LT   EN   RU  
2021 m. rugpjūčio 3 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Bankinės technologijos
Mokėjimo kortelės kavos mėgėjams

2006-07-05 | Stambiausias Ukrainos bankas „Privatbank“ išleido mokėjimo korteles, skirtas kavos mėgėjams. Nuo šiol gerti NESCAFE kavą, gaminamą kompanijos NESTLE, ne tik malonu, bet ir naudinga. Pusantro tūkstančio akcijos „Pirk NESCAFE – gauk papildomą uždarbį!“ dalyvių gaus unikalias „VISA Classic NESTLE“ mokėjimo korteles, sukurtas „Privatbanko“ specialistų. Šių kortelių savininkai kortelėse galės kaupti NESTLE piniginius prizus ir dalyvauti įvairiose akcijose. Taip pat korteles galima bus panaudoti ir tiesiogiai – atsiskaitymams, sąskaitų apmokėjimams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kreditinės kortelės „Yodlee BillPay“ vartotojams

2006-06-21 | „Yodlee“ paskelbė, jog nuo šiol „Yodlee BillPay“ vartotojai galės sumokėti už savo sąskaitas ne tik ASN sistema, bet ir kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis. Sprendimo privalumus turėtų įvertinti ir įmonės, ir vartotojai: kortelių kompanijos gaus papildomų pajamų, o vartotojai galės kaupti taškus, dalyvauti įvairiose akcijose bei greitai sumokėti už mokesčius. „Yodlee BillPay“ siūlo patogią mokesčių ir sąskaitų stebėjimo sistemą, prasidedančią elementariu sąskaitos valdymu ir pasibaigiančią specifinių funkcijų reguliavimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Elektroniniai mikromokesčiai

2006-06-21 | James C. McGrath federalinio rezervinio Filadelfijos banko mokėjimo kortelių centro atstovas paskelbė dokumentą „Mikromokesčiai: vartotojų mokesčių riba“. Dokumento tekste sakoma, jog, nepaisant struktūrinių apribojimų, esama kortelių infrastruktūra bei jos aptarnavimo servisas, ko gero, artimiausiu metu taps pagrindas elektroninių mikromokesčių paplitimui visose Jungtinėse valstijose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Intelektinės kortelės Dadlyje

2006-06-21 | Dadlyje (D. Britanija) pradėtas naujo projekto testavimas. Nuo šiol visi miestelio gyventojai galės daugiau paslaugų gauti su intelektinėmis kortelėmis. Tai kortelės su mikroprocesoriumi „trys viename“. Naujų kortelių savininkai galės skolintis knygų iš bibliotekų, lankyti tiesioginius kursus, rezervuoti bilietus ar vietas kavinėje. Projektas jau veikia visu pajėgumu, jame dalyvauja keletas pramogų centrų bei nedidelė skaitytojų grupė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

RBS testuoja naujas bekontaktes korteles

2006-06-15 | Karališkasis Škotijos bankas (RBS) šią savaitę Edinburge pradės naujos bekontaktės debetinės kortelės testavimą. Kortelės turės pakeisti grynuosius pinigus, naudojamus smulkiems pirkiniams. Kortelėmis galima bus pasinaudoti kai kuriose Edinburgo parduotuvėse. Banko atstovas teigia, jog „dabar vartotojai neturės nešiotis su savimi smulkiųjų pinigų, o tai žymiai pagreitins pirkimo procesą“. Bandomuoju laikotarpiu iki šių metų pabaigos sistema bus taikoma operacijoms iki 10-ies dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Visa ir Verified Identity Pass pasirašė naują sutartį

2006-06-14 | Visa USA pasirašė sutartį su Verified Identity Pass, Inc., pagal kurią bus suteiktos nuolaidos kai kuriems Clear, Verified ID Registered Traveler, Visa Signature ir Visa Traditional Rewards kortelių turėtojams. Kaip pranešė kompanijos Visa atstovas, „Clear programos dalyvių atžvilgiu bus taikoma pagreitintos patikros sistema. Taigi, atsiras daugiau laiko pas tuos, kurie turi skubių reikalų arba yra ribojamas jų buvimo laikas vienoje ar kitoje šalyje“. Visi tiesiogiai užsiregistravę dalyviai turi pateikti savo biometrinius duomenis (pirštų anspaudai ar akies rainelės atvaizdas) specialiuose Clear punktuose, kurie bus įrengti daugelyje JAV aerouostų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Stambiausi Japonijos bankai ruošiasi išleisti biometrinius bankomatus

