LT   EN   RU  
2021 m. rugpjūčio 3 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Bučiniai
Liepos 6-oji – Tarptautinė bučinių diena (World Kiss Day)

2011-07-05 | Liepos 6-oji – ne tik Valstybės diena. Šiandien visas pasaulis švenčia ir bučiuojasi. Bučiuojasi, nes liepos 6-oji ir tarptautinė bučinių diena. Liepos 6 d. Jungtinės Tautos paskelbė – Tarptautine bučinių diena (World Kiss Day). Nėra žinoma, kada tiksliai atsirado bučinys. Nėra jo išradėjo. Tačiau aišku, kad dabar bučinys yra kultūros reiškinys. Besibučiuojančius žmones matome filmuose, gatvėje. Taip formuojasi stereotipas, kad tam tikru metu turime bučiuotis. Meilę galima išreikšti anaiptol nebūtinai bučiniu, bet kitomis glamonėmis, tačiau mūsų visuomenėje šį jausmą, visų pirma, reiškia bučinys. Bučinys gali reikšti ir pagarbą. Pavyzdžiui, kai bučiuojama ranka. Be to, bučinys – taip pat ir palankumo, dėkingumo, draugiškumo ženklas. Jais apdovanojame mylimus žmones, kai juos sveikiname, susitinkame, išlydime ir t.t. Bučinys į kaktą reiškia rūpestį, į skruostą – svetingumą. Kojos bučiuojamos, rodant paklusnumą (šis paprotys gajus tarp įvairių tikėjimų išpažinėjų). Bučiuojant į lūpas išreiškiama meilė. Tiesa, kai kurios tautos bučiuojasi kiek kitaip nei likęs pasaulis: eskimai ir lapiai pasitrina nosimis nei suglaudžia lūpas. Psichologai vienu balsu tvirtina, kad bučiniai – vienas svarbiausių elementų poros gyvenime. Išnykę bučiniai – pirmasis pavojaus signalas, rodantis, kad santykius užpuolė problemos. Amerikiečių mokslininkė Sheril Kirshenbaum nustatė labiausiai įsimenamą įvykį šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Tai - pirmasis pasibučiavimas su mylimu žmogumi, teigia BBC.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prancūziškas bučinys persirengimo kabinoje

2010-09-06 | Sveiki, brangūs mano skaitytojai. Dabar papasakosiu vieną nuostabiausių savo gyvenime išgyventų nuotykių. Stengsiuosiu kuo detaliau viską papasakoti. Taigi pradedam. Žiema, 5 valanda vakaro, aplink Vilniuje visur tamsu. Esu panoramoje, į lauką net nesinori lįsti, žvarbu, siaučia stiprus vėjas. Prekybos centre ieškau sau „atseit" nusipirkti kelnių. Įeinu į parduotuvę – apranga ir atsistoju prie įėjimo, apsižvalgau. Priešais mane trys simpatiškos konsultantės. Viena stovi kiek toliau, kita konsultuoja žmogų, o antroje pusėje aprangos parduotuvės pusėje stovi – mano taikinys. Tai apie 175 cm ūgio tamsiaplaukė, rudų plaukų, vilkinti juodas aptemptas kelnes konsultantė. Lėtais žingsniais pradedu eiti link džinsų ir šios konsultantės. Mano nugara atlošta, smakras pakeltas, žvilgsnis į konsultantę. Trumpas akių kontaktas. Akis nusuko į šoną, trumpai pažiūrėjo į mane ir toliau lankstė drabužius. Prieinu link jos, veide truputis šypsenos, ramiu balso tonu paklausiu. „Pas mane tokia situacija, aš įsidarbinau dirbti brokeriu ir galvoju kokius drabužius galėčiau nešioti darbe. Kostiumo nenoriu. Su juo jaučiuosi kaip pasmaugtas pingvinas, kažką laisviau reikia. Treningų nenoriu ;D. Gal ką patartum?". Štai nuo šių žodžių visa istorija ir prasidėjo. Kaip regavo konsultantė į tą pingviną ir treningus? Jos veide pasirodė šypsena, kuri greitai dingo. Jos atsakymas buvo nežinau. Mintyse skambėjo žodžiai, „atstok ir neklausinėk durnų klausimų". Nieko nelaukdamas dar sukonkretinu situaciją."

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip bučiuotis aistringai?

