LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
AntiMonopolis

AntiTrust

Tiesa gali būti pavojinga… Pasitikėjimas - mirtinas.

trileris
Režisierius: Peter Howitt
Scenarijaus autorius: Howard Franklin
Prodiuseriai: Nick Wechsler, David Nicksay, Keith Addis
Vaidina: Ryan Phillippe, Rachael Leigh Cook, Claire Forlani, Tim Robbins, Richard Roundtree
Muzika: Don Davis
Sukurta: JAV (2001)
Trukmė: 108 min. (1 val. 48 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. rugpjūčio 17 d.

Milo (akt. Ryan Phillippe) - kompiuterių genijus. Jaunam vaikinui, siekiančiam įrašyti savo vardą šiuolaikinio pasaulio istorijoje, pranašaujama auksinė ateitis. Kartu su draugu idealistas Milo siekia įkurti savo skaitmeninių technologijų kompaniją.

Kaip tik tuomet vaikinas sulaukia pasiūlymo, kurio neįmanoma atsisakyti - iš pirmaujančios Portlando kompiuterinių technologijų kompanijos "N.U.R.V" ("Never Underestimate Radical Vision" - "Niekada nepakankamai radikali vizija"). Tai galingiausių pasiekimų pasaulis. Čia greitas mąstymas reiškia didelius pinigus. Be to, kompanijos vadovas - Milo profesinis idealas Gary Winstonas (akt. Tim Robbins).

Kurį laiką Milo galvoja, kad pateko į išsipildžiusių svajonių pasaulį. Winstonui reikia jo sugebėjimų, siekiant pirmauti informacijos pasaulyje. Čia nėra antrosios vietos. Niekieno netenkina paguodos prizas. Todėl Winstonas - ne tik inteligentiškas, įkvepiantis bei nepaprastai įžvalgus firmos vadovas. Jis ir beatodairiškas manipuliatorius, kuriam žmonės - tik žaisliukai kovoje dėl įtakos sferų. Kokia tikroji jo vizija?

"N.U.R.V." pasiekimai - tokie greiti, kad Milo suabejoja jų šaltiniais. Reikėjo tragedijos, kad abejonės virstų rimtais įtarimais… Atrodo, kompanija pasiruošusi viskam, kad laimėtų. Nejaugi vaikinas - tik pėstininkas Winstono žaidimuose? Kuo daugiau Milo sužinos apie kompaniją, tuo greičiau pats taps taikiniu…

"Šiandien didžiausia valdžia pasaulyje - informacija. Ją valdo keli labai, labai turtingi žmonės", - sako filmo režisierius P.Howittas, išgarsėjęs debiutine juosta "Dėmesio! Durys užsidaro", kuri tapo ketvirtuoju pelningiausiu visų laikų Didžiosios Britanijos filmu. Šiuolaikinis pasaulis sudarytas iš vienetų ir nulių. Tie, kurie valdo skaitmenines technologijas, valdo viską. Todėl pasaulio galingieji virtualioje erdvėje renkasi ne žaisti, o laimėti. Čia milijonieriais tampama per šimtąsias sekundės dalis. Čia fortūnos paukštė sugaunama ir prarandama vienintelio kompiuterinio kodo pagalba. Čia vyksta slaptas karas dėl ateities valdžios… Sveiki atvykę į skaitmeninio pasaulio tamsiąją pusę. Čia negalima pasitikėti niekuo.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0218817

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Miestai (14)    Vox Populi (14)    Filosofija (326)    Užsienyje (2)    Hip hop dance (4)    Ekologinis ūkis (2)    Tatuiruotės (7)    Žmogaus teisės (52)    Tamplierių ordinas (7)    Restoranai (5)    Smurtas mokyklose (10)    Vadovavimas (185)    Filatelija (11)    6 branduolių (3)    Skandalai (476)    Geologija (20)    Žmogaus klonavimas (2)    Korupcija (22)    Viešieji ryšiai (20)    Prevencija (14)    Jautis (2)    Budizmas (73)    Klaviatūros (11)    Vasario 16 (12)    Visuotinė istorija (44)    Žemės grobstymai (50)    Darbdaviai (10)    Lietuvių fantastika (11)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Žala sveikatai (16)    Grupės (81)    Technologijos (1819)    Projektavimas (7)    Variakojis (11)    Žvaigždės (19)    Nusikaltimai (6)    Drabužiai (41)    Mistika (9)    Vilius Navickas (2)    Kokainas (6)    Kulinarija (181)    Draugystė (10)    Konspiracija (2)    Erotika (8)    Jausmai (27)    Baikeriai (8)    Sąmokslo teorija (19)    Kornreksai (3)    Politika (363)    Mokėjimo kortelės (7)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!