LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Avinas
AVINAS (03.21-04.20)

2006-12-28 | Avino ženklo žmonės yra aktyvūs, veiklūs ir pilni energijos. Tai nepaprastai valingi žmonės, turintys daug idėjų ir kartais linkę į beatodairiškumą. Avinai kovingi. Jie mielai lygina save su kitais. Jie mėgsta sportą ir apskritai konkuruoti, varžosi sąžiningai. Taip pat jie mielai rizikuoja ir dažnai yra pionieriai naujose srityse. Jiems būdinga kažką naujo išmėginti ir įgyvendinti. Iniciatyva yra jų stiprioji pusė, tačiau jiems trūksta ištvermės ir dažnai diplomatijos. Avinai tinka būti vadovais ir verslininkais. Lenktyniavimas juos uždega. Jie apdovanoti konstravimo gabumais, todėl jiems labai gerai sekasi techniniai darbai. Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Avinas. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | 2007-aisiais kaip niekad trokši ištrūkti iš miesčioniškos kasdienybės, keliauti, pažinti pasaulį ir rasti jame savo vietą. Ieškosi naujų draugų, užmegsi pažinčių su įtakingais veikėjais, gal net įžymybėmis. Staiga pamėgsi sudėtingas diskusijas, nors kitiems gal ir atrodys, kad per daug tuščiažodžiauji. Mokslas. Darbas. Jeigu esi abiturientė ir planuoji tolesnes studijas, dangaus įtakos bus nepaprastai palankios. Jei esi studentė ar jau pradėjai darbinę karjerą, puikiai seksis siekti pripažinimo, rašyti projektus, vykti pagal mainų programą mokytis ar dirbti į užsienį. Jei esi mados ar kūrybos sferos atstovė, šiemet stengsiesi užkariauti pasaulį savo albumais, kolekcijomis, parodomis, sceniniais pasirodymais ir tau išties seksis! Draugystė. Meilė. Nuo gerų santykių su kitais labai priklausys tavo sėkmė. Gali sulaukti įtakingų pažįstamų paramos. Pasistenk pasinaudoti jų pasiūlymais, netingėk padirbėti, kad paliktum įspūdį. Tai padės pasistūmėti arčiau nusibrėžtų tikslų. Labai tikėtina, kad įsimylėsi vyruką ne iš gretimo namo ar kaimo, o gyvenantį toli nuo tavęs, gal net kitame pasaulio krašte.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Avinas. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | 2007-ieji Avinui – pereinamasis laikotarpis, didžios kelionės į ateitį, prasidėjusios 2006 metais, tęsinys. Metai žada būti sėkmingesni už praėjusius kelerius metus, tačiau lengvų ir be problemų pasiekimų geriau nesitikėkite – kantrybė, santūrumas, disciplina ir atkaklus darbas – štai geriausi Avino sąjungininkai šiais metais. Dalykinės kelionės į užsienį, taip pat santykiai su užsienio partneriais klostosi sėkmingai. Šiais metais Avinui verta susimąstyti apie savo profesinio lygio kėlimą. Ruduo – puikus metas kelti kvalifikaciją ar įgyti dar vieną (arba pirmąjį) aukštąjį išsilavinimą. Metai prasideda būsimos veiklos planavimu ir materialių bei intelektualių vertybių inventorizacija. Laikotarpyje nuo sausio iki gegužės Avinui pasiseks atnaujinti senus ryšius ir užmegzti naujas naudingas dalykines pažintis. Metų bėgyje, reikaluose neverta rizikuoti ir veltis į finansines avantiūras, kad ir kokios viliojančios bei pelningos jos atrodytų. Sėkmingiausias laikotarpis – nuo gegužės 15 iki birželio 25, kai Marsas bus Avino ženkle ir leis išeiti į naują kokybinį karjeros lygmenį. Bet tai ne šuolio laikas, toks augimas įmanomas tik dedant daug pastangų, koncentruojant visus savo talentus, atkakliai dirbant ir žengiant užtikrintus žingsnius. Finansiniu atžvilgiu palankus laikas – pirmoji metų pusė, ypač balandis ir gegužė. Reikia būti atsargiam lapkritį ir gruodžio pabaigoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Avinas

