LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-04 Spausdinti Spausdinti
Pasikalbėk su ja

Talk to Her

Du tarpusavyje nepažįstamus vyrus kankina nebyli meilė...

melodrama
Režisierius: Pedro Almodovaro
Vaidina: Javieras Camara, Dario Grandinetti, Rosario Flores, Leonor Watling, Geraldine Chaplin, Anna Fernandez.
Sukurta: Ispanija (2002)
Trukmė: 112 min. (1 val. 52 min.)
Originalo kalba: ispanų
Premjera Lietuvoje 2002 m. spalio 25 d.

Du tarpusavyje nepažįstamus vyrus Beninjo ir Marko likimas atveda į privačią Madrido ligoninę. Prieš keletą mėnesių jie buvo atsitiktinai susitikę teatro spektaklyje, bet šį kartą vyrus suvienija nelinksma tragedija. Būtent "El Bosque" klinikoje yra gydomos jų mylimos moterys, dėl skirtingų priežasčių patekusios į komos būseną. Beninjo dirba ligoninėje sanitaru ir prižiūri baleto šokėją Aliciją, kurią gatvėje partrenkė automobilis, o rašytojas Marko atvyksta budėti prie toreodorės Lydijos, kuri buvo sunkiai sužeista per kovą su buliumi koridoje. Abu vyrai kalbasi ir dalijasi išgyvenimais su savo mylimosiomis, nors nesulaukia iš jų jokio atsakymo. Beninjo yra labai laimingas, kad pagaliau surado vienintelę širdies damą Aliciją, kuri taip pat aistringai jį myli. Savo ruožtu, Marco dažnai depresuoja ir liūdi, nes neturi galimybės išsiaiškinti, ką iš tikrųjų jo atžvilgiu jaučia Lydija.

Režisierius Pedro Almodovaras ne kartą yra sakęs, kad moterys jį įkvepia kurti komedijas, o vyrai - tragedijas. Naujausias ispanų kino profesoriaus filmas greičiausiai sujaudins, o galbūt net pravirkdys vyrišką auditoriją. Tai jaudinanti drama apie gyvenimą, komos būseną, meilę, vienišumą ir žmonių santykius. Kaip žinia, Almodovaras blogų filmų nedaro.

Daugiau apie filmą:
http://www.sonyclassics.com/talktoher/

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Seimo rinkimai (4)    Matematika (2)    Programavimas (20)    Lietuvoje (16)    Politologija (64)    Aukštasis mokslas (13)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Vadyba (89)    Lotynų kalba (11)    Modemai (8)    Kaimo turizmas (5)    Pyktis (6)    Nusikaltimai (6)    Amerikos lietuviai (7)    Meilė bloguose (6)    Šventasis Pranciškus (3)    Arbata (10)    Archeologija (42)    Šunys (67)    Partijos (41)    Technologijos (1819)    Užsienyje (50)    Sodininkystė (22)    Interneto dienoraščiai (2)    Krašto apsauga (27)    Baikeriai (8)    Runkeliai (18)    Kovo 8 (3)    Brendis (6)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Civilinė sauga (7)    Mergelė (7)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Emigrantai (22)    Tamplieriai (7)    Intel (6)    Drakonai (36)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Toyota (2)    Įžymūs žmonės (68)    Panayiotis Zavosas (2)    Tamplierių ordinas (7)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Vorai (2)    Astronomija (46)    Netolerancija (6)    Bitė (5)    Vytautas Landsbergis (6)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Wing Tsun (14)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!