LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  2009 metų horoskopas
Horoskopas 2009-iesiems geltonojo Jaučio metams

2008-12-21 | Labai produktyvūs metai bus mokslininkams bei daugeliui žurnalistų, kurie sužibės savo intelektualumu. Verslininkams patartina stiprinti ryšius su užsieniu ar investuoti ten, nes galimi pakankamai dideli finansiniai pritekėjimai. Žinomų žmonių tarpe nuskambės ne vienas skandalas, susisijęs su netvarkingais meilės ryšiais. Labiausiai seksis Vandeniams, Dvyniams ir Svarstyklėms. Nenusivils ir ugnies ženklai — Avinai, Liūtai ir Šauliai. Vandens ženklams metai bus neutralūs. Labiausiai atsargūs turės būti žemės ženklai, o ypač Ožiaragiai. Jiems tiks liaudies patarlė: devynis kartus matuok, dešimtą kirpk. Šie metai didelis džiaugsmas vegetarams, nes nebus galima valgyti jautienos, kiaulienos, avienos, taip pat nerekomenduojama valgyti ir paukštienos. Naujųjų metų stalui labiausiai tiks lapinės daržovės, šakniastiebiai ir miltiniai gaminiai. Kaip ir kiekvienais metais, turite padėti gyvūnui gėlo vandens. Tik šiais metais ne krištolo dubenyje, o moliniame inde. Jaukiame kamputyje pastatykite pintinėlę su šienu ar maistu, kurį mėgsta gyvulys. Turėtume neužmiršti, kad pagal indoeuropiečių tradiciją, mirus karvei jos siela reinkarnuoja į žmogaus kūną. Todėl karvė laikoma šventa. Taigi, mielieji, šių metų sutikimas yra labai atsakingas, nes teisingai sutikti naujieji metai bus iš tiesų geras pagrindas sėkmingai ateičiai. Rengtis reikėtų žemės spalvomis, bet nevengti raudonų akcentų tiek aprangoje, tiek interjero puošyboje. Venkite perdaug aktyvių žaidimų ir ekstremalių nuotykių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Dovanų horoskopas 2009-iesiems dvylikai Zodiako ženklų

2008-12-18 | Teikiant dovanas Liūto ženklo atstovui, būtina pabrėžti, kad dovana išties vertinga. Liūtas iš prigimties dosnus, to paties tikisi ir iš aplinkinių. Liūto ženklui priklausančios moterys labai vertina kruopščiai įpakuotas dovanas, todėl pasistenkite, kad jūsų teikiama dovana būtų itin ryškiai įpakuota. Jei dovanojate dovaną, pirktą per paskutinį išpardavimą, tik neprasitarkite apie tai Liūto ženklo atstovams vyrams - jie jausis neįvertinti. Paglostysite Liūto savimeilę, įteikdami kokį nors aksesuarą: laikrodį, medalioną, auskarus ar rankogalių seges. Liūtas nieko prieš dideles dovanas: šviestuvus, servizus, vazas, paveikslus. Liūto ženklo atstovai vaikai džiaugsis dovanėle, kuri pranoks kitų gautas dovanėles: dideliu pliušiniu liūtu, radijo bangomis valdomu visureigiu. Dovanos: skoningi papuošalai, žvakidės, aksesuarai, grožio priežiūros priemonės. Svarstyklės jaučia silpnybę įvairioms dėžutėms, skrynelėms - juk jose gali tiek daug visko laikyti arba... paslėpti. Todėl nudžiuginkite Svarstyklių ženklo atstoves moteris ne tik gražiai įpakuodami joms skirtą skrynelę, bet ir ką nors į ją įdėdami. Moterims tai bus tolygu atrasti lobį. Svarstyklių ženklo atstovai vyrai vertina kokybę. Jie neatsispirs pagundai iškart pasimatuoti naują D & G kaklaryšį ar įsiverti firmos „Versace" diržą. Nieko prieš ir pinigines (geriau pilnas), užrašų knygeles su užsegimu, rašiklius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Rytų horoskopo prognozės 2009-iesiems metams

