LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žvaigždės
Galaktikos centre kvepia avietėmis

2009-05-04 | Ištyrus gigantišką dulkių debesį Paukščių tako viduryje, išsiaiškinta, kad jis gali būti aviečių kvapo, rašo „The Guardian".
Maxo Plancko radijo astronomijos instituto mokslininkai kosmoso erdvėje ieškojo amino rūgščių - pagrindinių cheminių elementų, iš kurių sudaryta gyvybė. Astrobiologams amino rūgščių atradimas reiškia galimybę, kad gyvybė galima ir kitose planetose. Ispanijoje įrengtu IRAM teleskopu astronomai ištyrė elektromagnetinį spinduliavimą, kurį skleidžia aukštos temperatūros ir didelio tankio Sagittarius B2 regionas, supantis naujai susiformavusią žvaigždę. Žvaigždės spinduliavimą sugeria aplink esančio dujų debesies molekulės, kurios vėliau vėl išspinduliuojamos kaip kita energija, priklausomai nuo molekulės tipo. Iš viso mokslininkams pavyko užregistruoti apie 4000 skirtingų tokių signalų, tačiau kol kas išanalizuota tik pusė. Nors mokslininkai dar neaptiko ieškotų amino rūgščių, tačiau jiems pavyko pastebėti etilo formiato bei nuodingojo propilo cianido - tai didžiausios kosminėje erdvėje iki šiol rastos molekulės. Rasta cheminė medžiaga etilformiatas suteikia kvapą avietėms. Beje, ta pati medžiaga suteikia kvapą ir romui. „Etilformiatas suteikia avietėms skonį, tačiau kad susiformuotų kosminės avietės, reikia daugybės kitų molekulių", - „The Guardian" cituoja astronomą Arnaudą Belloche.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kameron Dias: vyriškas moteriško grožio vardas

2004-06-11 | Tačiau sulaukus šešiolikos paaiškėjo, kad esminis Dias trūkumas virto pagrindiniu pranašumu. "Ji - tikras modelis! - pavydžiai apibūdindavo ją draugės. - Aukšta, įdegusi ir plona kaip geležinkelio bėgis!" Optimalūs vadinamosios pakabos duomenys (82-58-79) atrodo dar įspūdingesni, nes Kameron nei tuo metu, nei dabar nesilaiko jokių dietų ir valgo viską iš eilės. Dievina makaronus ir keptus viščiukus. Į klausimus apie grakščios figūros paslaptis ji atsako, jog pagrindinė priežastis - greita medžiagų apykaita, o geriausias sportas yra seksas. Moteriškam grakštumui išsaugoti pati tinkamiausia priemonė - vyras. Viename iš Holivudo vakarėlių šešiolikmetė gražuolė susipažino su fotografu Džefu Djunu. Po to sekė kontraktas su agentūra "Elite". Savarankiškas gyvenimas klostėsi sunkiai ir nepraėjo be pasekmių. Bohemiškas modelio gyvenimas išryškino aistrą alkoholiui. Berods, tuo pačiu metu susiformavo ir gana lengvabūdiškas požiūris į narkotikus: "Aš bijau heroino, o LSD manęs negąsdina".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Viešumo nevengianti pora: Naomi Watts ir Heathas Ledgeris

2004-06-04 | Viešos vietos, kur jie demonstruoja savo karštus santykius. Tolimiausias Hugho Bosso drabužių salono kampas, Los Andželo filmų premjeros bei kiti įvykiai, kur ištiesiamas raudonas kilimas (pvz., MTV apdovanojimai). Be to, jie dažnai pastebimi žinomiausiose Los Andželo kavinėse bei restoranuose, į kuriuos dažniausiai užsuka išalkę glamonių (maistas gali ir palaukti). Kas juodu supiršo? Heathas, Naomi ir jųdviejų bendras draugas Orlando Bloomas (toks aktoriūkštis, filmuose “Žiedų valdovas” vaidinantis elfą Legolasą) praėjusią vasarą Melburne (Australija) filmavosi mistiniame trileryje “Nedas Keli”. Nenuostabu, kad jiedu susitiko.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ideali pora: Jennifer Lopez ir Benas Affleckas

