LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  BTV
BTV eteryje – naujas vasariškų žinių projektas

2006-07-19 | BTV eteryje – naujas vasariškas žinių projektas. Jau nuo birželio 26 d. visą vasarą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio Lietuvos gyventojų akis vėlų vakarą džiugins keturios žavios ir seksualios merginos, pristatančios svarbiausius dienos įvykius, sporto naujienas ir orų prognozes bei kalbinančios studijos svečius. Tai nebus įprastos žinios, kuriose naujienos pateikiamos sausais faktais ir rimtais veidais. Naujosios laidos, pavadinimu “Uogos. Žinios ir Orai”, vedėjos žiūrovus stebins gera vasariška nuotaika, drąsa, staigmenomis, pokštais bei subtilia erotikos doze. Visos keturios būsimosios laidos vedėjos prieš kameras nesijaučia naujokėmis. Kandidačių į vedėjas visų pirma buvo ieškoma tarp reklamos ar drabužių demonstravimo modelių. Iš kelių dešimčių panorusių tapti naujomis žinių vedėjomis merginų buvo pasirinktos tos, kurios domisi politika, moka taisyklingai lietuviškai kalbėti, sugeba imti interviu. Ir, žinoma, tos, kurios išdrįs visą vasarą praleisti karštoje TV studijoje. Šiuo metu kiekvieną dieną vykstančiose repeticijose jaunosios eterio žvaigždės mokosi kalbėti priešais kamerą bei kitų darbo žinių studijoje ypatybių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nuo liepos 2-osios BTV eteryje - vasariškai papildytas ir dar įdomesnis

2006-06-22 | Sveikinimų koncertas". Visą vasarą BTV „Sveikinimų koncerto" metu galėsite ne tik pasiklausyti sveikinimų artimiesiems ar draugams, bet ir išvysti gyvenimo draugo ieškančių žiūrovų veidus. Jau šį sekmadinį, birželio 25-ą dieną, Laima Kybartienė pristatys naują rubriką "Sveikinimai + Pažintys”. Ieškantys gyvenimo draugo ar draugės žiūrovai čia galės paskelbti informaciją apie save. "Į mūsų laidą kreipiasi daug vienišų žmonių, ieškančių galimybės pasiskelbti apie save, susirasti tą vienintelį ar vienintelę. Iš tikrųjų Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių tebėra vienišiai, nors rimtai svajoja susirasti žmogų, su kuriuo galėtų pabendrauti, kartu praleisti dienas ar netgi sukurti šeimą. Ne visiems yra priimtini „greitų" pažinčių skelbimai interneto portaluose ar interaktyviuose televizijų skelbimuose. Apie tokius žmones ir pasakosime „Sveikinimų koncerte", jiems skirsime ir dainą” - apie šį vasarišką projektą pasakoja L. Kybartienė. Norintiems laidoje paskelbti informaciją apie save taikomi minimalūs reikalavimai - šie žmonės turėtų būti ne jaunesni nei trisdešimties metų, jų prašoma atsiųsti trumpą informaciją apie save bei kokybišką nuotrauką. „Sveikinimų koncerte" bus parodomi tik besiskelbiančiųjų vardai ir nuotraukos. Kita informacija apie užsakovus saugoma ir neviešinama, ją bus galima gauti tik paskambinus „Sveikinimų koncerto" kūrybinei grupei.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Per BTV – dokumentinių filmų ciklas „Aistros dėl Gorbačiovo“

2006-04-20 | Kodėl viskas įvyko taip, kaip įvyko? Kodėl niekam nežinomas ir niekuo neišsiskiriantis Stavropolio krašto partijos komiteto pirmasis sekretorius netikėtai ėmė kalbėti apie demokratiją ir reformas? Kodėl jį taip myli Vokietijoje ir skeptiškai vertina buvusioje Sovietų Sąjungos teritorijoje? Kodėl iš letargo miego pažadinta šalis išsprūdo iš jo rankų? Dokumentinių filmų ciklas mėgina atsakyti į šiuos ir dar daugelį kitų intriguojančių klausimų ir atskleisti dar nematytą vieno garsiausio XX amžiaus politiko gyvenimo ir karjeros pusę. 2005 metais rusų režisieriaus Vasilijaus Pičiulo sukurtą filmų ciklą sudaro keturi filmai. Pirmasis – “Didžioji pradžia” – tai Tai pirmojo ir paskutiniojo TSRS Prezidento ir Generalinio komunistų partijos sekretoriaus karjeros istorija, gyvenimas lyderio, kuris jau nuo 18 – kos kas ketveri metai pakildavo karjeros laiptais. Jam padėjo žmonės, pastebėję neeilinius šio jauno provincialo, kuriam bus lemta tapti šalies komunistų partijos vadovu, gabumus. Kažkas jam padėjo pasirinkti teisingą kelią į viršūnes. Apie ką galvojo ir ką jautė Gorbačiovas, kai vienas po kito šį pasaulį paliko Brežnevas, Andropovas ir Černenka? 39 – nerių jis tapo jauniausiu šalyje rajkomo partijos sekretoriumi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!