LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Gender Loops
Priešinkimės gėjų genocidui

2009-04-22 | Gėjai plečia savo įtaką. Lėtai, tačiau nesulaikomai ir visuose frontuose. Jie ėmė kištis net į merginų grožio konkursus. Iš pradžių jie užsipuolė už tradicines šeimas pasisakančius Europos komisarus. Tai laikoma blogo tono ženklu. Paskui pabandė įlįsti į Lietuvos vaikų darželius su savo nevykusiomis „pasakomis" apie nesveikus princus. O paskutiniąja jų auka tapo graži ir sveika mergina, kuriai patinka vyrai. Gražuolė iš saulėtosios Kalifornijos Carrie Prejean pasakiusi, jog santuoką privalo sudaryti tik vyrai ir moterys, neteko „Mis Amerikos" karūnos. Skandalas! Net konkurso organizatorius (jo orientacija redakcijai žinoma) Lewisas išdrįso pasmerkti šios normalios moters nuomonę: „Kaip organizatorius, aš esu asmeniškai nusivylęs ir įžeistas, kad Mis Kalifornija tiki, jog santuokos teisė priklauso tik vyrui ir moteriai". Nebeturiu ko pridurti. Kurlink ritasi pasaulis - spręskite patys. Iki tol jiems buvau tolerantiškas. Kaip ir daugelis lietuvių maniau, kad jie turi teisę gyvuoti, jei tai nekelia grėsmės aplinkiniams. Pats pažįstu kelis tokius asmenis. Net sveikinuosi su jais. Nes jie prie manęs nelenda, sėdynės neglamonėja, su kuo miega nepasakoja. Tegu sau būna. Tačiau pastarasis akibrokštas peržengė visas ribas. Drįstu teigti, kad gėjai pradėjo totalinę sveikų vyrų ir moterų persekiojimo kampaniją, kurią drąsiai galime pavadinti genocidu. Esmi konservatyvus žmogus. Man patinka moterys. Aš taip pat pasisakau už santuoką su jomis. Net visomis iš karto.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

„Gender Loops" ir prezidento rinkimai

2009-04-17 | Dar neišdilo iš atminties dramatiška dviejų dainininkių kivirčo istorija su nulaužtu nagu ir gerai suplanuotomis politinėmis pasekmėmis. Istorija, plačiai nušviesta TV ekranuose bei naujienų portaluose nustelbė rinkiminę kampaniją į parlamentą. Tradicinės partijos pasigedo rinkėjų balsų, kuriuos prognozavo įvairūs tyrimai ir apklausos. „Netikėtai", nemažą dalį balsų surinko visiškai „šviežia" partija. Nauji rinkimai ir naujos idėjos kaip juos pakreipti reikalinga linkme. Sukuriamas naujas įvykis, nustelbiantis praėjusį. Nepaslaptis, kad prezidentinės rinkiminės kampanijos favoritei galima pakenkti tik dviems atvejais: 1. Pačių rinkėjų abejingumas „Ko eiti balsuoti jei ir taip aišku kas laimės". 2. Informacija apie kandidatę, kurioje atsispindės masių įsisavintas BLOGIS. Pirmąjį atvejį, atsižvelgiant į tautos lūkesčius, su šūkiais „Mums reikia Tavo balso" galima nesunkiai suvaldyti. Sudėtingiau su antruoju. Pradinis šio scenarijaus etapas jau atliekamas labai profesionaliai. Naudojama „auksinė" socialinio konflikto taisyklė „Išorinis priešas sustiprina organizacijos/ visuomenės/ tautos struktūrą". Ši taisyklė veikia įtaigiai, sutelkia kovai, nukreipia energiją reikalinga linkme. Scenarijus klasikinis. Signalas atėjo iš liaudies. „Visuomeninės organizacijos atstovai pasipiktino.... Paprašė išsiaiškinti... Pasiteisinti... Ministrai sureagavo... Pagrasino pasikviesti į talką prokurorus...Nubausti kaltininkus.... Patikino, kad „Gender Loops" metodika nebuvo taikoma darželiuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Paprastų švedų požiūris į tolerastiją ir vaikų tvirkinimą