2008-12-17 | 2009 metų sausio 26 dieną pagal Rytų kalendorių prasidės naujieji metai - Geltonosios Žemės Žiurkės metus pakeis Geltonojo Jaučio (Bizono) metai. Šie metai turėtų būti darbingi ir vaisingi, kaip pati Žemė duoda žmogui vaisių. Tačiau, norint ko nors pasiekti, reikės daug ir kantriai dirbti. Rekomenduojama šiais metais užsiimti žemės darbais - dirbti sode, darže, tvarkytis namus. Gimusiems Žiurkės metais: 2009-ieji bus geri metai, jei iki jų esate prisikaupęs atsargų. Priešingu atveju gali tekti nemažai paplušėti. Nepasiduokite pesimizmui. Gimusiems Jaučio metais: šiais metais turi sektis, nes tai šio ženklo žmonių metai. Palankus metas įgyvendinti svajones, susijusias su šeima ir namais. 2009-aisiais bus sėkmingos santuokos. Tiesa, šio ženklo žmonėms kaip visuomet teks daug dirbti, o tai gali gerokai išvarginti. Gimusiems Tigro metais: 2009 metai bus sunkūs. Nepersistenkite, greičiausiai vis tiek nieko nepakeisite. Belieka tik susitaikyti su tuo, kad kurį laiką teks pakentėti, kol ateis geresni laikai. Pasistenkite gyventi tuo, ką duoda diena, o rimtesnius planus nukelti dar kitiems metams. Gimusiems Kiškio (Katino) metais: metai bus gana sunkūs. Gali tekti šokti pagal kitų žmonių dūdelę. Jei norite pasiekti savo, mėginkite su žmonėmis bendrauti apsukriai, tačiau taktiškai, kad jų neįžeistumėte. Gimusiems Drakono metais: šio ženklo žmonės, kaip ir drakonas, skrajoja padebesiais. Jie nori būti pastebimi. 2009-aisiais jums gali trūkti kitų žmonių dėmesio, pagarbos, jausitės nepastebėtas. Norėdamas atkreipti dėmesį, netyčia galite atskleisti ne itin geras savo savybes, tarsi drakonas pulsite kitus ugnimi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Avinams.

2008-12-16 | Visiems Avinams naudinga daugiau dėmesio skirti įvykiams, kurie atsitiks Jaučio metų prieslenkstyje - 2008 m. gruodį, kai pirmąją mėnesio pusę Marsas judės sąjungoje su Saule, pripildydamas jūsų gyvenimą naujų įdėjų, planų ir nekantraus entuziazmo. Turite pasistengti, kad jūsų iniciatyva sudomintų reikiamus žmones, o energijos nešvaistykite antraeiliams reikalams ir emocijoms. Sausio 5 d. Jupiteris įžengs į Vandenio ženklą, suaktyvindamas tą jūsų horoskopo sektorių, kuris susijęs su įdomiausia partnerystės atmaina - kūrybine, intelektualine sąjunga. Jeigu 2008 - aisiais, kol Jupiteris judėjo Ožiaragio ženklu, jums teko paisyti biurokratinių suvaržymų, tai jau 2009 m. vasarį gali atsiverti puikios kūrybos galimybės. Vandenio ženklas pirmaisiais žiemos mėnesiais bus ypač aktyvus ir suteiks unikalią galimybę išmėginti savo jėgas naujoje veikloje. Tiesa, labai atsargiai vertinkite pasiūlymus, kuriuos gausite sausio 11 d. - vasario 1d. (Merkurijaus grįžtamosios fazės laikotarpiu), o vėliau stenkitės rinktis dar nepramintus takus. Atkreipkite dėmesį į vasario 16 d. - kovo 2 d. laikotarpį - tuo metu įvyksiančios permainos ir pradėti projektai bus vainikuoti sėkme. Galimas perėjimas į kitą socialinį lygmenį, jūsų populiarumo didėjimas, naujos veiklos krypties pasirinkimas. Kovo 6 d. Venera Avino ženkle pereis į grįžtamąją fazę, kurioje išbus iki balandžio 18 d. Beveik visą šį laikotarpį Marsas bus Žuvų ženkle.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Jaučiams.

