LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
Devyni jardai

Whole Nine Yards, The

Į pačią priemiesčio širdį ką tik atsikraustė samdomas žudikas su didele širdimi… Gal reikia "pašalinti" kaimyną?

kriminalinė komedija
Režisierius: Jonathan Lynn
Scenarijaus autorius: Mitchell Kapner
Prodiuseriai: David Willis, Allan Kaufman
Vaidina: Bruce Willis, Matthew Perry, Rosanna Arquette, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Kevin Pollak
Muzika: Randy Edelman
Sukurta: JAV, Kanada (2000)
Trukmė: 98 min. (1 val. 38 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. vasario 23 d.

Dantistas Nikolas "Ozas" Ozeranskis (M.Perry) gyvena ramiausioje pasaulio vietoje - Monrealio priemiestyje. Jis visais atžvilgiais normalus vyrukas - na, gal išskyrus tuo, jog maniakiškai mėgsta blizginti dantis… Deja, amerikietis Nikolas absoliučiai netinka į poras savo temperamentingai, atkakliai ir beatodairiškai žmonai Sofi (R.Arquette), dėl kurios net atsikraustė gyventi į Kanadą. Tačiau kas galėtų patikėti, jog mūsų herojaus žmonelė nekenčia taip smarkiai, jog mielai jį nudėtų?

Lyg tyčia, į priemiestį atsikrausto naujas kaimynas - pagarsėjęs Čikagos gangsteris Džimas "Tulpinis" Tadeskis (B.Willis). Nikolas - šokiruotas, jo žmona - susižavėjusi. Bet ne - Sofi nežada samdyti Tadeskio "pašalinti" savo vyrą, juk jis - žinomas "žudikas aristokratas". Užtat ji įkalbės Nikolą, kad šis vyktų į Čikagą ir praneštų vietiniams mafioziams, kur slepiasi garsusis "kileris" - jie su Tadeskiu turi savų sąskaitų… O vyrukai, kurie apie savo kaimynus ir jų priešus žino per daug, retai lieka gyvi.

Bet Čikagoje reikalai staiga įsisuka į nebesustabdomą karuselę. Per juodaodį galiūną patikėtinį (M.C.Duncan) Nikolas ne itin maloniai pristatomas mafijos bosui Janiu Gogolaku (K.Pollak), kuris akimirksniu jėga įtraukia "per daug" žinantį dantistą į organizuojamą jo kaimyno Tadeskio namo "desanto" akciją. Tiesa, Nikolas spėja artimai susidraugauti su Sintija (N.Henstridge) - nuostabia moterimi, kuri yra… Džimo "Tulpinio" Tadeskio žmona!

"Kartais aš pavargstu nuo milžiniškų veiksmo juostų, - sako "kietas riešutėlis" B.Willis, ne kartą kine išgelbėjęs motulę Žemelę, - tuomet mėgstu nusifilmuoti kino filme, kuriame galiu iš tolo pažvelgti į savo vaidmenis. Pavyzdžiui, Džimas Tadeskis - tikras "užkietėjęs" gangsteris. Juk aš dievinu kriminalines komedijas".

Holivudo žvaigždė B.Willisas taip norėjo vaidinti šiame filme, jog net atsisakė savo įprasto honoraro, be to, pats pakvietė režisierių ir visus aktorius. O šie filme smagiai griauna ne tik įprastus savo aktorinius, bet ir visus gyvenimiškus stereotipus: septyniolikos žmonių žudikas - tikras džentelmenas, dailios dantisto asistentės svajonė - tapti samdoma žudike!..

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0190138

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Omnitel (12)    Religija ir tikėjimai (315)    Įžymūs žmonės (68)    Teatrai (21)    Pelės (5)    Bučiniai (31)    Partijos (41)    Amerikos lietuviai (7)    AMD (3)    Pasakos (60)    Kaziuko mugė (3)    Kompiuterinis saugumas (43)    Narkotikai (97)    NSO (33)    P2P tinklai (2)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Kalėdos (12)    Rytietiški šokiai (16)    Žinių visuomenė (14)    Samsung (3)    Žala sveikatai (16)    Vasario 16 (12)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Pagonybė (3)    Programos (61)    Kovo 11 (4)    Žuvininkystė (2)    Savižudybė (12)    Gotai (17)    Šventasis Antanas (2)    Augalai (8)    Netolerancija (6)    Poetai (11)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Šaudymas iš lanko (2)    Žydai (32)    Istorija (154)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Šunų veislės (52)    KGB (35)    Kompiuterių virusai (52)    Svarstyklės (7)    Interjero dizainas (13)    Kalbos kultūra (39)    Televizoriai (2)    Mada (4)    Krišnaizmas (3)    Hipiai (9)    Valstiečių sąjunga (2)    Mobilūs ryšiai (193)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!