LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
Kokį filmą rinktis per pasimatymą?

2008-05-05 | Pirmieji žavingi pasimatymai - tai nuostabus pažinimo ir tramdomos aistros laikas. Nebūtina kiekvieną kartą vestis merginos į prabangų restoraną, juo labiau, kad jaukus pasisėdėjimas namuose su vakariene ir geru filmu ir pigiau atsieis, ir gali būti išties nuostabus. Tačiau tokio pasimatymo sėkmė daug priklauso nuo to kokį filmą pasirinksite: „Naminių gyvūnėlių kapinės" ar kažkas labai rimto, arba pernelyg erotiško tikrai netiks, rašo Askmen.com. Pasirinkti tinkamą filmą - tai kaip pereiti minų lauką, tačiau mes pasiryžę jums pagelbėti. Tinkami pasimatymų filmai turi patikti jums abiems ­- patrauklūs aktoriai, romantika, veiksmas, juokas ir galbūt audringa meilės scena. Taigi įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės filmu su savo širdies drauge, o mes jums pateiksime sąrašą juostų, kurias nedvejodami galite rinktis pasimatymui ir būsite įvertinti už originalumą. „Džeris Magvairas", 1996. Prieš galutinai išprotėdamas Tomas Cruise'as buvo daugiausiai žiūrovų sutraukiantis Holivudo aktorius, o šioje romantiškoje komedijoje charizmatiškasis aktorius kaip tik parodo visas geriausias savo savybes, leidusias jam užkopti į Holivudo aukštumas. „Džeris Magvairas" pasakoja istoriją apie kietaširdį sporto agentą, kurio širdies gyvenime viskas netikėtai apsiverčia ir jis nusigręžia nuo pinigais pertekusios industrijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Paties baisiausio filmo" žvaigždė kovoja už rimtus vaidmenis

2006-05-07 | Šviesiaplaukė Anna Faris, sėkmingai pasirodžiusi pirmoje „Paties baisiausio filmo“ dalyje ir vėliau nusifilmavusi visuose jo tęsiniuose, sako kovojanti už kiekvieną rimtą vaidmenį. Išgarsėjusi kaip puiki komedijų aktorė, 29-erių A. Faris teigia, kad Holivudo prodiuseriai ir žiūrovai į ją pirmiausia žiūri kaip į juokus krečiančią merginą. „Holivude į mane nežiūri tik kaip į „Paties baisiausio filmo“ žvaigždę, bet nežinau kodėl žmonės aktorius dalija į komedijų ir dramų aktorius. Bandau sugriauti šį stereotipą ir gauti daugiau draminių vaidmenų“, - apie savo pastangas pasakojo A. Faris, atlikusi epizodinius vaidmenis juostose „Pasiklydę vertime“, „Kuprotas kalnas“. Tačiau tuo pat metu aktorė neišsižada komedijų ir nusifilmavo ketvirtoje „Paties baisiausio filmo“ dalyje, kuri Lietuvoje pradedama rodyti nuo gegužės 12 dienos. „Vaidindama komedijose supratau, kad jose nėra tuštybės. Be to, išmokau daugybę fizinių jėgų reikalaujančių triukų, pvz., netikėtai užspringti, nukristi, atsitrenkti į daiktus ir t.t. Vaidinti komedijoje daug sunkiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, tačiau man ši kelionė yra įdomi. Jaučiu, kad vis labiau tobulėju, todėl man sekasi vis geriau ir geriau“, - apie vaidybos skirtumus dramose ir komedijose pasakojo „Paties baisiausio filmo 4“ žvaigždė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lemtingą dieną atgims lemtingas filmas

2006-05-07 | 2006 06 06 kino ekranuose atgims siaubo filmų gerbėjams gerai žinoma juosta „Lemties ženklas 666“ (Omen 666). 1976 m. Richardo Donnerio sukurtas filmas „Omen“ laikomas siaubo filmo klasika, prilygstančia „Egzorcistui“, „Svetimam“, „Daiktui“ ir kt. Vėliau „Omen“ papildė dar keletas tęsinių. Šįkart naują filmo apie Antikristą versiją žiūrovams pateikia režisierius Johnas Moore‘as, susukęs juostas „Už priešo linijos“, „Fenikso skrydis“. Pagrindinius vaidmenis atlieka amerikiečių aktorius Lievas Schreiberis, pažįstamas iš „Mandžiūrijos kandidato“, „Baimės kainos“, Julia Stiles („Bornas: sunaikinta tapatybė“, „Bornas: absoliutus pranašumas“, „Monos Lizos šypsena“), Mia Farrow („Hana ir jos seserys“, „Nusikaltimai ir nusižengimai“) ir kt. „Lemties ženklas 666“ pasakoja apie amerikiečių diplomatą Robertą Torną, kuris savo žmonai Ketrin turi pranešti liūdną žinią apie ką tik mirusį jų pirmagimį. Prislėgtam tėvui ligoninėje į pagalbą ateina tėvas Spiletas, kuris siūlo priimti ką tik gimusį kitą berniuką kaip savo tikrą sūnų. Kūdikio motina mirė vos pagimdžiusi, todėl niekas nesužinos tiesos apie apkeistus vaikus. Nenorėdamas sukelti skausmo prieš tai du persileidimus patyrusiai žmonai, diplomatas sutinka su kunigo pasiūlymu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis?

