LT   EN   RU  
2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Drabužiai
Ką reikia žinoti apie karštą apatinį trikotažą?

2010-04-28 | Kiekviena moteris stengiasi puoselėti savo grožį ir atrodyti gundančiai. Jos visada žino tam tikrų dalykų, kurie jas daro dar gražesnes. Bet, norėdama atrodyti kuo seksualiau, moteris dažniausiai to sieks pasitelkdama į pagalbą apatinį trikotažą. Ar žinote, ką reiškia karštas apatinis trikotažas? Kaip jis pabrėžia moters apvalumus ar padaro ją dar patrauklesnę... Kas teisybė, tai ne melas, kiekviena moteris prieš savo mylimąjį ar meilužį nori atrodyti kuo karštesnė. Liemenėlės ir stringai. Turbūt visi galvojate, kad tai paprasta ir nėra taip karšta. Atviros liemenėlės – štai kas karšta! Stringai – visi panašūs, bet gali būti ir skirtingi. Šiek tiek dengiantys kūną arba visai ne. Babydoll. Šios kategorijos apatinis trikotažas gali būti labai paprastas, tačiau tuo pačiu ir labai karštas. Galima pavadinti tai naktinukais, tačiau jie labiausiai pabrėžia krūtinę, o žemiau krinta kaip laisva skraistė. Dažniausiai tai būna dviejų dalių komplektukai su stringais. Kūno kojinės. Užsienyje seniai išpopuliarėjęs seksualus apatinis, Lietuvoje galima sakyti dar tik skinasi kelius į moterų komodas. Niekas nepaneigs, kad tai vienas seksualiausių apatinių. Tinkamai parinkus, su jomis moteris atrodys karščiau negu karštai! Ne paslaptis, kad šiek tiek pridengtas moters kūnas labiau gundo nei nuogas, o kūno kojinė 100% tai patvirtina lygiai priglusdama prie kiekvieno moters kūno išlinkimo... Rrrr...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Intriguojantys C stringai

2009-08-16 | Stilingi, seksualūs ir paslaptingi... Moteriški apatiniai drabužėliai dažniausiai yra puošiami nėriniais, kaspinėliais bei įvairiomis gėlių ar taškelių variacijomis. Tačiau šį kartą pristatome apatinio trikotažo padangėje sušvitusią naujovę – C stringus. Prieš kelis metus buvo sukurtos kiek neįprasto tipo kelnaitės – stringai. Dėvėdamos C tipo kelnaites, jausitės elegantiškai, ypatingai seksualiai ir išskirtinai. Nuo šiol jokių įsirėžiančių ir per aptemptus drabužius išryškėjančių gumelių ar prilaikančių juostelių! Dėl įmantrios konstrukcijos jos puikiai priglunda prie kūno, neveržia ir yra beveik nepastebimos. Beje, C tipo kelnaitės gali būti ne tik nešiojamos po įvairiais rūbais, bet ir tapti stilingu ir ne vieno kraują kaitinančiu maudymosi kostiumėliu. Prie šių kelnaičių priderinta viršutinė dalis taps originaliu paplūdimio komplektu. Išdrįstumėte pasirinkti tokį drabužėlį vasaros maudynėms?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujas mados klyksmas – kelnaitės be gumelės

2009-03-02 | Damų apatinių kelnaičių dydis mažėja jau nebe kas dešimtmetį, bet kasmet: jeigu mūsų močiutės nešiojo „pantalonus“ su raukinukais iki kelių, šiuolaikinės moterys mėgaujasi beveik nematomais „stringais“. Bet britų dizaineriai patobulino ir šias siaurukes, paversdami jas beveik biblijiniu figos lapu – naujoviškų ažūrinių, atlasinių, šilkinių kelnaičių jau galima įsigyti Didžiosios Britanijos parduotuvėse. Tik klausimas, ar galima pavadinti apatiniu drabužėliu ant elastinių vielučių užtrauktą skiautelę medžiagos, kuri ant kūno tvirtinama dviem silikoninėmis „spaudėmis“? Patys kūrėjai tvirtina, kad tai – nepamainomas daikčiukas vakariniams drabužiams, nes juk taip negražu, kai iš po aptemptos gražios suknelės ant klubų „šviečia“ kelnaičių juostelės...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Dažna infekcijų priežastis - kelnaitės su juostele