2006-12-27 | Žiemą patartina nešioti šiltą kepurę, vasarą – skrybėlaitę ar kepuraitę. Tikėtini galvos smegenų spazmai, polinkis į vidinio kaukolės slėgio padidėjimą. Rūpestį kelia dantys. Pravartu kartkartėmis gerti kalcio preparatus. Avinų ligos prasideda staiga, vystosi greitai ir aštria forma. Dažniausiai negalavimo priežastimi gali tapti energijos perteklius, per didelis jaudinimasis ir atsainus požiūris į savo sveikatą. Kadangi Avinas “kuruoja” pagrindinę žmogaus kūno dalį – galvą (veidą, smegenis, viršutinį žandikaulį ir akis), šio ženklo žmonės kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, rinito, karštligės, neurozės, galvos svaigimo ir galvos skausmo priepuolių. Avinams nepatinka ilgai gydytis, o tuo labiau gulėti lovoje. Todėl po šiuo ženklu gimę turėtų saugotis peršalimų ir akių nuovargio, laiku kreiptis į stomatologą, kontroliuoti savo emocijas ir vengti barnių. Avinams pageidautina nerūkyti, nes tai sukelia kraujagyslių spazmus. Na, o persivalgymas ir per didelis alkoholio vartojimas gali neigiamai įtakoti ne tik sveikatą, bet ir išvaizdą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Avinas

2006-12-26 | Jūsų priešas - skubėjimas! Trykštate energija, amžinai kur nors skubate ir vienu metu tvarkote tūkstančius reikalų. Nemėgstate triūsti virtuvėje. Verčiau užsisakote picą ar pasišildote dešrainį. Būkite atsargūs. Valgote per greitai ir nesusikaupę. Kramtydami kąsnį, spėjate paplepėti su draugu telefonu, perversti laikraščius. Aišku, kenčia skrandis, nes blogiau virškinamas maistas. Liūdesį ir nesėkmes dažnai malšinate smaližaudami, todėl nepastebimai kaupiasi lašinukai. Žvaigždės pataria. Pamirškite skrudintus riešutus, traškučius ir pyragėlius. Išmokite valgyti ramiai ir nesiblaškydami - skrandžiui bus lengviau virškinti. Be to, kuo lėčiau valgysite, tuo mažesne porcija pasisotinsite. Jei negalite ištverti ko nors nekramtę, rinkitės vaisius, rupią duoną ir daržoves. Geriau saldi uoga nei bandelė. Dažniau ragaukite indų ir meksikiečių valgių - jų maistas kaip tik jums. Patiekalus gaminkite be riebalų. Daugiau valgykite ryžių, makaronų ir kruopų. Šviežios daržovės ir aštrūs prieskoniai - tiesiausias kelias idealios figūros link. Dėmesio! Nepersivalgykite. Venkite alinančių dietų, kurios verčia badauti. Labai naudingos iškrovos dienos bent kartą per savaitę. Jėgas atgausite keliaudami. Avinas net prie vairo sugeba ilsėtis, nes tai - jo stichija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Avinas

2006-12-23 | Tuo laiku gimusios yra stipraus charakterio, turi aiškų tikslą, susiformavusias pažiūras. Jos labiau vertina draugystę ir bendravimą su vyrais, negu su moterimis. Bet jos, taip pat, kaip ir jų draugės, svajoja apie meilę ir švelnumą. Joms būdingas stiprus estetinis jausmas, meilė liaudies tradicijoms, menui. Vyrai, jeigu būsimoji jūsų žmona gimė po šiuo ženklu, neatimkite iš jos iliuzijų, kad ji yra šeimos maitintoja ir šeimyninio gyvenimo vairininkė, nes jeigu dėl to kils konfliktas, jūs būtinai pralaimėsite. Niekada nepiktnaudžiaukite jos silpnybėmis: šios moterys to nedovanoja. Juk egoizmas ir viršininkiškas tonas šeimyniniame gyvenime nepadeda. Audringai, veržliai Avino prigimčiai tiks visa, kas neįprasta, nauja, nepatirta. Perskaitę spaudoje apie tai, kad vestuvių ceremonija vyko kur nors Veličkos druskos kasyklos bažnytėlėje, kad jaunieji tuokėsi po vandeniu, apsivilkę narų kostiumus, žinokite – tuokėsi Avinai. Ar bent vienas iš jų, įkalbėjęs antrąją pusę nepaprastiems nuotykiams. Avinas būtinai vyks į povestuvinę kelionę, ir ne į bet kokią. Jam patiks su jaunąja žmona pajodinėti dykumoje kupranugariais ar leisis į požemio urvus grožėtis stalaktitais…Drauge gautos adrenalino dozės juk tokios malonios!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Avinas

2003-03-31 | Avinas. Keliaudami su šio ženklo žmonėmis nuo pirmų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Iš pradžių visa tai atrodys labai žavinga, bet ar Avinas ilgiau keliaudamas neišsiduos, kaip jam sunku susivaldyti, ar neparodys savo nekantrumo, ar nepuls mosuoti rankomis. Į Avino ženklo žmones atkreipiamas daugumos dėmesys. Avinai entuziastingai reiškia savo susižavėjimą, džiaugiasi nesivaržydami kaip vaikai. Kitus gali šokiruoti toks emocijų atvirumas. Jie labai pakelia keliaujančiųjų nuotaiką, kada jau būna apėmęs kelionės nuovargis.

Lankomumo reitingasKomentarų: 18

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!