LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Erotiniai šokiai
Kinijoje striptizas per laidotuves bus draudžiamas

2006-09-25 | Atsakingi Kinijos pareigūnai nuo šiol draus striptizo šokėjų pasirodymus laidotuvių metu. Toks sprendimas priimtas po to, kai Kinijos Jiangsu provincijoje buvo suimti penki striptizo trupių vadovai, nes kapinėse per laidotuves surengė „nepadorius pasirodymus“. Striptizo vadovių šokėjai buvo suimti po vieno šokėjų pasirodymo per ūkininko laidotuves Donghai apygardoje. Tvirtinama, kad šokėjos į šias laidotuves sutraukė apie 200 žmonių. Kinijos žiniasklaidoje rašoma: „Donghai kaimuose striptizas būdavo įprastas dalykas siekiant į laidotuves sutraukti kuo daugiau žiūrovų. Vietiniai žmonės mano, kad kuo daugiau žmonių ateis į laidotuves, tuo labiau pagerbiamas miręs asmuo“. Dabar kinų prašoma pranešti apie visus nepadorius pasirodymus per laidotuves specialiu telefono numeriu. Už striptizo šokėjų įskundimą siūlomas ir atlygis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

K.Hudson naujas pomėgis - šokiai aplink striptizo stulpą

2006-09-17 | JAV aktorė Kate Hudson neslepia susiradusi naują širdžiai mielą užsiėmimą – šokius aplink striptizo stulpą. Laikraščiui „Glamour“ 27 m. „Auksinio gaublio“ laimėtoja sakė: „Tai milžiniškas malonumas. Tik mokomės to normalioje šokių studijoje. Užsiėmėme tuo su draugėmis ir pačios nustebome, ką galime padaryti ant to stulpo“. K. Hudson įsitikinimu, tokio erotiško nusiteikimo receptas labai paprastas – ji yra itin sportiška: „Laimei, neturiu problemų su figūra ir man nereikia valandų valandas kankintis treniruočių salėje. Visada buvau sportiška – tai visiškai normalu, kai augi su broliais“, – sakė aktorės Goldie Hawn dukra.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Chippendales” ir vėl vilios lietuvaites

2006-09-13 | Raumeningi ir įdegę kūnai, žavios šypsenos, grakštūs ir išraiškingi judesiai. Dėl jų iš proto kraustosi viso pasaulio moterys. Jau šį rudenį 12 tobulų kūnų nuginkluos moterišką auditoriją ne tik seksualia ir skoninga choreografija. Spalio 12 – 14 dienomis didžiuosiuose Lietuvos miestuose “Chippendales” vyrukai “versis per galvas”, kad vėl sužavėtų lietuvaites, praneša renginio organizatoriai. Nors viso pasaulio moterys „alpsta” per jų pasirodymus, o dauguma jų net nedvejodamos iškeistų ramų vakarą į pašėlusią naktį su jais, patys “Chippendales” grupės nariai save vadina paprastais vaikinais. „Jei geriau mus pažinotų, suprastų, kad nemėgstame stereotipų, sklandančių apie striptizo šokėjus. Tikrai nesiekiame turėti bet kokią moterį ir vertiname paprastumą”, - sako vienas Chippendales narių Kevin Cornell. “Daugybė žavių, puikiai atrodančių nuogų kūnų”, - nei vienas užsienio spaudos straipsnis neapsieina be šios frazės. “Chippendales – tai fantastiškas kūrinys, fenomenas. Per jų pasirodymus moteriškoji publika praranda kvėpavimą ir tampa laukine”, - rašo “What’s on Magazine”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klaipėdoje esamos ir būsimos nuotakos rinksis į Didįjį mergvakarį