2006-05-07 | Filmo „Poseidonas“ režisierius Wolfgangas Petersenas kelia labai intriguojantį ir asmenišką klausimą: „Ką darytumėte, jei visas pasaulis apvirstų aukštyn kojomis? Būtumėte drąsus lyderis ar sektumėte paskui jį? Ar pultumėte į paniką? Pasiduotumėte ar kovotumėte?“ Pasaulyje pripažintas „Trojos“, „Pražūtingos audros“ ir „Prezidento lėktuvo“ režisierius išgarsėjo 1981 m. su įtempta drama „Povandeninis laivas“, kuri buvo nominuota net dviems „Oskarams“ už geriausią režisūrą ir scenarijų. Istorijų pasakojimo meistras, tyrinėjantis žmogaus prigimties paslaptis, sugrįžta į jūrą su įspūdingu veiksmo filmu „Poseidonas“. Šįkart režisierius gilinasi ne tik į milžiniškos klastingos bangos jėgą, apverčiančią didžiulį laivą, bet dar daugiau į įtemptas dramas, besivystančias mažoje išgyvenusiųjų keleivių grupelėje. „Katastrofos akimirką, kai išsitrina visos įprasto gyvenimo normos, labai greitai atsiskleidžia žmonės“, sako Petersenas. „Gyvenimo-mirties sprendimai yra priimami per sekundę. Kai pamatai žmonių reakcijas ir elgesį ekstremaliose situacijose, greitai pamatai, kokie jie“. „Poseidono“ keleiviai laive susirinko švęsti“, primena režisierius, pabrėždamas, kad „Poseidono“ keleiviai plaukia kruiziniu laivu, jų kelionės tikslas – ne pasiekti kažkokį geografinį tašką, o mėgautis poilsiu laive ir jo prabanga.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Į "Neįmanomos misijos 3" premjerą T. Cruise‘as atvyko ant gaisrinės mašinos stogo

2006-05-05 | Kaip ir buvo žadėjęs, vakar T. Cruise‘as Niujorke surengė pompastišką „Neįmanomos misijos 3“ premjerą, kur įrodė, jog yra vertas specialaus agento Etano vaidmens. Į garsiąją Times aikštę aktorius atvyko stovėdamas ant gaisrinės mašinos stogo. Į keliuose kino teatruose vykusią filmo premjerą garsenybė skrido malūnsparniu, važiavo motociklu, automobiliu ir netgi pasinaudojo viešuoju transportu – metro, išsinuomotą už 12 tūkstančių dolerių. T. Cruise‘as apsilankė MTV laidoje „TRL“, kur paprastai svečiuojasi daugybė žvaigždžių, kur pristatė Kanye‘ą Westą, parašiusį muziką trečiai „Neįmanomos misijos“ daliai. Intensyvi „Neįmanomos misijos 3“ reklaminė kampanija neapsėjo ir be incidentų, kai Los Andžele filmo muziką grojantys garsiakalbiai buvo palaikyti bombomis. Įtarimus sukėlė blogai pritaisytas ir atsijungęs muzikinis įrenginys, grojantis filmo garso takelį. Vėliau atvykę policininkai teigė, kad įtarimų dėl galimos teroristų atakos jie tikėjosi mažiausiai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Žiedų Valdovą” stačiusi kompanija nuslėpė 20 mln. JAV dolerių sumą

2004-11-17 | Trys garsiosios J.R.R. Tolkieno “Žiedų Valdovo” trilogijos dalys visame pasaulyje uždirbo per 2,9 mlrd. JAV dolerių, tačiau filmą pastačiusi kompanija gautais pinigais neskuba dalintis netgi su tais, kam mokėti tikrai turėtų. Paimkime, pavyzdžiui, kad ir žinomą prodiuserį Solą Zencą, kuris dar 70-aisiais išsipirko teises ekranizuoti J.R.R. Tolkieno kūrinius. Pagal susitarimą, kompanija jam turėjo išmokėti atitinkamą už trilogiją gautų pinigų dalį, buvo pasirašytas atitinkamas kontraktas, tačiau...