2008-12-15 | Gali būti, kad 2009-ieji daugeliui Jaučių bus įdomiausi jų gyvenime, bet drauge - ir gana sudėtingi. Iki pat lapkričio Saturnas svečiuosis Mergelės ženkle, skatindamas kūrybinių planų įgyvendinimą. Nepražiopsokite unikalių galimybių, kurias jums siūlys triguba Chirono, Jupiterio ir Neptūno sąjunga Vandenio ženkle. Chironas kartu su Venera valdo Jaučio ženklą, ir kai suformuoja ypatingas planetų konfigūracijas, galite tikėtis virsmų ir pokyčių, kuriems konservatyvūs Jaučiai paprastai nebūna nusiteikę. Pirmąjį pusmetį Venera bus sąjungoje su Marsu, ir tai daugeliui jūsų projektų suteiks aistros ir dvasingumo. Gegužės 7 - 31 d. Merkurijus bus grįžtamojoje fazėje, tad tiems, kurie tuo metu švęs gimtadienį, reikėtų nepamiršti, kad praeitis gali turėti įtakos dabartiniams įvykiams. Prisiminkite tai, apie ką svajojote, tačiau nespėjote įgyvendinti - jums bus suteikta antra galimybė. Pirmąją liepos pusę gali tekti peržiūrėti kai kuriuos svarbius planus, ir jums iškils naujų užduočių. Stenkitės mažiau spyriotis, visada išklausykite kitų nuomonę ir pasikliaukite intuicija, kuri įspės apie galimus nemalonumus. Nepaisant to, vasara jums bus maloniai aktyvus ir įsimintinas laikotarpis. Antrąją rugsėjo pusę daug kas stos į savo vietas, ir labiausiai tai lies jausmų sferą arba tas gyvenimo sritis, kuriose slypi didžiausi jūsų interesai ir troškimai. Per neapsižiūrėjimą galite padaryti klaidų, tačiau užmegsite malonių ir naudingų naujų santykių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Dvyniams.

2008-12-14 | Ypatingas naujametinės 2009-jų nakties ženklas - Dvynių valdančios planetos Merkurijaus sąjunga su Jupiteriu. Tai daug žadanti kombinacija, tad prieššventinio šurmulio laiką vertėtų išnaudoti pragmatiškai - užsitikrinti įtakingo asmens paramą, gauti ir įvertinti pasiūlymus, kurie efektingai užbaigs 2008-uosius ir sukurs žvalią nuotaiką 2009-jų startui. Sausio 18 d. - vėl Mėnulio sąjunga su Jupiteriu, bet čia jau kitoks akcentas - iš kasdieninės sumaišties ir įspūdžių gausos reikės išskirti tai, kas svarbiausia, kas padės jums praplėsti akiratį. Sausį, vasarį ir kovo pradžioje tikėtinos tolimos kelionės, suteiksiančios aiškumo problemoms, kurias jau seniai turėjote spręsti, bet vis atidėliojote. Sausio pabaigoje netikėta žinia gali turėti esminės įtakos jūsų darbiniams planams. Turėsite pakoreguoti tai, ką pradėjote 2008-jų pabaigoje. Tačiau neskubėkite rodyti iniciatyvos iki vasario 6 d. Nuo tada iki gegužės pabaigos Venera bus Avino ženkle ir suteiks puikias galimybes apginti su darbu arba bendravimu susijusius interesus. Šiuo laikotarpiu ypač palanku imtis bendros veiklos su draugais. Taip suplanuokite metų įvykių grafiką, kad astrologines tendencijas suderintumėte su savo pačių reikalais arba norais. Birželį, kai dauguma Dvynių švęs gimtadienį, Venera jungsis su Marsu Jaučio ženkle. Jums seksis ne tik meilėje, bet ir finansiniuose reikaluose, tačiau tik tuomet, jeigu netingėsite pasidarbuoti siekdami gerų rezultatų. Asmeninis aktyvumas - būtina sąlyga, lemsianti sėkmę ir

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Liūtams.