2009-03-01 | Kelnaitės su juostele, vadinamieji stringai, gali sukelti sveikatos rūpesčių. Šį amerikiečių ginekologų įspėjimą turėtų prisiminti į apatinių drabužių parduotuves pavasarį skubančios merginos ir moterys. Kelerius metus tyrinėdami įvairaus amžiaus moterų sveikatą, gydytojai paskelbė, kad kasdien mūvimos šios nedidelės apatinės kelnaitės gali būti dažnai besikartojančios pienligės bei šlapimo takų infekcijos priežastimi, nes jos dažniausiai gaminamos iš sintetinių audinių, kurie sulaiko drėgmę. O šilta drėgna terpė idealiai tinka pavojingoms bakterijoms veistis. Kelnaitės su juostele padeda greitai plisti infekcijoms, nes stringų juostele bakterijos iš tiesiosios žarnos nesunkiai patenka į vaginą. Be to, sintetinė ir orui nelaidi kelnaičių juostelė žymiai stipriau dirgina, įbrėžia jautrią odą, ji greičiau iššunta, joje atsiranda įtrūkimų, pro kuriuos lengvai patenka infekcijos. Jeigu negalite atsisakyti tokio tipo apatinių, rinkitės medvilnines ar šilkines, kurios gerai praleidžia orą. Nepirkite per mažų ar ankštų kelnaičių, kurios ir tampa pagrindiniu infekcijos plitimo šaltiniu. Jei norite apsisaugoti nuo dažnai pasikartojančių infekcijų, kelnaičių su juostele nenešiokite karštu ir drėgnu oru.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Stringus“ lietuvės perka rečiau

2009-02-20 | Kelnaitės su virvele, dar vadinamos „stringais“, tampa vis mažiau populiarios tarp jaunų lietuvių, sako vyriškais ir moteriškais drabužiais prekiaujančio prekės ženklo „Monton“ atstovai. „Kiek anksčiau pastebėta tendencija – ilgą laiką buvę populiariausi, „stringai“ pamažu apleidžia savo pozicijas. Jaunos moterys mieliau perka patogesnius kelnaičių modelis: šortukus arba klasikinius trikampius“, – sako bendrovės „Baltika Lietuva“, valdančios ir prekės ženklą „Monton“, direktorė Viktorija Krolytė. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančio 12 „Monton“ parduotuvių tinklo atstovė sako, kad siaurikių daugiausia nuperka klaipėdietės. Pasak „Monton“ atstovės, ypač didelį dėmesį moterys šiuo metu teikia apatinio trikotažo audinių kokybei ir modelių patogumui. „Šiandien jau sunku įsivaizduoti kadaise madingų ir populiarių kaulinių korsetų suvaržytus moterų kūnus. Šių dienų gundymai yra kur kas žaismingesni. Moterys mielai renkasi romantiškus, švelnių spalvų ar klasikinius – juodus, baltus, raudonus – apatinius“, – sako V. Krolytė. Pašnekovė teigia, kad vidutiniškai vieno apsipirkimo metu apatiniam trikotažui moterys išleidžia 88 litus, maždaug tiek kainuoja liemenėlės ir kelnaičių komplektas „Monton“ parduotuvėse. „Sulėtėjusi ekonomika ir perkamoji galia didelės įtakos apatinio trikotažo pardavimams nepadarė – lietuvės nelinkusios taupyti apatinių sąskaita ir išleidžia vidutiniškai tiek pat, kiek ir anksčiau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Stringai – pavojingi sveikatai

2008-08-24 | Atėjus į madą džinsams ir įvairaus tipo kelnėms itin pažemintu liemeniu, taip pat karštą vasaros dieną apsivilkus plono audinio drabužį vis daugiau merginų ir moterų renkasi kelnaites su juostele. Tačiau amerikiečių ginekologai visai neseniai ėmė skambinti pavojaus varpais įspėdami, kad nuolat vilkimos šios nedidelės, įvairiaspalvės nėriniuotos apatinės kelnaitės gali sukelti sveikatos problemų. Kelerius metus tyrinėdami įvairaus amžiaus merginų sveikatą, gydytojų grupė paskelbė, kad kasdien mūvimos šios kelnaitės gali būti daugelio infekcijų priežastis. Gydytojų teigimu, šios kelnaitės gali būti atsiradusių ir dažnai besikartojančių vaginalinio mielių užkrato bei šlapimo takų infekcijos priežastis, nes jos dažniausiai gaminamos iš sintetinių audinių, kurie sulaiko drėgmę. O šilta drėgna terpė idealiai tinka pavojingoms bakterijoms veistis. Be to, kelnaitės su juostele padeda greitai plisti atsiradusiai infekcijai, nes “stringų” juostele bakterijos iš tiesiosios žarnos nesunkiai “nukeliauja” į vaginą. Be to, sintetinė ir orui nelaidi kelnaičių juostelė žymiai stipriau dirgina, įbrėžia jautrią odą, ji greičiau iššunta, joje atsiranda įtrūkimų, pro kuriuos lengvai patenka infekcija ir užkratas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kūdikystė be sauskelnių

