LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Folklorinis šokis
  Kultūra > Šokiai > Rytietiški šokiai > Folklorinis šokis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-26
FOLKLORIC - فلكلور – ORIENTAL – FOLKLORINIS
Folklorinis šokis – tai šokis gimęs iš tam tikros šalies arba šalies regiono tradicijų. Šokis dažniausiai sudarytas iš paprastų judesių, kuriuos gali išmokti daug žmonių (ne profesionalų). Tradiciškai folklorinis šokis pereina iš kartos į kartą toje vietovėje, kurioje jis šokamas. Folkloras – tai tam tikros vietovės kultūrinis paveldas, atspindintis žmonių, gyvenančių šioje vietovėje, papročius, muziką, kostiumus ir istoriją. Folklorinis šokis yra dviejų tipų:

1. Atliekamas visų gyventojų, atvaizduojantis jų jausmus. Jis neturi jokio ryšio su teatru, labai populiarus tautinėse šventėse, vestuvėse.

2. Atliekamas teatrinio šokio meno profesionalų.

Egipte yra virš 25 skirtingų folklorinio pilvo šokio stilių. Mes pateikiame kelis populiariausius.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Programavimas (20)    Literatūra (239)    Astronomija (46)    Skirmantas Valiulis (32)    Aiškiaregiai (11)    Kokainas (6)    Sveikata (313)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Sektos žudikės (6)    Spauda (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Dalia Grybauskaitė (16)    Sportas (8)    Burtai (8)    Metalas (22)    Variakojis (11)    Šventasis Kazimieras (2)    Kaukazo aviganis (2)    Bitė (5)    Firmos (12)    Mada (4)    Gender Loops (6)    Prancūzų buldogas (2)    Hipiai (9)    Motociklai (12)    Parapsichologai (7)    Monitoriai (11)    Viešieji ryšiai (20)    Atleidimas (4)    Kreditai (2)    Interneto komentarai (2)    Poltergeistai (2)    Kovo 11 (4)    Likeris (2)    Siamo katės (2)    Mergelė (7)    Automobiliai (41)    Pirmoji meilė (3)    Kulinarija (181)    Sel (10)    Kelionių organizatoriai (6)    Liberalai demokratai (3)    Šalys (61)    Žuvys (7)    Meilė bloguose (6)    Transportas (125)    Metalinės muzikos grupės (8)    Mokyklos (22)    Zodiako ženklai (88)    Energetika (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!