2010-08-17 | Kiekviena aistringa naktis prasideda nuo bučinių. Bučiniai gali būti tiek pat aistringi ir sutiekti tiek pat malonumo, kiek ir seksas. Nori būti geriausias bučiuokis savo teritorijoje? Pirmas žingsnis: gerai išsivalyk dantis, praskalauk burną mėtiniu skalavimo skysčiu, pasipuršk gaivinamu purkštuku. Žodžiu, iš Tavo burnos turi sklisti malonus ir gaivus kvapas. Tiesiog privalo! Antras žingsnis: susirask atokią vietelę. Žinoma, dalinai smagu bučiuotis ir matant kitiems, tačiau neilgai. Trečias žingsnis: Atsipalaiduok, išvyk visas mintis. Susikoncentruok tik į priešais Tave esantį asmenį. Įspėjimas: tokiu momentu nesugalvok rodyti kokios kvailos grimasos, kuri paprastai suveikia Tavo naudai. Ketvirtas žingsnis: lėtai link į moterį, kol Tavo lūpos švelniai palies jos lūpas. Penktas žingsnis: pradžioje bučiuokis labai švelniai, kiek atsitraukdamas, perbraukdamas liežuviu per lūpas. Šeštas žingsnis: eksperimentuok su bučiavimosi technika. Čiulpk apatinę lūpą, paskui pakreipk veidą į šoną – judėk vis kitaip. Septintas žingsnis: po truputį atverk burną – lengvai kyštelk liežuviuką, apvesk savuoju liežuviu jos lūpas, pakštelk į lūpų kampučius. Viską daryk lėtai, negrūsk liežuvio giliai į burną.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Įstabioji ir gražioji bučinio istorija

2010-08-01 | Jeigu žmogus galėtų suskaičiuoti, kiek kartų per gyvenimą bučiavosi, rezultatas pritrenktų. Juk bučiniai - labai svarbi ne tik intymių santykių, bet ir bendravimo dalis. Ar kas nors uždavė sau klausimą: „Kas yra bučinys? Kokia jo kilmė? Ir išvis - kodėl bučiuotis taip malonu?" Kadaise italas Lambrozo pasiūlė teoriją, kad bučinys atsirado Ugnies žemėje. Neva tenykščiai gyventojai neturėjo jokių rakandų ar indų vandeniui. Jie arba pasilenkdavo ir burna gerdavo, arba siurbdavo vandenį per nendrinį vamzdelį. Vaikams taip gerti buvo pernelyg sudėtinga, tad motinos prisisemdavo burnas vandens ir girdydavo mažylius tiesiai į burną. Taip atsirado bučinys. Romėnai bučinio kilmę aiškino originaliau: vyrai prisiliesdami lūpomis galėdavo patikrinti, ar žmona negėrė, kai jų nebuvo namie. Ne mums spręsti, kuri iš šių teorijų teisinga, bet bučiniai sparčiai plito. Tiesa, galiojo galybė taisyklių. Viduramžiais daugelyje Europos šalių merginos pabučiavimas reiškė pasiūlymą tuoktis. Tai atsispindėjo net įstatymuose. Romoje nuotaka, kurią pabučiavęs jaunikis netikėtai mirdavo vestuvių išvakarėse, įgydavo teisę į pusę jo turto. O jaunuoliai, pabučiavę merginą ir vėliau atsisakę ją vesti, turėdavo sumokėti milžinišką baudą. Ispanijoje, kuri buvo pati griežčiausia moralės sergėtoja Europoje, XVII amžiuje moters pabučiavimas prieš jos valią buvo prilyginamas išprievartavimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip ir kur bučiuoti merginas? Bučiniai, bučiavimasis, kaip bučiuotis?

2010-07-23 | KAS PASAKĖ, kad „bučinys yra tik bučinys", manau, gerokai suklydo. Bučiniai gali reikšti daug daugiau – jei tik jūs to norite, juk bučiavimasis puikiai gydo nuo susilpnėjusio libido, pakelia seksualinį tonusą, tais kartais, kai jus nuvilia erekcija, puikiai atstato susvyravusį ego, o neretai ir „prikelia iš numirusiųjų". Paslaptis čia tik viena – bučiuokitės, nesustokite! Juk neretai žmonės po kokio „trečio karto" nebeteikia reikšmės bučiniams arba iš viso nustoja bučiavęsi. Taigi – karštai apsikabinkite, įsisiurbkite lūpomis, darykite tai nuoširdžiai, galvokite, kaip seksualiai jums tai pavyksta ir iš tikrųjų mėgaukitės. Jokiu būdu netramdykite garsų – dejuokite, jei tik norisi. Įsikibkite pirštais į partnerio (-ės) nugarą, slyskite delnais aukštyn žemyn, lieskite pečius, kaklą, sėdmenis. Nesustokite 30 minučių – po tiek laiko jūsų smegenys bus prisotintos laimės hormonų – endorfinų, o galbūt užsinorėsite ir ko nors daugiau... JEI NORITE įgyti nepaprastai seksualaus meilužio titulą, atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kaip, bet ir kur bučiuojate. Nebūtina prekiauti nekilnojamuoju turtu, kad atmintumėte: vieta – ypač svarbi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasiektas prancūziško bučinio rekordas