2009-04-08 | Dabar, kai piktosios jėgos, prisidengdamos ES "Gender Loops" programa, bando sujaukti Lietuvos darželinukų lytinę savivoką, kai neaišku kieno finansuojamos masinės informacijos priemonės bando įteigti, kad vienintelis galimas pasirinkimas Europoje - tai pakantumas homoseksualizmo propagandai, verta susimąstyti: - Ar tikrai mūsų, lietuvių, padorumo supratimas kažkuo skiriasi nuo pvz.: švedų, iš kurių taip dažnai yra siūloma imti pavyzdį? Ta proga susipažinkime su paprastų Švedijos piliečių, o ne politinio establišmento interesus atstovaujančios Nacionaldemokratų partijos lyderio Marco Abramsono nuomone. Taip pat jo straipsnyje sužinosime, kokie pavojai vaikų lytinei savivokai iškyla šalyse, kur jau yra įteisinta homoseksualų parnerystė. Taigi, jūsų dėmesiui pernai Liepos mėnesį laikraštyje Nationell Idag ir svetainėje http://www.nd.se/nyheter/dokument.asp?dokID=637 publikuotas Marco Abramsono straipsnis. Palikite ramybėje Švedijos bažnyčią įspėja Marcas Abramsonas - Švedijos Nacionaldemokratų partijos lyderis. Šiandien Stokholme prasideda nešvankus "Gay pride" festivalis, kurio teritorijoje savo palapinę pasistatė netgi Švedijos bažnyčia. Palapinėje vaikai mokysis apsirengti taip, kaip rengiasi gėjai ir lesbietės. Kai aš perskaičiau, jog Švedijos bažnyčia dalyvaus šių metų sodomitų parade "Gay pride", pamaniau kad tai tėra liguistas pokštas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Princas pamilo princą...

2009-03-27 | Tai ne vienas iš tų skandalų, kurie vienas po kito drebina Lietuvą, ne viena iš sensacijų, kuriomis žiniasklaida maitina visuomenę. Jis kelia didelį nerimą, nes tarsi voratinklis bando apraizgyti mūsų šeimas, vaikus, netgi pačius mažiausius - darželių auklėtinius. Pasirodo, vaikų darželiuose buvo ketinta pradėti diegti kelių Europos Sąjungos valstybių propaguojamą „Gender Loops" projekto programą, skirtą ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Suprantama, šiose įstaigose vaikams suvokiamu ir priimtinu būdu turėtų būti aiškinami lyčių skirtumai ir mokoma pagarbos kitai lyčiai. Bet štai mūsų šalies darželių auklėtojoms jau išplatinta 108 puslapių „Projekto „Gender Loops" programos - idėjos, metodai ir klausimai pedagogų ugdymui" ir 45 puslapių „Priemonių rinkinys lyčių lygybės, sąmoningumo stiprinimui ikimokyklinio ugdymo įstaigose". Programoje siūloma vaikams nagrinėti pasaką, kurioje du princai įsimyli vienas kitą, susituokia ir tampa „šeima", Karaliumi ir Karaliumi. Toks požiūris esą padidina supratimą apie seksualinės įvairovės svarbą žmonėms ir visuomenei. Vaikučių auklėtojoms, pedagogams siūloma skaityti paveiksliukais iliustruotą knygelę „Karalius ir Karalius". O kitoje pasakoje teigiama, kad vaikų pamėgtoji Raudonkepuraitė yra visai ne mergaitė, o berniukas. Maža to, auklėtojos skatinamos leisti berniukams segėti sijonėlius, o mergaitėms mūvėti berniukiškas kelnes.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Skandalas: darželinukams skaitomos pasakos apie gėjus

2009-03-20 | Mažamečių tėvai piktinasi, kad jų vaikams darželiuose aiškinama apie netradicinę seksualinę orientaciją. Vaikai esą aptarinėja pasaką, kurioje du princai įsimyli vienas kitą, susituokia ir tampa Karaliumi ir Karaliumi. Tėvai reikalauja nedelsiant nutraukti ikimokyklinėse įstaigose diegiamą mažamečių ugdymo metodikos "Gender Loops" projektą. "Gender Loops" Lietuvos darželinukams siūlo nagrinėti pasaką, kurioje du princai įsimyli vienas kitą, susituokia ir tampa Karaliumi ir Karaliumi, taip pat "padidinti supratimą apie seksualinės įvairovės svarbą žmonėms ir visuomenei". Projekto ataskaitose minima, kad pagal šią metodiką vien Vilniuje yra apmokyta 320 vaikų darželių auklėtojų. Kai kurios ikimokyklinio ugdymo įstaigos esą metodikas jau taiko savo darbe. Taip pat yra numatyta šias programas diegti švietimo sistemoje per Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtros 2007-2012 metų programą. Tuo pasipiktinusi Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją reikalaudama nedelsiant sustabdyti "Gender Loops" įgyvendinimą bet kokiu lygmeniu, kol nebus išsiaiškinta galima žala šeimai ir vaikams. "Atkreipiame dėmesį, kad lyčių lygybės įgyvendinimas per ikimokyklinį švietimą ir įsikišimą ankstyvame amžiuje, kai vystosi vaiko pažintiniai gebėjimai, pasirinktas todėl, kad per ilgą laiką tai duoda didžiausią efektą. Tačiau toks ugdymas gali žaloti vaikų psichinę sveikatą ir sukelti lytinės tapatybės sutrikimą vaikystėje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!