LT   EN   RU  
2020 m. vasario 26 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Fotografija
  Hobi > Fotografija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-09-04
Fotoorgijos parodoje – nuogo kūno ir sielos paieškos
Ar gali menininkas sukurti ką nors savita, kai visi fotografuoja tą patį ir ten pat? Atsakymų į šį klausimą penktadienį Lietuvos fotografijos galerijoje atidarytoje akto parodoje „Nuoga diena“ pakvietė ieškoti naujienų agentūros ELTA fotografas Valdas Kopūstas, dienraščio „Lietuvos žinios“ fotokorespondentas Ramūnas Danisevičius ir „Vakaro žinių“ žurnalistas Rolandas Parafinavičius.

Nuogo kūno ir galimų jo sąsajų su siela fotografai ieškojo kryžiuočių ordino pilyje netoli Čekijos sostinės.

Drauge su septyniomis dešimtimis fotografų iš viso pasaulio, neišeidami iš uždaros pilies teritorijos, jie tris dienas fotografavo dešimt nuogų moterų ir vieną vyrą.

Užleisdami vienas kitam pilies interjerus, keisdamiesi modeliais, „Nuogos dienos“ dalyviai stengėsi nepamesti fotoorgijos temos.

Ar Lietuvos fotožurnalistai surado kūno ir sielos ryšį ir kaip savitai jiems pavyko tai perteikti fotografijoje, galės įvertinti kiekvienas, į Lietuvos fotografijos galeriją atėjęs pasižiūrėti geriausių projekto „Nuoga diena“ kūrinių.

Paroda bus eksponuojama visą mėnesį, iki spalio 2 dienos.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Opijatai (13)    Kompiuterinis saugumas (43)    Žala sveikatai (16)    Žemės grobstymai (50)    Policija (2)    Vorai (2)    Krikščionybė (135)    Zodiako ženklai (88)    Roko muzikos grupės (10)    Reinkarnacija (6)    Spiritizmas (4)    Mokslininkai (2)    Vandens slidės (2)    Sektos žudikės (6)    Amfetaminas (2)    Poltergeistai (2)    Sel (10)    Šventieji (10)    Aikido (14)    Viskis (8)    Arbata (10)    Pagonybė (3)    Bildukai (3)    LICS (17)    Įdomybės (87)    Kulinarija (181)    Kazino (10)    Matematika (2)    Visuotinė istorija (44)    Politologija (64)    Novelės (102)    Krišnaizmas (3)    Buto remontas (3)    Kelionių organizatoriai (6)    Pasakos (60)    Tadas Blinda (10)    Fizika (11)    Imtynės (29)    Meilė bloguose (6)    Šventasis Antanas (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Firmos (12)    Viktor Uspaskich (61)    Egzorcizmas (11)    Dvyniai (9)    Erotiniai šokiai (23)    Velykos (10)    Meilė (138)    Meino meškėnas (2)    Vitaminai (2)
1. Fotokonkursas: Kelionėje - sustabdyta akimirka
2. Fotografai ir fotografuojantys žurnalistai kviečiami dalyvauti konkursuose
3. Fotografavimas kalnuose - fotoaparatai
4. Koks fotoaparatas patogiausias kelionėse?
5. Rusiškos leicos
6. Fotografijos technikos ir technologijos vystymasis
7. Kaip kurti gerus videofilmus?
8. Dešimt neįkyrių patarimų tiems, kas pirmą kartą paėmė į rankas kamerą
9. Skaitmeninė abėcėlė: Fotografijos internete
10. Kai Paveikslai Mokosi Bėgioti...
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!