LT   EN   RU  
2021 m. birželio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-04-28 Spausdinti Spausdinti
Kurti filmą padėjo kalėjimuose sėdintys “hakeriai”

Scenaristui Cooper Layne ir režisieriui Jon Amiel kurti specialiųjų efektų veiksmo filmą “Žemės branduolys” padėjo visas būrys mokslininkų: Kalifornijos universiteto geologai, NASA specialistai ir netgi Pentagono karininkai.

Tačiau net tokio būrio savo srities specialistų nepakako – filmo kūrėjams teko kreiptis į kalinčius kompiuterių įsilaužėlius, vadinamuosius “hakerius”. Su nuteistaisiais hakeriais daugiausia bendravo aktorius DJ Qualls, filme “Žemės branduolys” suvaidinęs informatikos genijų Retą.

“Aš netekau žado, pamatęs, kaip tie vaikinai elgiasi su kompiuteriais – kažkas super-nerealaus, - įspūdžiais dalijosi DJ Qualls. – Kelias savaites vaikščiojau į kalėjimą, į nuteistųjų “hakerių” pamokas, ir sužinojau pakankamai, kad galėčiau suvaidinti genialųjį Retą”.

Specialiųjų efektų veiksmo filmas “Žemės branduolys” Lietuvoje nuo gegužės 9 d.

2020-ieji metai. Neįtikėtina, bet Žemė aplink savo ašį sukasi vis lėčiau. Elektromagnetiniai laukai sparčiai silpsta. Dėl to miršta žmonės, paukščiai, nebegalėdami skraidyti ore, tiesiog krinta iš dangaus. Siaučia viską šluojančios audros, milžiniški žaibų liežuviai sukelia pražūtingus gaisrus - planetai gresia globalinė katastrofa.
Kaip priversti Žemę vėl suktis? Įvairių sričių mokslininkai, ekspertai, specialistai dirba dieną ir naktį. Dabar ateitis jų rankose. Yra viena maža viltis, kad Žemė vėl pajudės, jeigu jos gelmėse bus susprogdintas branduolinis užtaisas. Tam tikslui nuošalioje dykumoje statomas milžiniškas prietaisas, skirtas kelionei į Žemės centrą…
“Armagedono” tęsinio vardo verta istorija kainavo 60 mln. dolerių. Ko gero, dar nė karto per visą kino gyvavimą Žemė nebuvo gelbėjama taip originaliai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kriptografija (3)    Priklausomybė (3)    Kvepalai (10)    Ožiaragis (7)    Kokainas (6)    Foje (3)    Budizmas (73)    Įžymūs žmonės (68)    Islamas (31)    Šunų veislės (52)    Apatinis trikotažas (17)    Sektos (12)    NSO (33)    Užsienyje (50)    Shotokan (11)    Erotiniai šokiai (23)    Miestai (14)    Bibilija (10)    Įvaikinimas (3)    Žuvininkystė (2)    Sel (10)    Kazimiera Prunskienė (13)    Dektinė (2)    Astrologija (27)    Susitaikymas (9)    Šamanai (7)    Go-go (10)    Spiritizmas (4)    Mityba (43)    Intel (6)    Žmogaus klonavimas (2)    Filosofija (326)    Atleidimas (4)    NLP (8)    Antanas Terleckas (2)    TV3 (4)    Tatuiruotės (7)    Švietimas (1281)    Skaneriai (5)    Visuotinė istorija (44)    Kaukazo aviganis (2)    EBSW (40)    Seimo Pirmininkas (2)    Kulinarija (181)    Kelionių pasiūlymai (7)    Užgavėnes (9)    Komunikacija (166)    Vynas (16)    Katalikybė (49)    Avalynė (7)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!