2008-02-02 | Ištisus šimtmečius mūsų močiutės vystydavo kūdikius drobiniais vystyklais, kol buvo sukurtos vienkartinės sauskelnės. Tėvai lengviau atsikvėpė - nebereikia dažnai keisti, skalbti, virinti, lyginti. Tačiau vis daugiau šeimų atsisako vienkartinių sauskelnių ir grįžta prie skalbiamų vystyklų. Kodėl? Vieni numoja ranka - kažkokie viduramžiai! Esą, tai tik beprasmiškas žvalgymasis atgal ir nepagrįsti sentimentai natūralumui. Tačiau šeimos, priėmusios sprendimą atsisakyti vienkartinių sauskelnių, teigia, kad jų žingsnis yra rimtas ir gerai apgalvotas. Pasirodo, tobulėjo ne tik sauskelnės. Linksmais piešinėliais išmargintos grynos vilnos ar ekologiškos medvilnės kelnytės, patogiai užsegamos, puikiai sugeriančios drėgmę - visai nebepanašios į vystyklus, naudotus prieš kelis dešimtmečius. Vis dėl to įdomu, kodėl modernūs, išsilavinę, finansinio nepritekliaus nejaučiantys žmonės nutaria apsieiti be sauskelnių? Tai bene pirmasis argumentas, kurį pateikia sauskelnių atsisakiusios mamos. „Amerikos Nacionalinė Vystyklų Asociacija teigia - sausa, tai dar nereiškia švaru. Šios asociacijos interneto puslapyje galima rasti tikrai daug įdomios informacijos apie sauskelnių žalą, ir ji paskelbta ne šiandien - taigi, netiesa, kad tyrimų nėra. Daug kam yra žinoma, kad sauskelnės gali sukelti berniukų nevaisingumą. Man buvo netikėta perskaityti, kad tyrimais jau įrodyta, jog sauskelnėse naudojama chemija gali sukelti astmą bei kitas kvėpavimo takų ligas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Iš „Vilko" liko „Vilko kailiniai"

2008-01-30 | Artėjant šalčiams, atgyja kiekvienos moters gamtos instinktas - jai norisi apsisiausti kailiniais. Moterims kailiniai reiškia tą patį ką vyrams automobiliai ir ne viena iš jų vis dažniau stabteli prie bendrovės „Vilko kailiniai" parduotuvių vitrinų, svarsto, ką pasirinkti, užeina pasimatuoti. „Mums labai svarbu, kad kiekvienai pirkėjai galėtume patarti, ką pasirinkti, todėl nuolat domimės mados naujovėmis ir kryptimis, lankomės pasaulio parodose ir stebime rinkos pokyčius", - pasakoja „Vilko kailinių" direktorė Danguolė Gylienė. Pasak jos, 2007-2008 m. žiemos sezono mada harmoningai jungia kailių natūralumą ir su juo komponuojamą medžiagą. Šiemet bus labai madingi švelniakailių audinių, sabalų kailiniai, taip pat trumpaplaukio kailio su ilgaplaukiu deriniai, versto kailio ir avikailių gaminiai. Kažkokių griežtų nuorodų dėl kailinių ilgio šį sezoną nėra - gali būti beveik ligi žemės („Gucci"), ir klasikinio ilgio, iki kelių, ir tikrų tikriausi mini kailiniai. Visus šiuos gaminius galima įsigyti „Vilko kailinių" parduotuvėse - dvi yra Kaune ir viena Vilniuje. Jose viskas parduodama be prekybinio antkainio, o pardavėjai-konsultantai visada padės pasirinkti tinkamą gaminį ir patars, kaip jį prižiūrėti. Jei nėra tinkamo dydžio ar spalvos, galima užsisakyti. „Mūsų pranašumas prieš importiniais kailiniais prekiaujančias parduotuves tas, kad galime prisitaikyti prie pirkėjų - patrumpinti, pailginti gaminį, pasiūti norimos spalvos ir dydžio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Firminė parduotuvė "Vilniaus kailiai"

