoliucijos
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!