LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Auklės
Firma "Mama ir auklė"

2006-07-11 | Vaikas yra vertas, kad juo būtų tikrai gerai rūpinamasi. Įsikūrėme 2002 m. birželio 3 d. Auklėms iškėlėme pačius griežčiausius reikalavimus, pasirinkome kelių etapų psichologinę atranką - kad maksimaliai sumažintume riziką, atsirandančią priimant į namus ir šeimą naują žmogų, ypač - patikint vaikus. Mūsų firmoje yra nuolatinė duomenų bazė, galimybė konsultuotis su vaikų, raidos ir suaugusiųjų psichologais. 2003 m. rugpjūčio mėnesį įkūrėme "Mamos ir auklės akademiją"- kad geros auklės padėtų patenkinti ne tik vaiko saugumo, rūpesčio poreikį, bet ir žingeidumą, nepraleisti imliausių lavinimui periodų. Nuo 2003 metų rugsėjo mus įvertino ir rekomenduoja ilgiausiai Lietuvoje einantis žurnalas tėvams „Tavo vaikas". 2003 m. gruodžio mėnesį atidarėme filialą Kaune. Vilniuje ir Kaune dirbame su patyrusiomis psichologėmis, renkamės profesionales, kurios ne tik specializuojasi klinikinėje psichologijoje, bet ir... turi vaikų. Mums svarbu, kad atrinkti žmonės, kurie ateis dirbti į šeimą, būtų psichiškai stabilūs, jautrūs, kantrūs. Mūsų reikalavimai dideli - atrenkame tas aukles, kurioms tikrai galėtume patikėti savo vaikus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Mama ir auklė namuose

2006-04-16 | Vieni tėveliai auklę samdo tik tam, kad pabūtų su jų vaiku, kai patys išeina į darbą, kitiems auklė reikalinga, kad žaistų, bendrautų su vaiku, kol mama užsiėmusi buitimi ar paprasčiausiai ilsisi. Pastariesiems dažnai į pagalbą atskuba močiutės. O ką daryti, jei jų nėra? Kaip mamai ir auklei išmokti gyventi po „vienu stogu“? Yra pakankamai daug darbų, kuriuos mama gali dirbti neišeidama iš namų: rašyti straipsnius, kompiuterines programas, nerti, siuvinėti ir kt. Tačiau šitokią veiklą sunku suderinti su vaiko priežiūra. Juk vaikas mano, kad jei jau mama namie, visas jos laikas ir dėmesys priklauso jam. Mažyliui būtina bendrauti, žaisti ir vaikščioti. Todėl visiškai logiška būtų susirasti auklę keletui valandų per dieną, kuri prižiūrėtų jūsų mažylį. Jeigu jūs turite pakankamai daug vietos, t.y. gyvenate kotedže ar nuosavame name ir jūsų auklė gyvena kartu, jūs- klasikinis dvarininkų šeimos modelis : mama nauose , bet ji užsiėmusi savais reikalais, o vaikas užsiėmęs su aukle. Dažnai ne auklę, o greičiau, namų šeimininkę , samdo šeimos, auginančios du ar daugiau vaikų. Juk visiems vaikams reikia dėmesio ir pagalbos. Taigi, auklė gelbsti mamą, kuriai jau fiziškai sunku susitvarkyti su įvairaus amžiaus vaikų poreikiais: vieną pasodinti ant puoduko, kitam reikai paduoti čiulptuką, trečiam – pasekti pasaką

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kiek kainuoja auklė?

2006-04-14 | Jūsų vaikui reikalinga auklė? Surasti gerą auklę yra sunkus darbas. Auklė turi būti geros širdies, atsakinga, kultūringa ir darbšti, mokanti skaniai gaminti valgį, švelni ir jautri jūsų vaikui – vienu žodžiu – ideali moteris. Suprantama, idealių žmonių nėra, tad svarbiausia nuspręsti, kokios būsimos auklės savybės mums yra pačios svarbiausios, įvertinti savo galimybes ir pradėti ieškoti ne kažkokio idealo, o tiesiog geros moters. Prieš pradėdami auklės paiešką, pagalvokite, kokį darbo užmokestį galite jai pasiūlyti. Atlyginimas priklauso nuo auklės darbo krūvio, patirties ir kvalifikacijos. Šiuo metu Klaipėdoje auklės darbo užmokestis svyruoja nuo 2,5 iki 4 Lt už valandą. Reikia suprasti, kad kuo mažesnis darbo krūvis, t.y. kuo mažiau jums reikia auklės, tuo jos paslaugos yra brangesnės. Jei jums auklės reikalinga tik retkarčiais ar tik kelioms valandoms per dieną, geriausia nustatyti fiksuotą mėnesio atlyginimą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!