LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dažasvydis
Sportinis dažasvydis Lietuvoje

2005-07-11 | Kiekvienais metais Lietuvoje vyksta Lietuvos dažasvydžio lyga. Ši lyga skirstoma į tris etapus, kurie vyksta skirtinguose miestuose ir yra organizuojami skirtingų klubų, dalyviai varžosi naujokų ir mėgėjų kategorijose. Pirmasis šių metų lygos etapas gegužės 23 dieną vyko Kaune, jį organizavo klubas “legionas”. Pirmajame etape dalyvavo vienuolika komandų iš visos Lietuvos. Šiame etape žiūrovai galėjo stebėti puikias, netikėtumų kupinas kovas, naujokų kategorijoje komanda “BRIEDAY” iš Panevėžio pateikė visiems netikėtą siurprizą ir pelnė pirmąją vietą – tai atkaklių ir alinančių komandos treniruočių rezultatas. Antrasis lygos etapas vyks Liepos 30-31 dienomis Darbėnuose, Palangoje. Kalbėdami apie Lietuvoje vykusius dažasvydžio turnyrus negalime nepaminėti tarptautinio turnyro “CENTURIO” Šis turnyras susideda iš septynių etapų vykstančių skitingose valstybėse. Pirmasis etapas vyko Vilniuje, antrasis etapas vyko Vienoje trečiais – Lvove, ketvirtasis etapas vyko Budapešte, penktasis – Lenkijoje, šeštasis – Maskvoje ir paskutinysis etapas vyks Čekijoje. “CENTURIO” - prestižinis rytų Europos sportinio dažasvydžio turnyras. Svarbu pažymėti, jog perspektyviausia sportinio dažasvydžio komanda Lietuvoje “DIASPORA” po keturių šio turnyro etapų užima trečią vietą bendroje įskaitoje, tai puikus rezultatas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Kas yra dažasvydis?

2004-10-12 | Daugiau nei prieš 20 metų dažasvydis tapo vienu populiariausių ir žaidžiamiausių lauko žaidimų. Jį galima traktuoti ir kaip sportą. Dažasvydis žaidžiamas daugiau nei 100 šalių, jį mėgsta ir vyrai ir moterys, ir visiškai nesvarbu jų amžius ar gyvenimo būdas. Dažasvydis (Paintball'as) atsirado JAV beveik prieš 20 metų ir šiuo metu labiausiai paplitęs Prancūzijoje, Anglijoje, Amerikoje, Australijoje, Vokietijoje ir Skandinavijoje. Per metus dažasvydžio laukuose praleidžia apie 5 milijonai žaidėjų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Dažasvydis (Paintball) - kas tai?

2003-05-14 | Per penkiolika metų dažasvydis tapo vienu įdomiausių lauko žaidimų. Dabar jis yra žaidžiamas daugiau kaip keturiasdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra sportas visiems, ir nesvarbu, kas tu esi – mokinys ar namų šeimininkė. Visi, žaidžiantys dažasvydį, apibūdina žaidimą kaip azartišką ir pilną netikėtumų. Sportuojant svarbiausia ne jėga ir greitis, o tiksli nuovoka ir taktika. Tai žaidimas, leidžiantis nors trumpam pamiršti kasdienybę ir pasinerti į pilną veiksmo, judesio ir azarto pasaulį. Dažasvydis yra sudėtingas strateginis žaidimas. Yra daugybė šio žaidimo formų, tačiau dažniausiai grupė pasidalina į dvi komandas ir žaidžia žaidimą “užgrobk vėliavą”. Žmonių skaičius kiekvienoje komandoje gali būti skirtingas: nuo vieno, dviejų iki dešimties ar šimtų. Tai priklauso nuo sąlygų ir aikštės, kurioje vyksta veiksmas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!