LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
Kovos laukas: Žemė

Battlefield Earth

Pasiruoškite mūšiui… Žemėje po 1000 metų

fantastinis veiksmo
Režisierius: Roger Christian
Scenarijaus autorius: Corey Mandell, J. David Shapiro, pagal L. Ron Hubbard novelę
Prodiuseriai: Elie Samaha, Jonathan D. Krane, John Travolta
Vaidina: John Travolta, Barry Pepper, Forest Whitaker
Muzika: Elia Cmiral
Sukurta: JAV (2000)
Trukmė: 117 min. (1 val. 57 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. vasario 9 d.

Žmonės - bjaurūs gyvuliai. Žmonės - pagarbos neverti vergai… Sveiki atvykę į Žemę po tūkstančio metų!

Tai, kas kažkada buvo mūsų namais, dabar atrodo niūriai - garsiausi pasaulio miestai visiškai sugriauti, pasaulis skendi šiukšlių, purvo ir nuolaužų rūke. Tie, kurie išgyveno po karo su ateiviais, primena barbarus. Jie beveik pamiršo, kuo buvo jų protėviai - Žemės gyventojai sugrįžo į primityvią bendruomenę, nuo kurios kadaise galbūt prasidėjo pirmieji sąmoningi mūsų žingsniai į civilizaciją.

Karingų ateivių Saiklosų rasei Žemė šiandien tėra naudingų išteklių telkinys. Žmonės - padarai, kurie galėtų padėti tuos išteklius susirinkti. Saiklosai nekantrauja, kada tai įvyks - tuomet bus galima dingti iš visų užmiršto Visatos kampelio ir sunaikinti kadaise Žydrąja vadintą planetą.

Tačiau Žemėje atsiranda herojus, kuris primins paskutiniams žemiečiams jų šlovingą praeitį. Jis pakvies ir ves juos į kovą už ateitį…

Pasiruoškite žūtbūtiniam mūšiui 3000-aisiais!

Fantastinis nuotykių filmas "Battlefield Earth" - L.Rono Hubbardo to paties pavadinimo fantastinio bestselerio ekranizacija. Beje, knygos autorius - žmogus, įkūręs sientologų bažnyčią, kuriai priklauso ir Holivudo žvaigždė J.Travolta. Jis jau 15 metų svajojo perkelti į ekraną vieną iš L.R.Hubbardo kūrinių. Kaip ir juodaodis F.Whitakeris, filme "Battlefield Earth" jis įkūnijo žaliaakį monstrą ateivį, kuris turi susikauti su atkakliu žemiečiu Džoniu Taileriu, suvaidintu jaunojo B.Pepperio. Beje, ateivių kostiumai ir veido grimas toks įspūdingas, jog garsiuosius aktorius greičiausiai net ne iš karto pažinsite!

"Tai neįtikėtinais efektais pritrenkiantis veiksmo filmas. Bet aš manau, jog juosta taip pat yra metafora. Juk tai ta pati situacija, kurioje gyvename šiandien - žmonijai prasideda naujo tūkstantmečio era. Tik filme ji pakylėta jau į kosminę sferą, nors į svarbiausius klausimus kiekvienas žmogus atsakymus vis tiek privalo rasti ne ten, o savo viduje", - filmo režisierius R.Christianas.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0185183

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pedagogika (21)    Medžioklė (63)    Lietuvoje (43)    Meino meškėnas (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Kietieji diskai (17)    Mazda (2)    Filosofija (326)    Užsienyje (2)    Kino kritika (10)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Erich Fromm (5)    Makaronai (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Budizmas (73)    EBSW (40)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Lotynų kalba (11)    Metalinės muzikos grupės (8)    Nekilnojamasis turtas (22)    Šaudymas iš lanko (2)    Kultūra (749)    Drakonai (36)    Joga (56)    Žindymas (14)    Vabzdžiai (5)    Automobiliai (41)    Tamplieriai (7)    Pagalba ir prevencija (124)    Imtynės (29)    Striptizas (8)    Vėlinės (5)    Nusikaltimai (6)    Regbis (4)    Metalas (22)    Dailė (34)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Užsienyje (50)    Politika (26)    Vitaminai (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Žydai (32)    Stilius (86)    IT parodos (10)    Nokia (24)    Kompiuteriai (148)    Vorai (2)    Burtai (8)    Interneto dienoraščiai (2)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!