2010-07-03 | Pasaulio rekordų knygoje galime rasti įvairiausių ir netikėčiausių rekordų. Tačiau vienas maloniausių – priklauso ilgiausiam bučiniui. Kasmet ilgiausio bučinio akcija vyksta įvairiose šalyse – Amerikoje, Italijoje, Izraelyje. Siūlome pasižiūrėti Niujorke, Valentino dienos proga pasiektą ilgiausio prancūziško bučinio rekordą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (4 dalis)

2010-06-29 | Kinas Vangas Siandziunas iš Sičuano provincijos pradėjo užkandžiauti stiklu, nes jis, anot vyriškio, traškus ir skanus. Jis dalijasi prisiminimais: „Netyčia prarijau didoką žuvies kaulą. Nieko nenutiko. Iš smalsumo slapta sukrimtau kelis gabalėlius stiklo – irgi nieko nenutiko." Nuo tada vyriškis retkarčiais suvalgo elektros lemputę: „Kasdien nevalgau, tik kartais. Suvalgau elektros lemputę per pusryčius. Per dieną suvalgau ne daugiau nei vieną lemputę." Kinas lemputę sutrina, suberia į vandens stiklinę, o tada gurkšnoja. 24-erių metų šiaurės Londono gyventojas Aymanas Najafi Dubajuje nuteistas mėnesį kalėti už tai, kad viešoje vietoje pabučiavo moterį. Dubajaus valdžia britų porą apkaltino padorumo taisyklių pažeidimu, kai viena restorano lankytoja pranešė apie besibučiuojančius jaunus žmones. Britų apeliacija nebuvo patenkinta. Jaunavedžius per vestuvių ceremoniją sutuokė 1,5 m aukščio sėdinti robotė "I-Fairy" su plastikinėmis kaselėmis ir žybsinčiomis akimis. Šios įvykusios jungtuvės yra pirmosios, kurioms vadovavo robotas. "Prašom pakelti nuotakos šydą", - metaliniu balsu paprašė robotė, kuri jaunavedžiams bučiuojantis maždaug 50-ies svečių akivaizdoje mosavo rankomis. Šios vestuvės įvyko viename restorane Hibijos parke Tokijo centre. Ceremonijai ant restorano stogo vadovavusi "I-Fairy" buvo papuošta gėlių girlianda, o jai iš apačios prijungti laidai buvo nuvesti už juodos užuolaidos, kur slėpėsi ir komandas į kompiuterį suvedinėjo roboto kontrolierius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ar mokate bučiuotis?

2010-05-25 | Greičiausiai iš jūsų niekas neatkreipė dėmesio į tai, kad eame pripratę bučiuotis gal net keletą kartų per dieną. Nuo pat ankstyvos vaikystės iki gyvenimo pabaigos. Bučiavo mus, bučiuojame savo tėvus, kitus artimus žmones, net gyvūnus. Juk bučiniu galima išreikšti savo meilę, aistrą, prisirišimą, švelnumą, dėkingumą, susitaikymą. Tačiau šį kartą pakalbėsime apie suaugusių žmonių bučinius. Sutikite, dažnai norisi pasirodyti savo partneriui tik iš pačios geriausios pusės. Parodyti, ką sugebi, net nustebinti. Net jei ir patyręs Kazanova, pasitaikius menkiausiai progai, mėgo pagilinti savo meistriškumą, tai ką jau kalbėti apie mus, eilinius mirtinguosius, nuolat trokštančius švelnumo ir glamonių. Juk žmonės bučiuojasi dėl to, kad suteiktų ne tik sau malonumą, bet ir kitam žmogui. Poreikis prisiliesti prie to, kas brangu ir artima, nugrimzti mylimo žmogaus glėbyje lygiai toks pats, kaip ir poreikis pavalgyti, gerti, mylėti ir būti mylimiems. Neseniai atliktas tyrimas suteikė galimybę mokslininkams išsiaiškinti kai kuriuos įdomius faktus apie bučinius ir besibučiuojančių įpročius. Paaiškėjo, kad daug žmonių bučiuojasi du kartus per dieną. O štai 10 proc. žmonių apskritai nesibučiuoja. Be to, dauguma prisiminė savo aistringiausią bučinį, kai jiems buvo 17 metų. O kas trečias įsitikinęs, kad bučinys geriau už seksą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bučiavimosi technika ir ne tik :)