2008-01-30 | Mūsų įmonė pirkėjai gali įsigyti ne tik kiekvienais metais kuriamos kolekcijos ar masinės gamybos gaminių, bet ir individualiai sukurtų rūbų. Jeigu pirkėjas pageidauja kažko individualaus, tai jis visada turi galimybę įsigyti tik jam sukurtą modelį. Esant tokiam užsakymui, mūsų dizaineriai diskutuoja su užsakovu apie šiandieninę madą bei naujoves, ir, atsižvelgiant į kliento charakterį, gyvenimo būdą, finansines galimybes bei pageidavimus, stengiasi patarti tai , kas klientui labiausia tiktų. Šiuo atveju, pats klientas turi galimybę kartu su mūsų įmonės komplektuotojo pagalba išsirinkti jam patinkančius kailius, jų spalvą , kailio raštą ar ilgį. Tokiam klientui, kuris nelinkęs įsigyti naujo gaminio, o pageidauja atsinaujinimo, mūsų dizaineriai padeda jau turimą gaminį permodeliuoti pagal tuo metu vyraujančias mados tendencijas. Specialiomis priemonėmis atgaivinus seno gaminio kailį bei spalvą, formą klientui į rankas sugrįžta naujai gimęs rūbas, su kuriuo jis gali jaustis ne blogiau nei įsigijęs visiškai naują modelį. Kadangi dar nuo 1865 metį įmonės kailių pirminės žaliavos išdirbimas buvo stipriausias įmonės bruožas, tai ir šiandien ši sfera yra tobulinama. Palaipsniui yra diegiamos amerikietiškos kailių išdirbimo bei dažymo technologijos, kurios padeda mums pasivyti net ir šioje srityje egzistuojančias mados kryptis bei užtikrinti klientams gerą įvairių kailių išdirbimo kokybę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kailiniai - šilta, gražu, prabangu

2008-01-25 | Efektyviausia apsauga nuo šalčio - kailiniai. Tačiau geri kailiniai nėra pigus malonumas. Investavę nemažą sumą į kailinius norite, kad jie ne tik tarnautų keletą sezonų, bet ir būtų gražūs, šilti. "Norint išsirinkti gerus, kokybiškus kailinius, derėtų žinoti keletą niuansų", - sako Saulius Kmitas, kailių versle "besisukantis" jau dvidešimt aštuonerius metus. "Prieš pirkdami kailinius pirmiausia turėtumėte savęs paklausti, kam juos perkate - dėvėti kasdien ar tik retkarčiais pasipuošti? Kuriam laikui? Kiek pinigų galite skirti šiam pirkiniui?" - pradeda pokalbį Saulius Kmitas. Kailinių siuvimo įmonę turintis verslininkas įsitikinęs, kad žmogus, atsakęs į šiuos klausimus, jau tiksliai žinos, ko ieškoti. Jo nuomone, klysta manantys, kad turint vienerius kailinius jų užtenka visomis progomis. "Kokybiški kailiniai, tinkamai dėvimi bei prižiūrimi, jums gali tarnauti nuo trejų iki penkiolikos metų", - sako S. Kmitas aiškindamas, kad kailinių kokybė priklauso nuo trijų dalykų: kailio rūšies (žvėries), išdirbimo, bei pasiuvimo kokybės. Nuo to, iš kokio žvėries kailio pasiūti kailiniai, priklauso ir jų ilgaamžiškumas. Brangiausi ir atspariausi kailiniai yra iš vandens gyvūnų - ūdros, nutrijos ir bebro - kailių. Mažiau atsparūs trinčiai, tačiau kokybiški yra audinės, lapės, triušio kailiai. Pastaruoju metu vis madingesni tampa šinšilų kailiniai, tačiau S. Kmitas pastebi, kad šių žvėrelių kailis yra gana silpnas. "Šinšilo kailiu galima dekoruoti palto ar striukės apykaklę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!