LT   EN   RU  
2022 m. sausio 20 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Darbdaviai
UAB DIGA IR Ko vadovas aferistas ir melagis

2006-07-03 | UAB "Diga ir Ko"- tvirtinimo detalių įmonė, Raudondvario pl. 141, Kaune yra aferisto Viliaus Lincevičiaus vadovaujama įmonė. Vien pats p.Lincevičius nežino ką reiškia mandagumas,e tiketas ir iš vis pagarba žmogui. Jei eisite į pokalbį, tai gali tekti laukti ir po 2 val kol pakvies. Be to pokalbio metu susikarauti kojas ant stalo jam atrodo padoru. Atlyginimai yra mokami vokeliuose.Visi darbinami minimumu arba netgi puse etato, o visi kiti "juodi" pinigai. Atlyginimą moka pats direktorius ir tuo labai didžiuojasi, kad sugeba mokėti tik juodus pinigus. Įdomiausia dalis yra tada, kai žmogus nori išeiti iš darbo. Tai paprastai p.Lincevičius apšaukia vagimis visus arba sako neįvykdei ką susitariam. Ir pinigus atgausite tik oficialius. O apie kitus tik pasvajoti teks. Taip pat kai ateina žiemos sezonas, tai nuo sausio mėnesio nesitikėkit, kad jums bus mokamos algos. Tada situacija firmoje būna daugiau nei apgailėtina. Aišku, sakysite ko ten dirbau, jei moka juodus. Bet kur dabar tokių nemoka? Deja beveik visur.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

SONEX nedamoka pinigų

2006-03-15 | Dirbau UAB "Sonex kompiuteriai" 2 metus, stengiausi viską daryti sąžiningai, na manau, man tai kuo puikiausiai sekėsi. Aišku, kaip ir kiekvienas darbuotojas norėjau didesnio užmokesčio už savo darbą, padalinio viršininkas Sigitas G. po nedidelių įkalbinėjimų sutiko, bet su sąlyga, kad atlyginimas bus pakeltas neoficialiai t.y. kas mėnesį jis man į rankas atiduos dalį pinigų, na aš kažko blogo tame nemačiau ir, žinoma, kad sutikau. Visa tai be problemų tęsėsi iki tol, kol aš neparašiau pareiškimo, kad noriu išeiti iš darbo, tada viršininkas pradėjo kalbėti, kad aš sudarau jiems nepatogumus ir pan. todėl apie savo uždirbtus pinigus galiu pamiršti (na žinoma, čia apie tuos, kuriuos jis kas mėnesį duodavo). Kad aš toks ne vienas, tai tikrai žinau, kitiems paliekantiems Sonexą dar ir nuostolių sugebėdavo pripaišyti ir pinigų paimti. Taigi prieš eidami dirbti į "Sonex" gerai pagalvokite, pakeisti darbą bus tikrai sunku, o kad Sonexe - tikrai ne pyragai, papasakos bet kas ten dirbęs.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB ČILIJA - amžini skolininkai

2006-03-14 | Sveiki visi. Labai nesismulkinsiu ir nedetalizuosiu savosios situacijos, parašysiu tik esmę. Su "Čilija" teko dirbti bene 3-4 kartus. Už suteiktas paslaugas buvo atsiskaitoma "juodai". Atsiskaityti vėluodavo mėnesiais (tai direktorius išvažiavęs, tai buhalterė susirgo, tai krūva "giminių mirė" ir pan.). Paskutinį kartą dėl paslaugos teikimo nutarėm nesiterlioti, pasirašėm autorinę sutartį (beje, kad ją pasirašyti, teko laukti gerą mėnesį) su visom garantijom, delspinigiais ir t.t. išgirdome krūvą pažadų, kad šį kartą tikrai sumokės iš karto. Ir kagi, praėjo jau 1,5 mėnesio po visų paslaugų suteikimo, perdavimo aktų pasirašymo, o apmokėjimo vis nėra. Nuolatos tik žadama, kad "rytoj gausit pavedimą". Teko bendrauti su kitais, kas turi ryšių ir teikia paslaugas UAB "ČILIJA", tai pasirodo ta pati "dainelė" giedama visiems. Vienu žodžiu, prasidedant su ČILIJA, reikalaukit pilno išankstinio apmokėjimo ar bent avanso. Kitu atveju, turėsit begalę bereikalingo laiko švaistymo bandant išsireikalauti savo uždirbtus pinigėlius. Kantrybės visiems!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB DURPIUS kraunasi sau didžiulius pinigus jaunų žmonių sąskaita

