LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-04-24 Spausdinti Spausdinti
The Matrix Reloaded

MATRICA : PERKRAUTA
The Matrix Reloaded (2003 JAV)
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
Žiūrovų reitingas: *****
Kino studija: Warner Bros
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai
Režisierius: Andy Wachowski
Aktoriai: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Hugo Weaving, Matt McColm, Monica Bellucci, Lambert Wilson, Harold Perrineau, Jr.

Oficialus tinklapis
http://whatisthematrix.warnerbros.com/

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti...

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Ziono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Šiame filme režisieriai supažindins su svarbiomis herojėmis - buvusia Morfėjaus meilužė Niobe, kurią vaidina aktorė Jada Pinkett Smith (populiaraus aktoriaus Willo Smitho žmona), ir Matricos karaliene tituluojama Persephone, kuri savo neapsakomu grožiu stengiasi suvilioti Neo ( akt. Monica Bellucci ). Be to sužinosime, kad Matrica yra pats tikriausias megamiestas, kuris yra net 10 kartų didesnis už šiuolaikinį Niujorką, ir susitiksime su gerai pažįstamu agentu Smithu, kuris jau išmoko daugintis kaip tikras virusas.

Filme "Matrica: Revoliucija" bus tęsiama antrajame tęsinyje pradėta istorija, todėl kol kas visos pikantiškos scenarijaus detalės laikomos paslaptyje. Režisieriai tik užsiminė, kad trečiajame filme, kurio veiksmas persikels iš Matricos į fūturistinio realaus pasaulio griuvėsiuose, bus iliustruojamas viską lemiantis Žmonių ir Mašinų susirėmimas.

Filmo "Matrica: Perkrauta" kulminacinis momentas - tai įspūdingos persekiojimo lenktynės įvairių transporto priemonių kupinoje autostradoje. Didžiausia problema, kad autostrada Matricoje - tai pati pavojingiausia vieta, kurios svečiams iš realaus pasaulio rekomenduojama vengti. Juk aplinkui yra daugybė žmonių, kurių kūnais lengvai gali pasinaudoti persekiojantys Agentai. Šis epizodas jau dabar yra laikomas drąsiausia, efektingiausia ir sudėtingiausia automobilių lenktynių scena per visą kino istoriją.

NIEKO FANTASTIŠKESNIO NĖRA BUVĘ IR GREIT NEBUS!!!
NA, NEBENT TADA, KAI PASIRODYS TREČIOJI "MATRICOS" DALIS

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dažasvydis (3)    Vasario 16 (12)    Duomenų apsauga (3)    Pagonybė (3)    Teisė (61)    Buto remontas (3)    Barai (7)    Vandens slidės (2)    Lietuvių fantastika (11)    Kaukazo aviganis (2)    Simbolika (2)    IT parodos (10)    Bibilija (10)    Velniai (9)    Vestuvės (16)    Kačių veislės (25)    Grupės (81)    Istorija (154)    Baikeriai (8)    Priklausomybė (3)    Parapsichologai (7)    Picerijos (4)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Žmonės (241)    Aukštasis mokslas (13)    Grybai (3)    Žvaigždės (19)    Kalbos kultūra (39)    Erotiniai šokiai (23)    Dvyniai (9)    Ginklai (22)    Liberalų sąjūdis (5)    Novelės (102)    Vėlinės (5)    Trys karaliai (5)    Tėvynės sąjunga (4)    Teisėtvarka (24)    Atviras kodas (23)    NSO (33)    Vilius Navickas (2)    Likeris (2)    Užsienyje (2)    Krikščionybė (135)    Vaizdo kortos (3)    Katės (33)    Tatuiruotės (7)    Airija (9)    Darbdaviai (10)    Arkliai (12)    Kvepalai (10)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!