2008-12-12 | 2009-ieji žada daug puikių galimybių, kurios priklausys nuo to, kaip mokėsite plėsti verslo ryšius, palaikyti gerus santykius su kolegomis ir bendrauti su giminaičiais. Įvykiai, susiję su šiais žmonėmis, atspindės jūsų vidinę būseną. Nebijokite nusivylimų, įdėmiai stebėkite gyvenimo tėkmę ir pasirinkite, kaip visada, tik tai, kas geriausia. Sausį ir vasarį sulauksite daugybės kvietimų ir siūlymų išmėginti ką nors naujo. Iš šios gausos pasirinkite vieną ar du objektus, darbas su kuriais jums ilgai neatsibos. Nevenkite naujų pažinčių, kurios, formuodamos tinkamas aplinkybes, gali praturtinti jūsų gyvenimą naujomis žiniomis, naujais interesais ir malonumais. Kovo 8 - 13 d. vertėtų peržiūrėti savo gyvenimo įvykių vertinimo sistemą. Tai labai tinkamas, nors ir nelengvas metas keisti orientyrus. Sunkumai atskleis užslėptas galimybes. Balandis bus įdomus dėl skandalų ir paslapčių. Pagalvokite, gal verta grįžti prie kurios nors senos idėjos arba pamiršto pasiūlymo, kuris jums padės rasti papildomą pajamų šaltinį. Gegužė - labai palankus mėnuo gilinti žinias ir semtis naujų įspūdžių; galite keliauti. Birželį jūsų poreikiai taps daug praktiškesni ir pragmatiškesni, bet entuziazmas ir įkvėpimas, kaip ir anksčiau, bus neblėstantys. Atkreipkite dėmesį į birželio 17 - 18 d. - tomis dienomis įvykių tėkmė gali pasisukti netikėta linkme, būkite pasirengę ginti savo interesus. Birželio 21 ir keletą paskesnių dienų gali iškilti teisingo pasirinkimo dilema.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Mergelėms.

2008-12-10 | Jūsų ženkle esanti Urano ir Saturno opozicija 2009-siais susidarys vasarį ir rugsėjį (Saturnas Mergelės ženkle, Uranas - Žuvyse). Būsite kupini ryžto kurti ir ginti, bet neįprastos santykių su partneriais aplinkybės bandys jūsų kantrybę ir emocijas. Teks pripažinti, kad kai kurie jūsų principai, ypač dėl tarpusavio santykių, šiais metais pasirodys atgyvenę. Taip, kaip buvo, toliau būti nebegalės: turėsite objektyviau įvertinti savo galimybes. Jeigu gimėte rugsėjo 12 - 18 d., jūsų gyvenimo stilių palies esminiai pokyčiai; gali tekti imtis visai naujos veiklos. 2008 m. gruodžio 30 d. įvyks Merkurijaus sąjunga su Jupiteriu Ožiaragio ženkle. Ji pasikartos dar dukart, Merkurijui būnant Vandenyje, - 2009 m. sausio 18 - 19 d. ir vasario 24 d. Tuo metu gautas pasiūlymas atvers puikias perspektyvas, net jeigu iškart ir ne viskas bus aišku. Vasarį, Merkurijui perėjus į grįžtamąją fazę, geriau imtis senų idėjų ir pamėginti praskinti joms naujus kelius. Kovą planetų įtakos energija koncentruosis verslo, partnerystės srityse. Netikėti kolegų planų pasikeitimai, naujos tarpusavio santykių schemos gali versti atidėlioti numatytus darbus. Bet dar neįpusėjus balandžiui žinosite, kaip pasinaudoti naujomis aplinkybėmis, kad gautumėte naudos. Gegužę grįžtantis Merkurijus Jaučio ženkle suteiks jums galimybę sutvirtinti pozicijas ir daugiau laiko bei dėmesio skirti savo interesams. Birželį maloni kelionė padidins romantiškos pažinties galimybę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Vėžiams.