2004-06-04 | Kaip jie susitiko. Užpraėjusią žiemą kriminalinės dramos “Gigli” filmavimo aikštelėje, kai ji vis dar mylėjo Chrisą Juddą. Jos hobis. Blizginti Beno dovanotus deimantus. Filmas, kurio ji neleistų jam žiūrėti. “Įsimylėjęs Šekspyras” — skaudi pamoka, kad negalima leisti savo merginai (tada Benas draugavo su Gwyneth Paltrow) filmuotis erotinėse scenose. Dosnus keitimasis dovanomis. 33-iojo gimtadienio proga Benas padovanojo Jennifer originalią Holivudo juvelyro Harry Winstono apyrankę iš geltonojo bei baltojo aukso. Ji praėjusią vasarą jam įteikė 138 tūkst. JAV dolerių kainuojantį automobilį “Aston Martin”. O 30-ojo gimtadienio proga Benui padovanojo save, t.y. fotografo Herbo Rittso nuotraukas, kur yra visiŠkai nuoga.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Veislinė pora: Tomas Cruise

2004-06-04 | Daugiau nei hobis. Keliauti, slidinėti prabangiuose kurortuose ir šypsotis prieš fotoobjektyvus. Kaip jie atsipalaiduoja. Šoka į privatų Tomo lėktuvą ir skrenda į mažytę, bet itin prašmatnią Vakajos salelę netoli Fidžio — čia Tomas nusivežė Penelopę pirmomis jųdviejų pasimatymų dienomis. Aukščiausiosios klasės restoranai, kur jie pietauja. Tomo ir Penelopės poreikius atitinka vos keletas restoranų: “Buffalo Club” Los Andžele, “Ivy” Londone, “Arija” Sidnėjuje, “Sofio’s” Teluridėje ir “Jasmine”, kinų restoranas Las Vegase, “Bellagio” viešbutyje. Pastarajame jie palydėjo 2001-uosius ir sutiko 2002-uosius. Kokios Penelopės dovanos neatsisakytų Tomas. Ilgo ilgo ilgo raudono kilimo. Kam šiuo metu Tomas skiria daugiausia laiko. Ispanų kalbos pamokoms. Jis tikisi, kad tada bus lengviau bendrauti su savo seksualiąja sinjorita. Kuo viskas baigsis? Regis, jiems patinka deluxe stiliaus pasimatymai, jie visiškai neskuba iškeisti jų į šeimyninę rutiną. “Vedybos mane gąsdina. Visada baisu kam nors atverti širdį”, — sako Penelopė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Keista nepora: Edwardas Nortonas ir Salma Hayek

2004-06-04 | Kaip jie susitiko? Netyčia 1999-aisiais jiedu kreipėsi į tą patį manualinės terapijos specialistą. Ką jie turi bendra? Abu kankina nugaros skausmai ir meilė Los Andželo “Lakers” krepšinio komandai. Reikėjo šiek tiek laiko, kad šiedu dalykai sujungtų jų širdis ir priverstų kartu ne tik lankytis sporto varžybose, bet ir sportuoti. Elgesys užlipus ant raudonojo kilimo. Santūrusis Edas dažniausiai išsisukinėja nuo fotoobjektyvų, kol Salma mėgaujasi dėmesiu bei blyksčių liepsnomis. Taigi per apdovanojimų ceremonijas atrodo, jog jiedu visiškai netinka vienas kitam. Ekscentriški įpročiai. Duodami interviu nemėgsta kalbėti vienas apie kitą. (“Kodėl turėčiau naudoti savo nuostabiai paslaptingą asmeninį gyvenimą naujo filmo reklamai?” — klausia Salma).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Meilužiai slapukai: Jaredas Leto ir Cameron Diaz

