LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
Ko nori moterys

What Women Want

Jeigu vyras visada žinotų, ko nori moterys, pasaulis būtų po jo kojomis

romantinė komedija
Režisierius: Nancy Meyers
Scenarijaus autorius: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa
Prodiuseriai: Susan Cartsonis, Bruce Davey, Gina Matthews, Nancy Meyers, Matt Williams
Vaidina: Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Bette Midler, Lauren Holly, Alan Alda
Muzika: Alan Silvestri
Sukurta: JAV (2000)
Trukmė: 126 min. (2 val. 6 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. kovo 9 d.

Nikas Maršalas (M.Gibsonas) - vidutinio amžiaus vyras, išsiskyręs su žmona (Lauren Holly) ir smarkiai atitolęs nuo savo penkiolikmetės dukros (Ashley Johnson). Jis įžūlus karštagalvis, ekstremalių pažiūrų vyrukas, niekinantis silpnosios lyties protinius sugebėjimus, tačiau niekuomet neatsisakantis jų grožio teikiamų malonumų… Tokie moka apžavėti moteris, tačiau greitai iš jų lūpų išgirsta "diagnozę": "Nesugyvenamas". Arba: "Tu niekuomet nesiklausai, ką aš sakau".

Tačiau vieną naktį viskas pasikeičia… Nikas Maršalas netikėtai pradeda GIRDĖTI, ką mąsto moterys. Ir ne tik viena - visos, su kuriomis jis susitinka! Pradžioje jį pribloškia užgriuvusi "slapta informacija", bet greitai vyrukas suvokia, jog sugebančiam skaityti mintis suvilioti gražuoles bus dar lengviau. Koks vyras nenorėtų žinoti, ko labiausiai trokšta moteris? Kokiai moteriai nepatiktų vyras, kuris visuomet žino, ko ji labiausiai nori?

Nors iš pradžių nusprendęs savo stebuklingą talentą panaudoti prieš naująją viršininkę Darsi MakGvair (H.Hunt), užėmusią jo trokštamą postą, kuo toliau Nikas gilinasi į šios moters mintis, tuo labiau jis… ĮSIKLAUSO. Ir kuo labiau Nikas klauso, tuo gilesnę ir tyresnę trauką šiai moteriai jaučia…

"Ko nori moterys" - Holivudo superžvaigždės M.Gibsono debiutas romantinės komedijos žanro filme. 44-erių metų dviejų "Oskarų" laureatas (už 1995-ųjų "Narsiąją širdį" Melas įvertintas kaip filmo prodiuseris ir režisierius) ir Holivudo superžvaigždė, prieš tai už vaidmenį "Patriote" susižėręs 25 milijonus dolerių, M.Gibsonas mielai sutiko vaidinti vos vieną filmą (1998-ųjų komediją visai šeimai "Spąstai tėvams") susukusios režisierės N.Meyers romantinėje komedijoje "Ko nori moterys". Nors M.Gibsonas labiausiai išgarsėjo kaip idealus veiksmo filmų herojus ("Pakvaišęs Maksas", keturios "Mirtino ginklo" dalys", "Sąmokslo teorija", "Išpirka"), nepaprastai palankiai buvo įvertinti ir jo režisuoti filmai - debiutinė 1993-ųjų drama "Žmogus be veido" ir ypač - 1995-ųjų istorinis epas "Narsioji širdis". Abejuose juostose Melas sukūrė ir pagrindinį vaidmenį. Bet atrodo, kad 2000-ieji aktoriui ir režisieriui yra vieni sėkmingiausių metų: vien Amerikoje "Patriotas" surinko daugiau nei 100 milijonų dolerių, per tą pačią kartelę peršoko ir "Viščiukų maištas", kurio pagrindiniam personažui M.Gibsonas paskolino savo balsą, į populiariausių gretas per Kalėdų šventes šovė "Ko nori moterys". Nors pastarajame filme jo partnerė ir meilės objektas - populiarioji Helen Hunt, už vaidmenį 1997-ųjų komedijoje "Kaip bus, taip gerai" gavusi "Oskarą", realiame gyvenime Melas yra pavyzdingas vyras ir tėvas - jis jau dvidešimt metų vedęs tą pačią moterį, kartu augina net septynis vaikus. Tiesa, su filmo personažu jį sieja tie patys "politiškai nekorektiški" išpuoliai. Dėl neapgalvotų juokelių M.Gibsonas jau yra užsitraukęs gėjų ir lesbiečių asociacijos neapykantą, jis radikaliai pasisako prieš skyrybas ir abortus.

Beje, į klausimą, ar jis pats žino, ko nori moterys, australų kilmės aktorius linksmai atsako: "Freudas tai aiškinosi visą gyvenimą, nors taip ir mirė nesužinojęs. Po dvidešimties santuokos metų aš tik pradedu suprasti vienos moters norus. Manau, atsakymas yra maždaug toks: pokalbis arba šokoladas".

Jis gali išgirsti kiekvienos moters mintis. Pagaliau… vyras klausosi.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0207201

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Imtynės (29)    Geležinkeliai (4)    Skamp (16)    Radvilos (32)    Prokuratūra (4)    Bildukai (3)    Dvyniai (9)    Feng šui (7)    Foje (3)    Rašytojai (11)    Kaimo turizmas (5)    Vaiko sveikata (8)    Pagonybė (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Sektos (12)    Viešieji ryšiai (20)    Brendis (6)    Architektūra (11)    Interjero dizainas (13)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Skolininkai (12)    Lietuva (2)    Anglų kalba (35)    Smurtas mokyklose (10)    Operacinės sistemos (50)    Ginklai (22)    Logistika (12)    Amerikos lietuviai (7)    Krizė (59)    Turizmo agentūros (10)    Baikeriai (8)    Vasario 16 (12)    Technologijos (1819)    Siamo katės (2)    Variakojis (11)    Kelionių organizatoriai (6)    Gender Loops (6)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Religija ir tikėjimai (315)    Muzika (196)    Šventasis Pranciškus (3)    Turizmas (151)    Lobiai (12)    Visuotinė istorija (44)    Buto remontas (3)    Tibetas (10)    Lietuvoje (16)    Energetika (13)    Metalinės muzikos grupės (8)    Metalistai (8)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!