2010-05-22 | Liežuvio technika: ar žinojote, kad liežuvis – stipriausias žmogaus kūno raumuo, o jame išsidėstę tiek nervinių galūnėlių, kiek neturi joks kitas organas. Tad nenuostabu, kad jis yra viena jautriausių kūno vietelių, kuria abipusiai maloniai galite sužadinti geismą partneriui. Nagi, pasipraktikuokite. Pradėkite nuo ilgo, lėto bučinio. Liežuviu praskirkite partnerio (-ės) lūpas ir braukite liežuvio galiuku per apatinę lūpą ir apatinius dantis, po to – per viršutinės lūpos apačią, per viršutinius dantis ir dantenas (nors dauguma dievina tokį bučiavimo būdą, tačiau yra ir nemėgstančių, tad stebėkite, ar partneriui tai teikia malonumą, ar ne). Iškiškite liežuvį smarkiau ir braukykite juo viršutinę vidinę burnos dalį. Kai kuriems vyrukams nuo to tiesiog apmiršta širdis, taigi, mergaitės – atsargiai. Labai jautrūs liežuvio prisilietimams yra akių vokai. Lyžčiokite nuo išorinio akies voko krašto link vidinio, ir atvirkščiai. Būkite švelnūs – juk nenorite, kad partneriui imtų dvejintis akyse. Po akių masažo pereikite prie ausy – jos dabar trokšte trokšta, kad į jas kuo greičiau įsiskverbtų švelnus ir slidus liežuvio galiukas. Bus nepaprastai malonu, jei liežuvio galiuku patrinsite kitus labai jautrius taškus – lūpų kampučius. Juos laižydami, įsivaizduokite liežuvį glamonėjant pačias intymiausias vieteles ir imkite lūpomis čiulpti taip, lyg atliktumėte oralinį. Sitai netruks suprasti ir partneris. O vaizduotė – galingas dalykas…

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyrai, bučiuokitės kaip mergaitės

2010-05-15 | Moterys niekada vyrui nepasakys šios paslapties: geriausia bučiuojasi tie vyrai, kurie bučiuojasi kaip mergaitės. Perprasti šią techniką vyrams reikia laiko. Tačiau tai nereiškia, kad vyrams reikia liautis būti vyrišku - tiesiog nebūkite visiška moters priešingybė. Kaip rašo mensfitness.com, svarbiausia tinkamai pasirinkti laiką. Vyrai turėtų lyžtelėti savo lūpas likus 60 sekundžių iki bučinio. Vertėtų prisiminti, kad joks lūpų balzamas taip nedrėkina lūpų kaip seilės. Lyžtelėjus, papildoma drėgmė neleis lūpoms atrodyti sausoms. Būkite atsargus. Jeigu moters veidą bučiuosite pernelyg drėgnomis lūpomis, ji jausis tarsi laižoma apsiseilėjusio šuns. Kai kurios moterys mėgsta tvirtumą: „pačiupk mane ir įsiurbk į lūpas". Tačiau vyrai turėtų natūraliai eksperimentuoti ir susigalvoti savo spontanišką bučiavimo būdą, tarkim galite netikėtai savo partnerę pabučiuoti jai kalbant, vidurį sakinio. Priverskite moteris laukti netikėto bučinio. Kur dėti rankas, kai bučiuojiesi? Viena ranka apglėbkite dalį moters veido, nykštį ir smilių laikykite po moters ausimi, o likusius pirštus laikykite netoli moters sprando. Toks būdas moterims signalizuoja: vyras visai nesikėsina verstis mus į lovą. Vyrų rankos neturėtų būti užimtos, bučiuodamas moterį negrabaliokite tai vienos, tai kitos moters kūno vietos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!