LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-22 Spausdinti Spausdinti
Niekieno žemė

No Man's Land

Istorinis nuotykinis filmas
Režisierius: Danisas Tanovicius
Vaidina: Branko Djuricius, Rene Bitorajacas, Filipas Sovagovicius, Katrin Cartlidge, Simonas Callow, Georges Siatidis
Sukurta: Bosnija - Prancūzija (2001)
Trukmė: 98 min. (1 val. 38 min.)
Premjera Lietuvoje 2002 m. rugpjūčio 16 d.

Serbijos ir Bosnijos karinis konfliktas pačiame įkarštyje. Ržke pasiklydę bosnių kareiviai atsiduria už priešo linijos ir patenka į serbų snaiperių taikiklius. Kruvinose žudynėse išsigelbėja tik vienas bosnis vardu Chiki, kuris pasislepia savotiškoje niekieno žemėje, t.y. nei vienai iš kariaujančių pusių nepriklausančioje teritorijoje esančiuose apkasuose. Serbų armijos vadovai nusprendžia nusiųsti du savo kareivius, kad jie patikrintų tą vietovę ir galutinai susidorotų su išsigelbėjusiais priešais.

Marškinėlius su roko grupės "Rolling Stones" garsiuoju simboliu dėvintis Chiki visai nenori papildyti numirėlių gretas, todėl iš pasalų vieną serbą nušauna, o kitą - sužeidžia. Pradžioje bosnis Chiki ir serbas Nino piktai aiškinasi, kuri tauta kalčiausia dėl prasidėjusio karo, bet vėliau palaipsniui susidraugauja. Juolab, jie sutinka apkasuose trečią žmogų, kuris guli ant bombos. Kai tik jis pajudės, tai visa trijulė turės keliauti anapilin. Dar daugiau problemų vyrukams sukelia į niekieno žemę atvykęs Jungtinių tautų gelbėtojų ir pasaulinės spaudos/televizijos atstovų karavanas.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0283509

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Euro naujienos (2)    Stalo žaidimai (7)    Šaulys (7)    Budizmas (73)    Šventasis Antanas (2)    Siemens (6)    Rokeriai (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Kompiuterio ergonomika (8)    Dvyniai (9)    Lobių ieškotojai (3)    Ekonomika (259)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Vitaminai (2)    Korupcija (22)    Šunys (67)    Kvepalai (10)    Gender Loops (6)    Paukščiai (5)    Šventasis Pranciškus (3)    Politologija (64)    Medžioklė (63)    Kovos menai (72)    Šokoladas (10)    Erich Fromm (5)    Lotynų šokiai (5)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Technologijos (1819)    Kovo 11 (4)    Astronomija (46)    Kompiuterių virusai (52)    Sony Ericcson (40)    Naršyklės (7)    Seimo rinkimai (4)    Istorija (154)    Klubai (5)    Mistika (446)    Vandens slidės (2)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Archeologija (42)    Grožio salonai (6)    Prevencija (14)    Dalia Grybauskaitė (16)    Bitė (5)    Garso sistemos (15)    Namų vaizdo technika (2)    Kazino (10)    Vadyba (89)    Novelės (102)    Žemės grobstymai (50)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!