2006-03-13 | UAB "Durpius" yra personalo nuomos įmonė. taip tai yra patogus dalykas kitoms įmonėms, kai nereikia gaišti laiko laikino darbuotojo paieškoms ir pan. Tačiau "Durpiaus" vadovams netrūksta įžūlumo mokėti savo darbutojams 4lt už valandą, nors jie patys iš užsakovų gauna 14-16 lt/h (teko šnekėti su kai kuriais vadovais nuomojančiais darbuotojus iš "Durpiaus"). Tai kur nuplaukia 3/4 pinigų?.. Mokesčiai?.. Kažkaip netikiu.. Būtų netaip pikta, jei už atitinkamą darbą būtų mokami atitinkami pinigai, o dabar ar tu dirbi Siemens Arenoje (kuris yra vienas pagrindinių Durpiaus užsakovų, foje prižiūrėtoju, rūbininku, bilietų kontrolieriumi), ar pas kurį kitą Jų užsakovą konkrečiu gružščiku. Pasirodo nėra skirtumo, ar tu valandą kabini striukes, ar valandą nešioji sunkiausias dėžes, tu vistiek gauni tą patį 4lt/h užmokestį. Taip pat galėtų pasirūpinti darbuotojų, dirbančių Siemens Arenoje apranga. šiuo metu Siemens Arenos aprangas (mėlynai geltoni baltiniai) turi nedaugelis darbuotojų. Tai jei jie nori aukščiausios personalo darbo kokybės (daromi visokie darbuotojų žinių patikrinimai ir t.t.), tai kodėl jie nesugeba pasirūpinti apranga?.. Šito dalyko aš visiškai nesuprantu. Aš labai tikiuosi, kad ši mano pasisakymą pastebės UAB "Durpius" vadovai ir bent jau pasistengs kažką daryti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Apgaulinga TOPO CENTRO atlyginimų mokėjimo sistema

2006-03-12 | Aš dirbu Topo Centre ir nematau, kiek gaunu atlyginimo "ant popieriaus". Taip pat yra pažadėti priedai už pardavimus, taciau jie irgi mistiniai. Apie juos sužinau tik iš vedėjo. Be to per šventes mes verčiami rašyti prašymus, kad norime dirbti švečių dienomis, tačiau mums už tai neapmokama. Žinau, kad dar baisiau elgiamasi Panevėžyje, centre esančioje parduotuvėje. Neikit dirbti į apgaviką TOPO CENTRĄ. Beja niekam nepatarčiau ten ką nors ir pirkti, nes stengiamasi įkišti prekę, kurią sunku parduoti ir yra užsistovėjus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Neikite dirbi į Megą į SPORTLINE

2006-03-06 | Neikite ten dirbti, nes administratorė elgiasi su darbuotojais kaip su gyvuliais. Laiko nuolatinėj baimėj. Pagal darbo sutartį turim dirbti 8 val, o realiai dirbame 9,5, sako, nepatinka, išeik iš darbo, o jei neišeisi išmesiu su įrašu. Būtent taip ir gąsdina. Kažkokia furija. Darbuotojų kaita pastovi. Vieni išeina iš darbo, kiti ateina. Įdomu kaip galima būtų ją sutramdyti, nes pono Vlado Korsakovo "Sportline" ir "Citysport" direktoriaus niekas iš darbuotojų nežino telefono numerio, kad pasakyti, kas vyksta darbe. Jeigu norit, kad ant jūsų rėktų ir dirbtumėte po 9,5 val vietoje 8 tada galite dirbti Megoje "Sportline", kitu atveju NEREKOMENDUOJU.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

