LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-19 Spausdinti Spausdinti
Šanchajaus riteriai

Shanghai Knights

nuotykinė komedija
Režisierius: David Dobkin
Scenarijaus autorius: Alfred Gough, Miles Millar
Vaidina: Jackie Chan, Owen Wilson, Fann Wong, Donnie Yen, Aaron Johnson (III), Aidan Gillen.
Sukurta: JAV (2003)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2003 m. balandžio 4 d.

trumpai apie filmą:
2000 m. filmo "Kaubojus iš Šanchajaus" šaunusis duetas sugrįžta į kino ekranus. Tai reiškia, kad vėl galėsime gėrėtis originaliomis kovinėmis scenomis su kung-fu, vesterno ir komedijos prieskoniais, o taip pat juoktis iš šmaikščių situacijų, kurias sukelia viename puode sumaišytos skirtingos kultūros ir papročiai.

Šį kartą drąsiajam kovotojui Chon Wangui iš Kinijos ir išsiblaškiusiam niujorkiečiui Roy'ui O'Bannonui teks keliauti į karalienės Viktorijos laikų Londoną, kur klastingasis blogiukas ketina įgyvendinti labai klastingą planą.

Viskas prasideda tolimojoje Kinijoje. Nežinomi įsibrovėliai pagrobia Didįjį Kinijos antspaudą ir negailestingai nužudo šią neįkainojamą relikviją prižiūrėjusį sargą. Egzekuciją stebėjusi mergina Chon Lin (akt. Fann Wong) nusprendžia sekti pagrindinio kaltininko Anglijos lordo Rathbone'o (akt. Aidenas Gillenas) pėdsakais ir atkeršyti už tėvo mirtį. Tokiu būdu ji atsiduria 1877 m. Londone, o apie savo kelionės maršrutą nusprendžia pranešti senokai nematytam broliui.

Nevados valstijoje esančio miestelio Carson City šerifas Chon Wangas (akt. Jackie Chanas) net nespėja skaičiuoti įvairaus plauko nusikaltėlių, kuriuos suspėjo suimti per tą trumpą laiką. Sužinojęs apie netikėtą savo tėvo mirtį ir sesers planus, drąsusis kaubojus ryžtasi susirasti Niujorke gyvenantį savo geriausią draugą Roy'ų O'Bannoną (akt. Owenas Wilsonas) ir kuo greičiau keliauti į skęstantį rūke Londoną.

Juk dviems visuomet geriau kovoti su garbės, valdžios ir pinigų trokštančiu niekšu. Vos tik atvykę į vietą, Chon Wangas ir Roy'us O'Bannonas išsiaiškina apie siaubingą Rathbone'o sumanymą - nužudyti Karališkąją šeimą ir užsiropšti į svarbiausią D.Britanijos sostą. Šią kruviną misiją jam padeda įvykdyti samdomas žudikas Wu Yipas (akt. Donnie Yenas), ne tik sapnuose svajojantis tapti Kinijos imperatoriumi. O kur dar neplanuotos papildomos problemos, kurias pats to nenorėdamas sukelia Roy'us O'Bannonas, susižavėjęs nuostabiai gražia savo partnerio seserimi Chon Li.

Sulaukę pagalbos iš Skotland Jardo detektyvo Doyle'o ir gatvės benamio Charlie, šaunieji Londono svečiai privalės išgelbėti Karalienę ir surasti Kinijos imperatoriaus antspaudą.

Čekijos miestuose nufilmuotos komedijos veiksmas vystosi D. Britanijos Parlamente, Buckinghamo rūmuose, šalia garsiojo laikrodžio Big Beno, Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejuje ir kitose įžymiose Londono vietose, o filmo herojų laukia netikėti susitikimai su Džeku Skerdiku, Arthuru Conan Doyle'u ir netgi Charlie Chaplinu. Visa tai pagyvina pačius įvairius muzikinius stilius suvienijęs garso takelis - nuo šiuolaikinio Rogerio Millerio iki klasikinio Bacho, nuo "The Who" iki "The Zombies".

O jeigu būsite pakankamai dėmesingi, tai sužinosite, kad ir XIX amžius turėjo savąjį Johną Wayne'ą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Brendis (6)    Knygos (23)    Likeris (2)    Matematika (2)    Vaiko sveikata (8)    Mistika (446)    Maxima (10)    Krikščionys demokratai (3)    Šventės (117)    Zigmas Vaišvila (10)    Optinis ryšys (12)    Kvepalai (10)    Stalo žaidimai (7)    Romas Kalanta (4)    Šv. Valentino diena (11)    Saugus internetas (11)    Avinas (7)    Vaistai (15)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Firmos (12)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Žinių visuomenė (14)    6 branduolių (3)    Rinkimai (23)    Sekimas ir privatumas (12)    Opijatai (13)    Savižudybė (12)    Astrologija (27)    Gimimo diena (3)    Politikai (183)    Reinkarnacija (6)    Skorpionas (7)    Vilniaus bendruomenės (4)    Raganos (12)    Alkoholizmas (15)    Tėvynės sąjunga (4)    Erotiniai šokiai (23)    Svarstyklės (7)    Grybai (3)    Hobi (106)    Šalys (61)    Skirmantas Valiulis (32)    Dvarai (36)    Šatrija (4)    Arbata (10)    IT parodos (10)    Liberalai demokratai (3)    Sodininkystė (22)    Kelionių įspūdžiai (26)    Šaudymas iš lanko (2)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!