LT   EN   RU  
2021 m. rugpjūčio 3 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje

2005-10-01 | Kai suaugusieji eina linksmintis, į darbą išsiruošia ir jaunutės šokėjos. Klubų administracijoms dažnai būna nė motais, jog ant scenos šokančiai, drabužėliais tik intymiausias kūno vietas prisidengusiai mergaitei vos šešiolika metų. Užtat tokios jaunutės merginos labai džiugina pagyvenusių vyrų akį. Vaikų išnaudojimas šou verslo tikslais beveik įteisintas ir Lietuvos įstatymuose. Šou verslas vis dažniau įtraukia ir nepilnamečius. Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjo moksleivių grupė „Mokinukės“. Jos narių amžius - iki 16 metų. Tačiau mergaitės gali džiaugtis tik tuo, jog nereikia koncertuoti naktimis. Tačiau nepilnametėms go go šokėjoms tenka daugiau išbandymų. Jų darbo „diena“ prasideda vėlai vakare ir tęsiasi iki 3 ar 4 valandos ryto. Mergaitės ne tik pavargsta fiziškai. Po naktinio darbo jos skuba į mokyklą, tad pamokose sėdi apsimiegojusios. Lieka tik spėlioti, kaip pervargusios paauglės sugeba įsiminti pamokose teikiamą informaciją. Nepilnametės go go šokėjos šoko beveik kiekviename uostamiesčio naktiniame klube. Šiuo metu situacija šiek tiek pasikeitė. Ir į gera. „Jaunos mergaitės dabar linksmina tik kelių klubų publiką. Tiesą sakant, klubų administracijos pradėjo bijoti nepilnamečių pasirodymų. Savininkus baugina padažnėję reidai, kurių metu tikrinama, ar klube nešoka per jaunos šokėjos. Vaikų teises ginančioms tarnyboms nepatenkinti klubų darbuotojai įskundžia, jog čia esama nepilnamečių. Tad tarnyboms tereikia gautą informaciją patikrinti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 8

plačiau >>

"Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos

2004-09-23 | Rugsėjo 25 dieną, šeštadienį, Vilniuje, „Galaxy“ klube įvyks renginys, skirtas RnB (Rhythm‘n‘blues) stiliaus muzikai, kurio metu pasirodys DJai iš JAV ir Belgijos, o publiką kaitins juodaodės „go go“ šokėjos, teigiama pranešime spaudai. Dar būdamas vaikas DJ Mystique jau domėjosi vakarėliais bei didžėjaus darbu. Paauglystėje tai tapo hobiu, o universitete - profesionaliu darbu. Rimta belgo karjera prasidėjo 1998-aisiais, kai apie DJ Mystique pasirodymus pradėjo kalbėti visa Belgija. Greitai jaunąjį talentą pastebėjo Europos klubų vadybininkai ir šiandien belgas yra itin dažnas svečias garsiausiuose klubuose. DJ'us buvo pastebėtas ir už Atlanto – su Eminemu dalyvavo filmo "8 mylia" pasauliniame ture, pristatinėjo filmą „Paštininkas“, su DJ Vadim ir Kid Koala iš legendinės Didžiosios Britanijos RnB ir hiphopo įrašų kompanijos „Ninja Tune“ išmaišė visą Europą. Sunkas darbas neliko nepastebėtas ir 2004-aisiais Prancūzijos žurnalas „DJ Magazine“ Mystique išrinko „vienu karščiausių Europos RnB DJ'umi“. Visų RnB vakarėlio lankytojų laukia malonios staigmenos. Specialią šokių programą jau paruošė egzotiškosios „go go“ merginos, kurių pasirodymai Monake ir Vokietijoje dažnai rodomi per televiziją, o taip pat jas galima išvysti "Diesel" kompanijos reklaminiuose klipuose. Video menininkai iš „Rut Rut“ komandos žada ypatingas projekcijas, o visų, atėjusių su „Adidas Classic“ gaminiu, laukia „Adidas“ dovanos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams

2004-07-20 | Šią savaitę išleistas grupės „Cisco Kid“ minialbumas „Bitutė“. Jame - lietuviškų dainų „Bitutė“ ir „Ant kalno mūrai“ versijos ir originalūs „Cisco Kid“ kūriniai. Šiuo metu „Cisco Kid“ yra gimtojoje Belgijoje, o albumo pristatymo rūpesčiai patikėti Lietuvoje likusiai naujai grupės narei Audrai-Garbanei. Mergina nė kiek neišgyvena, kad laimėjusi konkursą iškart neišvyko su grupe į Belgiją. „Crazy“ panelė linksmai leidžia laiką ir Lietuvoje. Praėjusią savaitę poilsiavusi, Audra su kompanija okupavo Palangos klubą „Laukinių Vakarų salūnas“. „Visas naktis ten leidom, personalas mus jau pažinojo. Kiekvieną vakarą tapdavome „kiečiausiu stalu“, - juokėsi Audra. Mergina nutarė pašėlti iš širdies ir dalyvavo visose klube rengiamose rungtyse. Du kartus nugalėjo karaoke konkursą, du kartus – „go-go“ konkursą, kelis vakarus tapo „Mis Laukinių Vakarų mergaite“. „Esu toks žmogus: jei jau įsijaučiu, mane sunku sustabdyti. Noriu dalyvauti visur ir man „dzin“, ką mano kiti. Draugai žino, kokia esu pašėlusi, todėl net nebando priekaištauti. Visi įpratę mane matyti linksmą. Neduok Dieve, darbe būnu rimta ar blogos nuotaikos, visi aplinkiniai išsyk teiraujasi, ar nesergu“, - pasakojo Audra. Bare, kuriame „Cisco Kid“ narė dirba padavėja, taip pat nebūna liūdna. „Kartais užlipame pašokti ant baro“, - prisipažino ji. (Audra go-go šoka nuo 16 metų ir yra tapusi geriausia Panevėžio „go-go“ šokėja bei Lietuvos „go-go“ čempionato trečios vietos laimėtoja.)

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas

2004-02-19 | Atviras “Dada” go-go šokėjų čempionatas vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje. Renginį stebės ir nugalėtojus rinks specialiai tam sudaryta komisija, iš su šokiais susijusių pramogų verslo atstovų, žurnalistų bei rėmėjų. Go-go šokėjai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: imidžas, bendravimas su publika, šokis, muzikalumas, gracija/plastika. Go-go šokėjų čempionate, prieš ir po renginio visi dalyviai bus tikrinami specialiais testais. Organizatoriai aiškinsis, ar dalyvis nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių. Bus tikrinama, ar dalyvis nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. Praėjusiais metais užprotestavus keliems dalyviams testo buvo atsisakyta, bet šiais metais, pasak organizatorių, tai bus įvykdyta. Kol kas dar nėra aišku, ar dalyvaus šiame čempionate praėjusių metų „Dada“ go-go čempionato nugalėtojai Sandra Sušinskytė, Vaidas Smelevičius bei Monika Skabickaitė. Praėjusių metų čempionato nugalėtoja Sandra Sušinskytė ir trečiosios vietos laimėtoja Monika Skabickaitė šiuo metu koncertuose talkina atlikėjai Gintarei, o praėjusių metų antrosios vietos nugalėtojas Vaidas Smelevičius go-go šoka Londono klubuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas

2003-12-08 | 2001 m. lapkričio mėnesį žinomas Lietuvos choreografas Kęstutis Baranauskas (grupė F.U.) suorganizavo pirmąjį Lietuvos go-go čempionatą, kurio prizininkai gavo galimybę atstovauti Lietuvą Europos ir pasaulio čempionatuose, - sakoma pranešime spaudai. Šį šeštadienį Kauno klube „Los patrankos“ įvyks trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas. Tai jau trečiasis respublikinis go-go šokėjų čempionatas, organizuojamas Kauno klube „Los patrankos“. Šiuo renginiu siekiama suteikti lankytojams galimybę pamatyti geriausius Lietuvos šokėjus, pristatančius save specialiai šiam čempionatui paruošta programa ir apranga. Stebint kompetetingai komisijai dėl geriausiųjų titulo varžysis apie 30 Lietuvos (Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir t.t.) šokėjų finalistų. Patiems šokėjams dalyvauti šiame čempionate yra ne tik prestižo reikalas, bet ir puiki galimybė tobulėti - įdomiausiai pasirodžiusiems šokėjams bus pasiūlytos darbo vietos „Los patrankos“ klube.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas

2003-01-27 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas nugalėtojo taurei ir pagrindiniam prizui – piniginės sąskaitos “Adidas” firminėse parduotuvėse - laimėti. Čempionato nugalėtoja tapo Sandra Sušinskytė. Antrąją vietą iškovojo Vaidas Smelevičius, trečia liko Monika Skabickaitė, kuriai taip pat atiteko “Publikos prizas”, - sakoma pranešime spaudai. “Dada Go Go šokėjų čempionate” dalyvavo 12 šokėjų. Čempionate numatyta, kad visi dalyviai bus testuojami specialiais dopingo testais, prieš ir po renginio. Organizatoriai, pasitelkę į pagalbą medikus, norėjo išsiaiškinti, ar dalyviai nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių, nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. “Daugelis dalyvių buvo nustebę dėl testavimo, todėl mes atsisakėme šios idėjos likus dienai iki renginio” – pasakojo renginio organizatoriai. Čempionato metu pačių dalyvių prašymu nebuvo pranešama, kokį jie miestą atstovauja, nes, pasak jų, tai galėjo paveikti komisiją bei publiką. Renginį stebėjo ir dalyvius pagal įvaizdį, šokį, muzikalumą, bendravimą su publika, graciją ir plastiką vertino specialiai renginiui pakviesta 4 narių komisija. “Surinkti kompetentingą čempionato komisiją buvo ypač sunku. Jei būtume pakvietę žymius choreografus, tikėtina, kad jie vertintų subjektyviai.”

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu

2003-01-09 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyks Lietuvos Go-Go šokėjų čempionatas “Dada” taurei ir pagrindiniam prizui laimėti. Tikimasi sulaukti šokėjų iš visos Lietuvos, - sakoma pranešime spaudai. Go–Go šokėjų čempionate prieš ir po renginio visi dalyviai bus testuojami specialiais testais. Organizatoriai aiškinsis, ar dalyvis nevartoja dopingo ar kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių. Bus tikrinama, ar dalyvis nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis dalyvaus pokalbyje su renginio organizatoriais ir savo sugebėjimus šokti profesionaliems choreografams rodys iki čempionato pradžios likus vienai savaitei. Pasak renginio organizatorių, išankstinė atranka reikalinga tam, kad žiūrovai atėję į renginį pamatytų išties geriausius Lietuvos šokėjus. “Dada” Go–Go šokėjų čempionatas 2003” vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai

2002-12-11 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyks Lietuvos Go-Go šokėjų čempionatas “Dada” taurei ir pagrindiniam prizui laimėti, sakoma pranešime spaudai. “Dada” Go–Go šokėjų čempionatas 2003” vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje. Renginį stebės ir nugalėtojus rinks specialiai tam sudaryta komisija iš pramogų verslo atstovų, žurnalistų bei rėmėjų. Go–Go šokėjai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: stilius, bendravimas su publika, šokis, muzikalumas, gracija, plastika. Go–Go šokėjų registracija prasidės likus vienam mėnesiui iki čempionato pradžios. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis dalyvaus pokalbyje su renginio organizatoriais ir savo sugebėjimus šokti profesionaliems choreografams rodys iki čempionato pradžios likus vienai savaitei. Pasak renginio organizatorių, išankstinė atranka reikalinga tam, kad žiūrovai atėję į renginį pamatytų išties geriausius Lietuvos šokėjus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos

2002-08-08 | Popmuzikos atlikėjas Aleksandras Makejevas, praėjusį savaitgalį koncertavęs viename iš Kauno naktinių klubų, teigė nesitikėjęs tokio šilto priėmimo. "Iš tiesų labiausiai man patiko prieš koncertą pasirodžiusios "go-go" šokėjos, kurios linksmai nuteikė ne tik susirinkusius žmones, bet ir mane patį", - šypsojosi A.Makejevas. Anot muzikanto, Kauno naktinio klubo publika puikiai įvertino ne tik dainininko pirmojo albumo "Išėjęs" dainas, bet ir kai kuriuos kūrinius iš jau šį pavasarį pasirodysiančio naujojo albumo "Love songs". "Nors mano grojamą muziką vargu ar galima vadinti "grynai" klubine, visgi kauniečiai mano dainas sutiko šiltai ir negailėjo plojimų", - tvirtino A.Makejevas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis

2001-02-24 | Galų gale Tarantino scenoje pasirodo nebe vienas. Ilgai ieškojęs pagaliau surado dvi šokėjas, kurios išsyk įsiliejo į “Plastikinio albumo” programą. Natali ir Snežana – “go-go” profesionalės ir Lietuvos “go-go” čempionės. Jas atlikėjas pastebėjo tarp dvidešimties kandidačių pareiškusių norą tapti Tarantino šou narėmis. Atlikėjas labai patenkintas pirmaisiais merginų pasirodymais, bet pažiūrėjęs filmuotą paskutinių dviejų koncertų medžiagą nutarė, kad nors merginos ir tikros savo darbo žinovės, repeticijos dar niekam nepakenkė. “Modernaus baleto gal ir nešoksime, bet judesius reikėtų labiau sustyguoti”, - sakė Tarantino, kuriam repetuojant labai praverčia kažkada teatro studijoje įsisavinta scenos judesio abėcėlė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!