LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-04 Spausdinti Spausdinti
Sukčiai

Serving Sara

komedija
Režisierius: Reginald Hudlin
Scenarijaus autorius: Jay Scheric, David Ronn
Vaidina: Matthew Perry, Elizabeth Hurley
Sukurta: Vokietija, JAV (2002)
Trukmė: 105 min. (1 val. 45 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2002 m. lapkričio 8 d.

Nors Joe Tayloras (akt. Matthew Perry) visuomet svajojo būti advokatu, darbu solidžioje teisinėje įstaigoje jis perdaug nesidžiaugia. Tiksliau pasakius, jaunuolis netgi nekenčia tokio darbo, kai bosas liepia tik išvežioti teismo nuosprendžius, šaukimus į posėdžius ir oficialias sutartis firmos klijentams. Be to net ir šioje srityje vyrauja didžiulė konkurencija, nes kiekviename žingsnyje jam stengiasi pakenkti klastingasis bendradarbis Tony (akt. Vincentas Pastore), kad tik pats gautų didesnį atlyginimą.

Nepaisydamas įvairių nesklandumų ir nesutarimų, Joe vis dėlto priima pasiūlymą už 5 tūkst.JAV dol. atlyginimą nuvežti skyrybų dokumentus Sarai Moore (akt. Elizabeth Hurley), kurios neištikimas vyras Gordonas (akt. Bruce'as Campbellas) jau susirado naują meilužę ir nori kuo greičiau sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Tačiau jam yra labai paranku, kad teismo posėdis vyktų būtent Teksaso valstijoje, kur galioja žymiai švelnesni įstatymai. Tokiu atveju nesąžiningam vyrui nereikėtų dalintis milijoniniu turtu su buvusia žmona.

Nuovokioji Sara greitai išsiaiškina klastą ir atvykusiam Joe pasiūlo sandėrį, kad šis nuvežtų jos pasirašytus skyrybų dokumentus Gordonui ir iškviestų į teismo posėdį Niujorke. Tuomet Sara galėtų tikėtis jai palankesnio teismo sprendimo ir gautų žymiai didesnę kompensaciją. Sėkmės atveju neliktų nuskriaustas ir Joe, nes už šį darbelį jam yra pažadėta solidi 1 mln.JAV dol. premija.

Atlyginimas didelis, bet rizika taip pat nemaža. Kelionė į Teksasą tampa dar labiau sudėtingesnė, kai į lenktynes įsitraukia garbėtroška konkurentas Tony, kuris apsiima surasti Sarą ir kuo greičiau įteikti jai skyrybų dokumentus. Savo ruožtu, žiaurus nusikalstamo pasaulio atstovas Vernonas stengiasi žūt būt sustabdyti Joe, kad šis niekuomet nerastų kelio į Gordono rančą.

Kas suspės pirmas, tas laimės krūvą pinigų, o galbūt ir kažką daugiau...

Daugiau apie filmą:
http://www.servingsara.com/

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šventasis Pranciškus (3)    Laikrodžiai (3)    Ekologija (15)    Klubai (5)    NSO (33)    Mistika (446)    Nokia (24)    Žmogaus teisės (52)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Stomatologija (6)    Viktor Uspaskich (61)    Automobiliai (41)    Vitaminai (2)    Policija (2)    Anglų kalba (35)    Masonai (7)    Alkoholizmas (15)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Smurtas mokyklose (10)    LNK (2)    Vaistai (15)    Televizija (17)    Artūras Zuokas (41)    Fizika (11)    Vadyba (89)    Džiazo muzikos grupės (11)    Kvepalai (10)    Prokuratūra (4)    Interneto dizainas (5)    Transportas (125)    Bendruomenės (158)    Metalistai (8)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Likeris (2)    Skorpionas (7)    Atsiprašymas (3)    Biologija (222)    Gotai (17)    Egiptas (24)    NLP (8)    Aiškiaregiai (11)    Parapsichologija (22)    Arbata (10)    Ekologiškas maistas (2)    Stilius (86)    Procesoriai (28)    Elektroninės šiukšlės (10)    Džiaugsmas (2)    Kaimo turizmas (5)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
5. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. The Bourne Supremacy
9. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
10. Misija Karvės
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!