2006-07-13 | Ne vienoje šalyje viešėję ir ne vienai moteriai galvą apsukę striptizo ereliai šįkart suvažiuos į Klaipėdą. Čia liepos 15 dieną, šį šeštadienį, „Pramogų banke“ merginų kraują kaitins „Gelbėtojų šou“. Vakarėlio tema – Didysis mergvakaris, rašoma pranešime spaudai. Pasak pranešimo spaudai, penki vyrukai uostamiesčio publikai pristatys naują programą. Jos metu pasirodys ir 2005-ųjų tarptautinio vyrų striptizo čempionato „Baltic Men“ nugalėtojas Edvardas. „Mes tikimės, kad į vakarėlį susirinks būsimosios nuotakos su savo draugėmis, o kur daug nuotakų, ten būna karšta. Mes neviliosim merginų, idant šios atsisakytų būsimų teisėtų vyrų, bet skirsim joms ypač daug dėmesio“, - žada „Gelbėtojų šou“ vadybininkas Aleksandras Savickas. Kuo šį kartą seksualieji vyrukai ketina nustebinti dailiosios lyties atstoves, A. Savickas neatviravo. „Viskas priklausys nuo to, kokio amžiaus merginos ir moterys ateis į renginį“, - išlaikė intrigą jis. Didysis mergvakaris Klaipėdos „Pramogų banko“ Senojoje salėje šį šeštadienį prasidės lygiai vidurnaktį. Po to iki paryčių publika galės šėlti naktiniame klube „Relax“.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lietuviai striptizo šokėjai neprilygo atvykėliams

2006-05-02 | „Pramogų banką“ Vilniuje penktadienio vakarą užvaldė moterys – pirmą kartą sostinėje vyko vyrų striptizo čempionato finalas „Baltic Men“. Anksčiau tradiciniame konkurse geriausi striptizo šokėjai varžydavosi uostamiestyje, o šiemet Klaipėdoje vyko tik pusfinalis. „Klaipėdoje šiltesnės merginos. Nežinau, ar tai dėl pačios publikos, ar dėl to, kad Vilniuje scena yra aukščiau“, – pastebėjo renginio organizatorius Irmantas Karpis. Dėl geriausio striptizo šokėjo vardo varžėsi net 12 seksualių vyrų iš įvairių šalių – Graikijos, Italijos, Lenkijos, Baltarusijos, Olandijos, Rusijos ir Karibų salų. Lietuvai atstovavo striptizo grupės „Gelbėtojų šou“ nariai Mirekas ir Giedrius. „Pramogų bankas“ sulaukė maždaug pusės tūkstančio vilniečių ir miesto svečių moterų dėmesio. Jos nepagailėjo už reginį sumokėti po 60–120 litų. O kai kurioms nusišypsojo laimė ir pakliūti ant scenos, kur joms viliotinį šoko konkurso dalyviai. Galima buvo išvysti ir dabartines striptizo tendencijas – ne vienas konkurso dalyvis į sceną žengė apsirengęs juodais ilgais švarkais ir pasipuošęs odinėmis detalėmis. „Rodos, ateina filmų „Matrica“ ar „Ašmenys“ herojai“, – pastebėjo žiūrovė Jurgita. Striptizo šokėjų pasirodymus vertino itin moteriška komisija. Joje buvo dainininkė Inga Valinskienė, laidos vedėja Daiva Tamošiūnaitė, žurnalistė Laisvė Radzevičienė, modelis Jurgita Tvarijonaitė. Vakarą vedė iškalbingoji Asta Baukutė, pasidabinusi senos moteriškės kostiumu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Išpardavę bilietus į "Chippendales" pasirodymus, organizatoriai rengs papildomą šou Vilniuje