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Misija Karvės

2004-10-05 | Sunkūs laikai atėjo kažkada klestėjusiai „Dangiško kampelio“ fermai. Dėl godaus arkliavagio Almedos Slimo piktadarysčių draugiškai šaunių gyvūnų bendruomenei iškilo bankroto pavojus. Nejaugi jie visi netrukus liks be stogo virš galvos? Laimei, trims sumanioms ir ryžtingoms karvėms – gerbiamai poniai Kalovej, intelektualiajai Greisei ir karštakošei naujokei Megei – į galvas šauna puiki idėja: reikia sučiupti Almedos Slimą, už kurio galvą siūloma 750 dolerių, ir taip prasimanyti pinigų skoloms sumokėti. Kartu su pagrindinėmis herojėmis vykdyti pavojingos užduoties išsiruošia Rytų kovos menų specialistas eržilas Bakas ir marga šutvė įvairiausių fermos gyventojų. Herojų užduotį netikėtai apsunkina tarsi iš po žemių išdygęs konkurentas – solidžiu atlygiu susigundęs patyręs nusikaltėlių gaudytojas Riko. Prasideda pavojingų ir pašėlusiai linksmų nuotykių kupina nusikaltėlio medžioklė, kokios laukiniai Vakarai dar neregėjo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

The Bourne Supremacy

2004-10-05 | Rašytojas Robertas Ludlumas labiausiai išgarsėjo devintojo dešimtmečio pradžioje išleista trilogija apie slaptąjį agentą Džeisoną Borną - šios knygos tapo tikra sensacija ir superbestseleriais. Pirmosios knygos ekranizacija „Bornas: sunaikinta tapatybė“ visame pasaulyje (ir Lietuvoje) sulaukė didžiulio populiarumo, todėl šiemet žiūrovų dėmesiui pristatomas dar įspūdingesnis tęsinys – antrosios trilogijos dalies ekranizacija „Bornas: viešpatavimas“. Matt Damon vėl vaidina superagentą ir buvusį samdomą žudiką Džeisoną Borną, kurį vis dar persekioja jo paslaptingos praeities šešėliai. Šį kartą jis neteisingai apkaltinamas aukštas pareigas užimančio Kinijos vyriausybės nario nužudymu. Kažkas žūtbūt nori susidoroti su pernelyg daug žinančiu ir pernelyg pavojingu slaptuoju agentu, todėl palieka CŽV įkalčius, liudijančius, jog nusikaltimą įvykdė Džeisonas Bornas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

DEGANTIS ŽMOGUS (Man on Fire)

2004-10-05 | Džonas Krisis (akt. Denzel Washington) – gyvenimo mėtytas ir vėtytas „fortūnos kareivis“, buvęs specialaus JAV jūrų pėstininkų būrio karys, dabar tapęs samdiniu. Jam pasiūlomas dar vienas pelningas darbelis, kuris iš pirmo žvilgsnio ne itin skiriasi nuo kitų: Meksiko mieste gyvenanti turtinga šeima ieško asmens sargybinio savo dešimtmetei dukrelei Pitai (akt. Dakota Fanning). Mažylei ne juokais gresia pavojus – šeima jau sulaukė nežinomų nusikaltėlių grasinimų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Matrica. Revoliucijos

2003-11-13 | Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji 'Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

Aktorius Keanu Reevesas jau anksčiau yra sakęs, kad pirmasis filmas simbolizuoja gimimą, antrasis - gyvenimą, o trečiasis - mirtį. Paprašytas paaiškinti tiksliau, jis pasakė: "Galbūt trečiajam filmui labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas". Filmo premjera Lietuvos kino teatruose įvyko tą pačią dieną, kaip ir visame pasaulyje. "Matrica. Revoliucijos" sumušė pasaulinį rekordą. Per penkias pirmąsias kino juostos demonstravimo dienas buvo parduota bilietų už 204 mln. JAV dolerių. Trečia - paskutinioji 1999 m. prasidėjusios trilogijos dalis, kurioje vaidina kino žvaigždė Kynu Ryvsas, tuo pat metu buvo pradėta rodyti 18 tūkst. kino teatrų visame pasaulyje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 14

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!