2008-12-09 | Jūsų 2009-jų "žvaigždėlapį" sudaro 13 Mėnulio pilnačių pilnačių schemos. Subtilus gebėjimas prisitaikyti prie Mėnulio ritmų (o tai puikiai moka visi Vėžiai) padės viską daryti reikiamu momentu ir gauti iš gyvenimo tuos malonumus, kuriuos likimas jums gali pasiūlyti priklausomai nuo metų tendencijų. Gruodžio 27 d. pilnatis padės jums naujametinę naktį paversti tikra pasaka sau ir tiems, kuriuos mylite. Sausio 29 d. pilnatis bus lydima visiško Saulės užtemimo Vandenio ženkle. Vertingiausia šio laikotarpio savybė - didžiulis galimybių pasirinkimas ir proga ką nors pakeisti, sužinoti arba gauti. Tereikia nuovokiai pasinaudoti neįprasta proga, kurių vasarį bus tikrai ne viena. Vasario 25 d. pilnatis sustiprins jūsų interesų intelektualinį dėmenį, o jausmai pasitrauks į žiemos miego fazę. Mėgausitės svajonėmis ir galėsite sukurti ne vieną šedevrą - nupiešti, nulipdyti, išsiuvinėti arba išreikšti žodžiais (bet žodžiai greičiausiai ir liks tik popieriuje). Kovo 26 d. pilnatis pažadins jūsų ambicijas ir suteiks visoms gyvenimo sritims aiškumo ir gyvybingumo. Gali pašlyti santykiai su viršininku arba vyresniaisiais šeimos nariais. Tobulėkite ir atkakliai darbuokitės siekdami užsibrėžtų tikslų. Dvi pilnatys - balandžio 25 d. ir gegužės 24 d. - bus pažymėtos Veneros sąjungos su Marsu. Nekantrumas ir dar nepažintų jausmų lūkesčiai apsuks jums galvą, šiais pavasario mėnesiais vyraus aistringų troškimų nuotaikos. Gegužę jos bus persunktos idealizmo, bet jau birželį taps realios.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Svarstyklėms.

2008-12-08 | Naujuosius sutiksite pasirengę permainoms ir ryžtingai nusiteikę. Tačiau gali būti, kad šventinę nuotaiką drums nostalgiškos gaidelės, primirštas senas jausmas paskatins iš naujo įvertinti savo sprendimus ir poelgius. Trečioji sausio savaitė bus ypač reikšminga visų metų įvykių tėkmei. Nebijokite atkakliai veržtis ten, kur jaučiate, kad jums seksis ar esate laukiami. Tačiau šiuo metu metu užmegztos pažintys vargu ar turės geras perspektyvas. Vasarį bus sunku mėgstantiesiems išsisukinėti nuo tiesaus atsakymo, nes įvykiai vystysis gana sparčiai. Kovo 6 - balandžio 17 d. Venera bus grįžtamojoje fazėje. Kovą galėsite ramiai užsisklęsti savo fantazijų pasaulyje ir kurti malonius, nors nerealius, planus. Balandį teks rimtai imtis kasdieninių darbų ir rimtos veiklos, nors grįžtamojoje fazėje esanti Venera slopins jūsų entuziazmą. Tuo metu neinvestuokite, venkite brangių pirkinių ir labai gerai pagalvokite prieš atsakydami į pasiūlymus. Gegužę galite pajusti stiprius pavydo dūrius, jeigu jūsų mintys dažniausiai suksis apie mylimąjį. Tuo metu tikslinga dalį energijos nukreipti į naudingą veiklą, pavyzdžiui, susijusią su jūsų finansiniais interesais. Birželis - puikus laikas atostogoms. Tuomet daugelis gyvenimo aspektų įgaus prasmę ir aiškią formą. Dirbantiems su užsienio partneriais verslininkams birželį ir liepą pavyks įgyvendinti rimtą projektą ar pasiekti reikšmingą susitarimą. Rugpjūtį daugiau dėmesio skirkite sveikai mitybai, fizinėms treniruotėms ir aktyviam poilsiui.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!