LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Prastai išauklėto žmogaus drąsa virsta šiurkštumu, mokytumas - pedantiškumu, sąmojingumas - juokdaryste, paprastumas - nekultūringumu, geranoriškumas - meilikavimu.
Dž. Lokas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
Kaubojus iš Šanchajaus

Shanghai Noon

Laukiniuose Vakaruose - kung fu smūgis klasikiniam vesternui!

veiksmo komedija/vesternas
Režisierius: Tom Dey
Scenarijaus autorius: Miles Millar, Alfred Gough
Prodiuseriai: Gary Barber, Roger Birnbaum, Jonathan Glickman, Jackie Chan
Vaidina: Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu
Muzika: Randy Edelman
Sukurta: JAV (2000)
Trukmė: 110 min. (1 val. 50 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2000 m. spalio 6 d.

19-ojo amžiaus pabaiga, galinga Kinijos imperija. Už Uždraustojo miesto vartų, saugoma imperatoriškųjų sargybinių, gyvena gražuolė princesė Pei Pei…

Tačiau vieną dieną idilė griūna - iš Uždraustojo miesto princesę pagrobia piktadariai. Kinijos imperatoriaus sargybinis Čonas Vongas (Jackie Chanas) jaučiasi dėl to kaltas. Nors pagrobėjai spruko toli - net į kitą žemyną, Ameriką, - gelbėti princesę paskui juos skubiai išvyksta keturi vyrai. Žinoma, tarp jų yra ir Čonas Vongas.

Laukiniai Vakarai, Nevados valstija. Sekdamas karštomis pagrobėjų pėdomis, Čonas Vongas atsiskiria nuo tėvynainių grupelės. Visgi, neįtikėtinomis aplinkybėmis likimas jį pasiveja - vikrus kinietis, Laukiniuose Vakaruose mieliau naudojantis ne įprastą šešių šovinių apkabos revolverį, bet tėvynėje įvaldytą kung fu techniką, traukinyje susiduria su Rojumi Obrajenu (Owenas Wilsonas). Pastarasis Laukiniuose Vakaruose jaučiasi kaip žuvis vandenyje - verčiasi apiplėšimais, tačiau turi ne tik puikią uoslę auksui, bet ir beveik auksinę širdį. Ar gali būti geresnis duetas, kad surastum ir išvaduotum pagrobtąją Kinijos princesę Pei Pei?

Jokių specialiųjų efektų ir dublerių! Pasiruoškite vėl mėgautis beprotišku tempu, humoru ir neįtikėtinais, iš tikrųjų atliktais kung fu genijaus Jackie Chano triukais!

Šioje srityje jam nėra lygių. Nors honkongiečiui 175 cm ūgio J.Chanui - jau per keturiasdešimt, o filmų sąrašas seniai viršijo 100 (!), jis vis taip pat mitriai kilnoja kojas, bėgioja ir pliekia blogus vyrukus be jokio atokvėpio. Pasižiūrėkite ir suprasite, kodėl nei viena draudimo kompanija nenori apdrausti aktoriaus, kuris visus beprotiškiausius filmo triukus atlieka pats!

"Kung fu filmai teigiamai veikia auklėjimą", - J.Chanas, 1995-aisiais atsiimdamas "MTV Movie" apdovanojimą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Korupcija (22)    Televizoriai (2)    Politika (26)    Turizmas (151)    Gimimo diena (3)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Monitoriai (11)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Atsiprašymas (3)    Grybų patiekalai (6)    Lobių ieškotojai (3)    Drabužiai (41)    Krizė (59)    Fajetai (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Paukščių gripas (21)    Knygos (23)    Fizika (11)    Tadas Blinda (10)    Buto remontas (3)    Taksas (2)    Programavimas (20)    Astronomija (46)    Matematika (2)    Hip hop dance (4)    Ištikimybė (4)    Kabala (6)    Depresija (29)    NLP (8)    Optinis ryšys (12)    Aerobika (3)    Jausmai (27)    Amerikos lietuviai (7)    Velniai (9)    Katės (33)    Kandidatai į prezidentus (5)    Soliariumai (5)    Seimo Pirmininkas (2)    Ginklai (22)    Gintaras Beresnevičius (26)    Specialiosios tarnybos (36)    Fantastika (21)    Renginiai (31)    Parapsichologija (22)    Pyktis (6)    Miniatiūros (7)    Atmintis (4)    Kelnaitės (2)    Metalas (22)    Interneto dienoraščiai (2)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!