2004-06-04 | Kaip malonu juos matyti! Visur visada kartu! Po 1998 metais įvykusių skandalingų skyrybų su Mattu Dillonu Cameron slepia savo asmeninį gyvenimą ir niekam neleidžia į jį nė nosies įkišti. Cameron — tikra slapukė: ketverius metus į apdovanojimus vaikščiojo viena, nors visus tuos metus draugavo su Jaredu. Tipiška veikla vakare. Jie negyvena kartu, todėl kas vakarą vaikšto vienas pas kitą į svečius. Ir svečiuojasi ilgai ilgai. Koks dar bendras būdo bruožas, išskyrus slapukavimą, juos sieja. Stilingi, bet patogūs drabužiai: apsmukusios kelnės ir aptemptos berankovės palaidinės. O kam puoštis, jei didžiausias atstumas, kurį jiedu nueina kartu, yra nuo laukujų durų iki sofos svetainėje? Romantiškiausias pabėgimas iš namų. Vaikštynės gryname ore. Arba piknikas. Arba pasivaikščiojimai su šunimis Ranijano kanjonu (vietelė Holivude, jau praminta šunyčių rojumi).

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Užkietėję namisėdos: Katie Holmes ir Chrisas Kleinas

2004-06-04 | Svajonių pasimatymas. “Anksti rytą nueiti išsimaudyti jūros bangose, paskui papusryčiauti — bet ne restorane, o namie”, — sako Katie, nemėgstanti kartu su savo mylimuoju rodytis viešumoje. Ypatingiausia jo dovana. Rožinio aukso apyrankė, inkrustuota deimantais, — daikčiukas, kuris Katie primena Chrisą, kai juodu išskiria darbai. Ko jie niekada neužsisakytų restorane. Ką tik iškepto obuolių pyrago (po dviejų “Amerikietiško pyrago” dalių Chrisui šis skanėstas ėmė strigti gerklėje). Aistringiausias momentas. Bučinys, paparacų užfiksuotas, kai jiedu bučiavosi už namo esančioje žaidimų aikštelėje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Vėlyvieji paukšteliai: Joshas Brolinas ir Diane Lane

2004-06-04 | Kiek laiko jie draugauja. Atrodytų, susipažino visiškai neseniai, o iš tikrųjų susitikinėja beveik pusantrų metų. Kuo galėtų būti, jei reikėtų keisti profesiją. CŽV agentais. Jie metus sugebėjo sėkmingai slėpti savo romaną nuo smalsių žiniasklaidininkų akių. Viskas paaiškėjo tik šių metų sausį, kai Joshas kartu su Diane atėjo į Niujorko kino kritikų apdovanojimus. Kas juos suvedė. Josho pamotė aktorė Barbra Streisand. Nepatvirtintais duomenimis, kaip tik ji pasistengė, kad Josho ir Minnie Driver vestuvės neįvyktų. Kai jos buvo atšauktos, viename vakarėlyje Joshui buvo pristatyta Diane. Vienintelis žmogus, kuriuo jiedu pasitiki. Donna Karan. Į “Auksinių gaublių” teikimo ceremoniją Joshas ir Diane atvyko vilkėdami jos siūtais drabužiais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Meilė fotoblyksčių šviesoje

2004-06-04 | Vieni mėgsta glamonėtis stebimi publikos, kiti atsidūrę minioje tiesiog suakmenėja. Jokia paslaptis, jog žvaigždėms patinka, kai publika plūsta į jų filmus. Įžymybėms nuolat reikia publikos pritarimo — net ir asmeniniais klausimais. Pavyzdžiui, jeigu mes pradedame vadinti juos idealia pora, jie ir pradeda tokie jaustis. Be to, leisdami gerbėjams iš arti stebėti romanų eigą, jie reklamuoja ir save, ir savo filmus. Reklama garantuoja populiarumą, populiarumas — sėkmingą karjerą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!