AKROPOLIS - žmogaus teisių pažeidimas

2006-03-05 | Dirbu šitoj skylėj. Kaip suprast tokį reiškinį? Per pusę valandos yra bent 3 kartus paleidžiama absoliučiai niekam tikus daina, kurios vieninteliai žodžiai yra 'viskas yra gerai'. Kaip suprast? Jūs bent įsivaizduojat, ką reiškia per 14 valandų darbo dieną (tiek dirbu) išgirst bent 30 kartų šitą dainą? Bet kokią dainą! Varo iš proto. Bet akropolio kolektyvui nusiš..., nes, matot, tie atlikėjai susimokėjo už štai tokią gražią reklamą ir smegenų plovimą. Bravarija - priėjom prie padavėjos ir norėjom nusipirk alaus. Išsinešimui ta prasme. Atėjom gerai nusiteikę su 3l stiklainiu :) sakom 'norim įsipilt alaus'. Mums tiesiai ir aiškiai atrežia 'negalima'. Naturaliai, mes prašom pabendraut su vadybininku. Mums atsako 'susiraskit, tą kur be 'žiursto' - vadybininkė'. Mmm...pradžia nebloga. Nuotaika genda. Prieinam prie ponios vadybininkės, o ši moteris 'be žiursto' kramto guma ir sako 'eik į mūsų parduotuvę', nors tai skambėjau greičiau kaip lietuvių pamėgtas maršrutas 'ant trijų raidžių'. Stovėjom, tiesą sakant, apšalę. Tai pasakiusi ji tuoj pat mus pamiršo ir toliau plepėjo su padavėjom. Taip, alaus krautuvėlėj jie parduoda. Plastmasiniam butely. Kiekvienas nusimanantis maisto sferoj žmogus pasakys, kad plastmasė tikrai neprisidideda prie maisto produkto kokybės, o YPAČ alaus kokybės.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Keista NORFOS atlyginimų skaičiavimo sistema

2006-02-20 | Ar norite sužinoti apie Klaipėdos "Norfą"? Trumpa informacija: ten darbo vietų tikrai yra! Gavom algas, tai iš to "džiaugsmo" trečdalis darbuotojų parašė pareiškimus išeiti iš darbo. Vyrai gavo po 600 lt ant lapelio, o į rankas perpus mažiau, keista mokesčių politika? Likusiems ant popieriaus viena suma, pervesta į korteles kažkodėl mažiau, dar keistesnė politika? Žiūrim toliau: lapelyje sodra ir pajamų mokestis atskaičiuoti po 2 kartus, neaišku? Skambinam į buhalteriją, išgirstam atsakymą: taip liepia skaičiuoti vyr. buhalterė ir pametamas ragelis. Kultūros stoka! Mūsų tolimesni veiksmai: chebra, pasiimam lapelius ir varom į VMI. Pažiūrėsim kuom tai baigsis?

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Neikite dirbti į TRANSCOM WORLWIDE VILNIUS

2006-02-18 | Neikite dirbti į Transcom Worldwide Vilnius. Nustekens, varysit viršvalandžius, kuriuos skaičiuos kaip paprastą laiką, o kartais - jei asmeniniai santykiai su grupės vadovu aptemdys "fantastiškai puikią" atmosferą - net nepriskaičiuos... Grafikai sudarinėjami siaubingais principais.... kaip vadovui reikia, taip ir dirbsi.. Tavo asmeninis gyvenimas nieko nereikš... Kaip ir Tu pats... Valdžia Transcom'e - idiotiškumo įsikūnijimas. Sau po antrą namą baigia pasistatyti, o darbuotojai vargsta po 12 valandų per dieną už 800 litų.... O kokia propaganda... Komandos, vieningumo, išradingumo ir progreso principų propagavimas - viskas, ką sugeba Žirmūnų 139 pastato 5 aukšto grietinėlė, sėdinti už stiklinių durų prie LCD monitorių, kai eiliniai darbuotojai akis gadina prie senučiukų radiaciją skleidžiančių CRT....

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Ukmergės gatv. MAXIMA išnaudoja žmones

2006-02-17 | Greitai į Maksimos prekybos centrus neis ir kaimiečiai dirbti. Pagalvokit patys, jei taip gerai butų, tai nevežiotų žmonių iš kaimų. Verčia dirbti viršvalandžius. Dirbi iki 24val. nakties, o po to dar nemokamai tvarkais, o jei nenuperka nukainuotos prekės verčia darbuotoją pirkti. Žodžiu žmogų laiko paskutine šiukšle. Jiems, tik jų milijonai rūpi. Vargšai milijonieriai neįstengia švaros įmonės nusisamdyti. Taupo darbuotojų sąskaita. Žmogui, čia dirbančiam, neegzistuoja jokios žmogaus teisės.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!