2005-10-27 | Lapkričio mėnesį koncertinės agentūros "Makroconcert" organizuojami seksualiųjų "Chippendales" vyrukų pasirodymai Lietuvoje susilaukė milžiniško lietuvaičių dėmesio. Bilietus į šokėjų pasirodymus Kaune ir Vilniuje merginos išpirko iki renginio likus trims savaitėms. Jau nuo praeitos savaitės agentūros "Makroconcert" telefonai įkaitę nuo "Chippendales" fanių skambučių. "Kasdien sulaukiame begalės merginų skambučių. Visos teiraujasi papildomų bilietų į "Chippendales" šou. Po tokio skambučių antplūdžio nusprendėme surengti papildomą šou Vilniuje" - "Chippendales" populiarumu džiaugėsi "Makroconcert" ryšių su visuomene atstovė Inga Grigaliūnaitė. "Chippendales" savo aistringoms gerbėjoms lapkričio 9 d. Vilniaus "Ledo rūmuose" padovanos ir antrąjį pasirodymą: papildomas šou bus surengtas 18 valandą. "Jau turime ne tik sostinės merginų, bet ir kauniečių užsakymų bilietams į antrąjį šou Vilniuje" - teigė I. Grigaliūnaitė. "Chippendales", kurie dar vadinami "pačiu karščiausiu amerikietiško eksporto produktu", rugsėjo pabaigoje leidosi į turą "European Fantasy Tour", per kurį surengs apie 70 pasirodymų 16 Europos šalių. Pasirodymus žada aplankyti beveik 100 tūkstančių moterų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje

2005-10-01 | Kai suaugusieji eina linksmintis, į darbą išsiruošia ir jaunutės šokėjos. Klubų administracijoms dažnai būna nė motais, jog ant scenos šokančiai, drabužėliais tik intymiausias kūno vietas prisidengusiai mergaitei vos šešiolika metų. Užtat tokios jaunutės merginos labai džiugina pagyvenusių vyrų akį. Vaikų išnaudojimas šou verslo tikslais beveik įteisintas ir Lietuvos įstatymuose. Šou verslas vis dažniau įtraukia ir nepilnamečius. Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjo moksleivių grupė „Mokinukės“. Jos narių amžius - iki 16 metų. Tačiau mergaitės gali džiaugtis tik tuo, jog nereikia koncertuoti naktimis. Tačiau nepilnametėms go go šokėjoms tenka daugiau išbandymų. Jų darbo „diena“ prasideda vėlai vakare ir tęsiasi iki 3 ar 4 valandos ryto. Mergaitės ne tik pavargsta fiziškai. Po naktinio darbo jos skuba į mokyklą, tad pamokose sėdi apsimiegojusios. Lieka tik spėlioti, kaip pervargusios paauglės sugeba įsiminti pamokose teikiamą informaciją. Nepilnametės go go šokėjos šoko beveik kiekviename uostamiesčio naktiniame klube. Šiuo metu situacija šiek tiek pasikeitė. Ir į gera. „Jaunos mergaitės dabar linksmina tik kelių klubų publiką. Tiesą sakant, klubų administracijos pradėjo bijoti nepilnamečių pasirodymų. Savininkus baugina padažnėję reidai, kurių metu tikrinama, ar klube nešoka per jaunos šokėjos. Vaikų teises ginančioms tarnyboms nepatenkinti klubų darbuotojai įskundžia, jog čia esama nepilnamečių. Tad tarnyboms tereikia gautą informaciją patikrinti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 8

plačiau >>

Striptizas Norvegijoje - toks pat menas, kaip ir opera

2005-05-05 | Striptizas yra toks pat menas, kaip baletas ar opera, byloje, kurioje naktinių klubų savininkai siekė išsikovoti mažesnius mokesčius, nusprendė Oslo teismas. "Esu be galo patenkinta. 90 procentų čia apsilankiusių žmonių man sako, kad tai, ką aš atlieku, yra menas", - sakė Trondheimo mieste įsikūrusiame "Dream Go Go" bare striptizo šokėja dirbanti mergina. Šią savaitę Norvegijos teismas nusprendė, kad striptizas turėtų būti vertinamas lygiai taip pat, kaip ir kiti meniniai pasirodymai, nuo komikų vakarų iki operos. Šiems renginiams netaikomas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Mokesčių inspekcijų pareigūnai, darydami prielaidą, jog striptizas nėra menas, iš Oslo naktinio klubo "Blue Angel" reikalavo milijono Norvegijos kronų (apie 425 tūkst. litų, kadangi bilietai nebuvo apmokestinti PVM, kuris paprastai siekia 25 procentus. "Blue Angels" advokatai tokią poziciją ginčijo, teigdami, kad striptizo šokėjos, pasirodymų metu persirengdamos seselėmis, policijos pareigūnėmis ar flamenko šokėjomis, demonstruoja meninius gabumus. Kitokios nuomonės buvo mokesčių inspekcijos teisininkai. Anot jų, publika į striptizo klubus renkasi pažiūrėti nuogų kūnų, o ne meninio pasirodymo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos

2004-09-23 | Rugsėjo 25 dieną, šeštadienį, Vilniuje, „Galaxy“ klube įvyks renginys, skirtas RnB (Rhythm‘n‘blues) stiliaus muzikai, kurio metu pasirodys DJai iš JAV ir Belgijos, o publiką kaitins juodaodės „go go“ šokėjos, teigiama pranešime spaudai. Dar būdamas vaikas DJ Mystique jau domėjosi vakarėliais bei didžėjaus darbu. Paauglystėje tai tapo hobiu, o universitete - profesionaliu darbu. Rimta belgo karjera prasidėjo 1998-aisiais, kai apie DJ Mystique pasirodymus pradėjo kalbėti visa Belgija. Greitai jaunąjį talentą pastebėjo Europos klubų vadybininkai ir šiandien belgas yra itin dažnas svečias garsiausiuose klubuose. DJ'us buvo pastebėtas ir už Atlanto – su Eminemu dalyvavo filmo "8 mylia" pasauliniame ture, pristatinėjo filmą „Paštininkas“, su DJ Vadim ir Kid Koala iš legendinės Didžiosios Britanijos RnB ir hiphopo įrašų kompanijos „Ninja Tune“ išmaišė visą Europą. Sunkas darbas neliko nepastebėtas ir 2004-aisiais Prancūzijos žurnalas „DJ Magazine“ Mystique išrinko „vienu karščiausių Europos RnB DJ'umi“. Visų RnB vakarėlio lankytojų laukia malonios staigmenos. Specialią šokių programą jau paruošė egzotiškosios „go go“ merginos, kurių pasirodymai Monake ir Vokietijoje dažnai rodomi per televiziją, o taip pat jas galima išvysti "Diesel" kompanijos reklaminiuose klipuose. Video menininkai iš „Rut Rut“ komandos žada ypatingas projekcijas, o visų, atėjusių su „Adidas Classic“ gaminiu, laukia „Adidas“ dovanos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Apie striptizą kaip gyvenimo būdą

2004-08-08 | Su vienos žymiausių Lietuvos striptizo trupės šokėju Simu (vardas pakeistas - aut. past.) SAVUI pavyko susitikti keturioliktą valandą, jis paaiškino, kad paprastai tokiu metu vis dar miega: „Mano įprasta darbo diena yra kitokia nei daugelio žmonių. Visų pirma, dirbu tuomet, kai kiti ilsisi“. Simo įtempčiausios darbo dienos yra nuo penktadienio iki sekmadienio: „Jei dirbčiau kaip daugelis žmonių, įdomu, kas ateitų pasižiūrėti striptizo dvyliktą valandą dienos arba antradienį po pietų?“, - juokavo Simas. Mėlynakis brunetas atvykęs iš Marijampolės studijuoti į Vilnių. Tačiau mokslai nelabai sekėsi, tad teko ieškotis darbo. „Striptizo šokėju tapau atsitiktinai. Buvau viename vakarėlyje ir draugas pasiūlė ateiti į trupę. Aš abejojau, bet vėliau sutikau“, - pasakojo Simas. Tuomet vaikinas atėjo į dar neseniai susikūrusią vaikinų striptizo trupę, kur šoka iki šiol. Simo tėvai apie jo darbą sužinojo neseniai - iš žurnalo straipsnio. „Aš jiems minėjau, kad šoku, tik nesakiau kur. Gyvenau ramiai, tačiau vieną dieną paskambino mama ir paklausė: „Vaikeli, ar tai tiesa?“ Visas nutirpau, bet po atviro ir labai ilgo pokalbio sugebėjau ją įtikinti, kad tai tik šokiai ir man labai reikia pinigų“. Vaikinas nuo pat mažens šoko tautinius, pramoginius šokius, daug sportavo, buvo Go - Go šokėju viename Vilniaus naktiniame klube.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!