LT   EN   RU  
2019 m. spalio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Fotografija
  Hobi > Fotografija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-09-04
Fotoorgijos parodoje – nuogo kūno ir sielos paieškos
Ar gali menininkas sukurti ką nors savita, kai visi fotografuoja tą patį ir ten pat? Atsakymų į šį klausimą penktadienį Lietuvos fotografijos galerijoje atidarytoje akto parodoje „Nuoga diena“ pakvietė ieškoti naujienų agentūros ELTA fotografas Valdas Kopūstas, dienraščio „Lietuvos žinios“ fotokorespondentas Ramūnas Danisevičius ir „Vakaro žinių“ žurnalistas Rolandas Parafinavičius.

Nuogo kūno ir galimų jo sąsajų su siela fotografai ieškojo kryžiuočių ordino pilyje netoli Čekijos sostinės.

Drauge su septyniomis dešimtimis fotografų iš viso pasaulio, neišeidami iš uždaros pilies teritorijos, jie tris dienas fotografavo dešimt nuogų moterų ir vieną vyrą.

Užleisdami vienas kitam pilies interjerus, keisdamiesi modeliais, „Nuogos dienos“ dalyviai stengėsi nepamesti fotoorgijos temos.

Ar Lietuvos fotožurnalistai surado kūno ir sielos ryšį ir kaip savitai jiems pavyko tai perteikti fotografijoje, galės įvertinti kiekvienas, į Lietuvos fotografijos galeriją atėjęs pasižiūrėti geriausių projekto „Nuoga diena“ kūrinių.

Paroda bus eksponuojama visą mėnesį, iki spalio 2 dienos.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Bendravimas (743)    Bibilija (10)    Laikrodžiai (3)    Operacinės sistemos (50)    Apskaita (15)    Bučiniai (31)    Mokslininkai (2)    Augalai (8)    Kačių veislės (25)    Užsienyje (2)    Prevencija (14)    Darbdaviai (10)    Žala sveikatai (16)    Pagalba ir prevencija (124)    Kelionių įspūdžiai (26)    Vilniaus bendruomenės (4)    Miestų bendruomenės (7)    Šventės (117)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Sąmokslo teorija (19)    Smurtas mokyklose (10)    Šventasis Kazimieras (2)    Kalėdos (12)    Kovo 8 (3)    Visuotinė istorija (44)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Logistika (12)    Emo (10)    Opel (4)    Rokeriai (3)    Viskis (8)    Kokainas (6)    Nokia (24)    Restoranai (5)    Istorija (154)    Kinų horoskopas (14)    Internetas (184)    Menas būti kartu (2)    Žmonės (241)    Žinių visuomenė (14)    Foje (3)    Vasario 16 (12)    Amfetaminas (2)    Helouvynas (7)    Chemija (5)    Maxima (10)    Novelės (102)    Lietuvoje (16)    Astrologija (27)    Lietuvių valgiai (28)
1. Fotokonkursas: Kelionėje - sustabdyta akimirka
2. Fotografai ir fotografuojantys žurnalistai kviečiami dalyvauti konkursuose
3. Fotografavimas kalnuose - fotoaparatai
4. Koks fotoaparatas patogiausias kelionėse?
5. Rusiškos leicos
6. Fotografijos technikos ir technologijos vystymasis
7. Kaip kurti gerus videofilmus?
8. Dešimt neįkyrių patarimų tiems, kas pirmą kartą paėmė į rankas kamerą
9. Skaitmeninė abėcėlė: Fotografijos internete
10. Kai Paveikslai Mokosi Bėgioti...
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!