LT   EN   RU  
2021 m. gruodžio 3 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
  Kultūra > Kinas > Filmai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-05
Misija Karvės

Sunkūs laikai atėjo kažkada klestėjusiai „Dangiško kampelio" fermai. Dėl godaus arkliavagio Almedos Slimo piktadarysčių draugiškai šaunių gyvūnų bendruomenei iškilo bankroto pavojus. Nejaugi jie visi netrukus liks be stogo virš galvos? Laimei, trims sumanioms ir ryžtingoms karvėms - gerbiamai poniai Kalovej, intelektualiajai Greisei ir karštakošei naujokei Megei - į galvas šauna puiki idėja: reikia sučiupti Almedos Slimą, už kurio galvą siūloma 750 dolerių, ir taip prasimanyti pinigų skoloms sumokėti. Kartu su pagrindinėmis herojėmis vykdyti pavojingos užduoties išsiruošia Rytų kovos menų specialistas eržilas Bakas ir marga šutvė įvairiausių fermos gyventojų. Herojų užduotį netikėtai apsunkina tarsi iš po žemių išdygęs konkurentas - solidžiu atlygiu susigundęs patyręs nusikaltėlių gaudytojas Riko. Prasideda pavojingų ir pašėlusiai linksmų nuotykių kupina nusikaltėlio medžioklė, kokios laukiniai Vakarai dar neregėjo.

Nuostabi tradicinė animacija, įspūdingi gamtovaizdžiai, puiki muzika, herojus įgarsinusių kino žvaigždžių meistriškumas, intriguojantis, išmonės ir humoro kupinas siužetas, sąmojingi dialogai tikrai pralinksmins ir sudomins tiek jaunuosius žiūrovus, tiek ir jų tėvelius.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Samsung (3)    Vaizdo kortos (3)    Klonavimas (10)    Erich Fromm (5)    Eurointegracija (5)    Viktor Uspaskich (61)    Klaviatūros (11)    Tamplierių ordinas (7)    Rytietiški šokiai (16)    Meilė (138)    Restoranai (5)    Įžymūs žmonės (68)    Vasario 16 (12)    Filosofija (326)    Šunys (67)    Baikeriai (8)    EBSW (40)    Prokuratūra (4)    Renginiai (31)    Šventasis Pranciškus (3)    Hipiai (9)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Vytautas Landsbergis (6)    Vandens slidės (2)    Shotokan (11)    Užgavėnes (9)    Rokeriai (3)    Lotynų kalba (11)    Emo (10)    Automobiliai (41)    Kabala (6)    Alus (22)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Parapsichologija (22)    Likeris (2)    Žuvininkystė (2)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Katarai (2)    Seimo rinkimai (4)    Kulinarija (181)    Bendruomenės (158)    Tamplieriai (7)    Sony Ericcson (40)    Linux/Unix (34)    Projektavimas (7)    Duomenų apsauga (3)    Lietuvių valgiai (28)    Policija (2)    Picerijos (4)    Kompiuterinis piratavimas (43)
1. Visų laikų skandalingiausi filmai
2. Vilniuje pristatytas brangiausias Lietuvos kino istorijoje filmas „Tadas Blinda. Pradžia"
3. Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?
4. Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas
5. "Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis
6. Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo
7. “Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą
8. DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)
9. The Bourne Supremacy
10. Matrica. Revoliucijos
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!