LT   EN   RU  
2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Aerobika
VU Aerobika

2004-03-24 | Vilniaus universiteto studentų tarpfakultetinių olimpinių vilčių sūkuryje vienas gražiausių ir daugiausia studentų dėmesio sulaukęs sporto renginių,yra aerobikos varžybos. Šios varžybos yra vykdomos pagal pereinamosios lygos taisykles ir yra labiau priimtinos plačiajai auditorijai. Savo kūrybinius ir sportinius sugebėjimus demonstruoja įvairių fakultetų studentai. Ypač aktyvios ir dvejus metus nenugalimos Filologijos fakulteto studentės. Ekonomikos ir Matematikos-informatikos fakultetai dalijasi 2-3 vietomis. Daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukia komandos, kuriose dalyvauja vaikinai.Tai TSPMJ, Fizikos Matematikos ir Informatikos fakultetai. Be grupinių pratimų varžybose startavo moterų vienetai ir trejeto rungtys, pagal LAF pagrindines lygos taisykles.Čia suspindėjo ir pagrindinį prizą septynių dienų kelionę į Slovakijos kalnus iškovojo Medicinos fakulteto penkto kurso studentė J.Grybauskaitė. Trejeto rungtyje I.Švetkauskaitė, V.Elenskytė, O.Pozlevič buvo pirmos. Varžybų organizatoriai (pagr.organizatorė vyr.lektorė-trenerė T.Gritėnienė) ir rėmėjai pasirūpina visais dalyviais. Nelieka nė vieno sportininko be prizo. Kviečiame visus VU studentus nors trumpam atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių prieš pat Kalėdas ir daug kam prieš pirmąją sesiją (varžybos vyksta gruodžio mėnesį) susiburti į komandas ir deramai atstovauti savo fakultetą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mokomoji kompiuterinė programa "Personal Fitness Trainer"

2004-03-24 | Taigi siūloma mokomoji kompiuterinė programa Personal Fitness Trainer atitinka Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos bendrąsias programas ir bendrojo išsilavinimo standartus. Belieka ją pritaikyti prie mokyklos veiklos krypčių, susiklosčiusių tradicijų, mokyklos sportinės bazės. Programos Personal Fitness Trainer vartotojo sąsaja paprasta. Prie programos valdymo reikia priprasti, nes iš pradžių ji gana paini – neaišku, kas kam skirta. Ilgiau padirbėjus valdymas tampa paprastas ir intuityvus. Sunkumų gali sukelti ir prastesnis anglų kalbos žinojimas. Neideali vaizdo kokybė programos įvade. Manau, programos valdyme labai patogu tai, kad galima naudotis individualia užrašų knygele, ją vesti. Esant informacijos būtinybei, sugrįžti į reikiamą skyrių. Programoje pateikiamas srautas informacijos apie fitnesą. Tai ir istorijos puslapis, ir anatomijos duomenys, naudojami programos pateikimo eigoje ir antropometrijos bei laikysenos pagrindai. Išvardinami įrankiai ir įrenginiai, reikalingi merginų ir vaikinų fitneso treniruotėse, bei apranga užsiėmimuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Aerobikos varžybos - sportinis pasirodymas su menine programa

2004-03-24 | Prieš dvejus metus atgaivintos varžybos rektoriaus taurei laimėti išjudino visą akademinį jaunimą. Studentai dabar gali rungtis tarpusavyje net vienuolikoje sporto šakų dėl teisės dalyvauti tarpfakultetinėse rektoriaus taurės varžybose. Jau įvyko kroso, plaukimo, aerobikos, įpusėjo krepšinio ir prie pabaigos eina finalinės futbolo varžybos. Malonu, kad studentai vakarus mielai leidžia sporto salėje, o ne dūmuose skendinčiose kavinėse. Vienos iš įdomesnių ir mielesnių žiūrovams - aerobikos varžybos. Tai ne tik sportinis pasirodymas, bet ir renginys su menine programa. Kad įvyktų šios varžybos, visą mėnesį fakultetų komandos intensyviai ruošėsi. Varžybų nuostatai nėra lengvi, bet tiems, kurie bent kiek domisi aerobika, yra išradingi, muzikalūs, ruošimasis tampa savotišku kūrybiniu procesu, kuriame kiekvienas gali atskleisti savo sugebėjimus. Šiais metais pasiruošimas varžyboms, visą mėnesį trukęs Čiurlionio ir Saulėtekio sporto kompleksuose, baigėsi gruodžio penktąją. Varžėsi aštuoni fakultetai komandinėse (grupinio pratimo) ir asmeninėse (moterų vieneto) rungtyse. Sportininkus nuoširdžiai, entuziastingai palaikė gausus būrys sirgalių, o vertino griežta teisėjų brigada. Neteko atsipalaiduoti ir į varžybas atvykusiems Ekonomikos fakulteto prodekanui V.Bujauskui, Filologijos fakulteto prodekanui L.Laužikui, VU Kultūros centro administratorei M.Dailidienei ir kitiems garbingiems svečiams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!