2006-06-14 | Japonijos bankai aprūpina savo ATM biometrinės identifikacijos įranga. Mitsubishi UFJ, Sumitomo Mitsui Banking Corp. ir Mizuho Bank jau paskelbė turintys planų įrengti bankomatus su biometrinio atpažinimo funkcija. Mitsubishi UFJ bendrai su SMBC leis biometrinės identifikacijos kortelės 700 tūkst. klientų (apie 1 procentą nuo bendro skaičiaus).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„BankTech 2006“ parodos atidarymas Kazachstane

2006-05-31 | Antrą kartą Almaty (Kazachstanas) startavo tarptautinė Centrinės Azijos paroda ir pirmoji Bankinių technologijų, įrangos ir paslaugų konferencija „BankTech 2006“, kuri tęsis iki birželio 1d. BankTech paroda – tai vienintelė vieta, kur geriausi Europos ir Azijos IT technologijų specialistai gali pasidalyti patirtimi ir aptarti naujausius informacinius sprendimus bei finansinių paslaugų sferos raidą Kazachstane ir Centrinėje Azijoje. Tarp parodos dalyvių – „Austria Card“, BS/2, „Corporate Business Systems“ (CBS), IBS Group, „Axalto“, „Bank Information Systems“ (BIS), Bull S. A., „Vasco Data Security“ ir kt. Kazachstane gyvena daugiau nei 15 mln. žmonių (šalyje veikia 35 bankai), išleista daugiau nei 2 mln. banko kortelių. Bankomatų kiekis – daugiau nei 850, POS-terminalų –per 4 000. Valstybinė Nacionalinės tarpbankinės sistemos banko atsiskaitymo kortelių sukūrimo programa leis sukurti vieningą gyventojų ir įmonių aptarnavimo mokėjimų terpę. Tarp NVS šalių finansinių sistemų, Kazachstano finansinis sektorius yra labiausiai reformuotas. Pagal finansinio sektoriaus išsivystymo lygį. Kazachstanas lenkia NVS šalis keleriais metais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Citizens“ grupė išleido milijoną „PayPass“ kortelių

2006-04-24 | Finansų grupė „Citizens Financial Group“ išleido daugiau kaip 1 mln. debetinių bekontakčių „MasterCard PayPass“ kortelių emisiją. „Citizens Financial Group“ atstovų teigimu, visame pasaulyje vis dar pastebimas žymus prekybos ir paslaugų įmonių, kuriose galima būtų atsiskaityti nekontaktinėmis kortelėmis, deficitas, todėl „MasterCard PayPass“ kortelėse yra įdiegta ne tik bekontaktė sąsaja, bet taip pat yra ir magnetinė juosta bei kontaktinė mikroprocesinė sąsaja tam, kad šia naująja kortele būtų galima atsiskaityti drauge kaip įprasta mokėjimo kortele. „Citizens Financial Group“ jau yra sėkmingai įgyvendinusi bandomuosius bekontakčių kortelių projektus įvairiuose pasaulio regionuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

BS/2 sukurta sistema sėkmingai skverbiasi į pasaulinę rinką

2006-02-20 | Populiariausias Lietuvos bendrovės „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2) darbuotojų sukurtas ir tarptautinėje bankininkystės rinkoje ne kartą įvertintas sprendimas – vaizdo stebėjimo sistema „ATMeye“ – sulaukia vis didesnio bankinės srities specialistų iš viso pasaulio susidomėjimo. Šiuo metu lietuviška vaizdo stebėjimo sistema įdiegta net 48-iose pasaulio šalyse. Šis bendrovės BS/2 sukurtas programinis sprendimas 2002 m. pavasarį bankomatų pramonės asociacijos ATMIA pripažintas geriausia bankine apsaugos sistema. Vaizdo stebėjimo sistema „ATMeye“ pasaulinėje rinkoje tampa populiaresnė dėl vis didėjančio bankomatų apsaugos poreikio, dėl augančio nusikaltimų mokėjimo kortelėmis skaičiaus. Ši į bankomatus įdiegta BS/2 sukurta apsaugos sistema suteikia galimybę užtikrinti bankomatų saugumą, fiksuoti prie jo atliekamų operacijų vaizdo įrašus bei kaupti jų archyvus. „Sistema fotografuoja ir bankomatu besinaudojantį klientą, todėl bet kada galima atlikti problemiškų operacijų auditą (pvz., jei klientas teigia, kad bankomato ekrane pasirinkus pinigų išmokėjimo operaciją, pinigai jam nebuvo išmokėti, nors suma nuo sąskaitos ir buvo nurašyta ar pan.). Be to, sistema galima sekti ir paprasčiau išaiškinti vandalizmo aktus“, – teigia BS/2 pardavimo vadybininkas Karolis Mačionis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!