LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Grožio salonai
Grožio salonas "Violiuksa" (Vilnius)

2006-04-01 | Grožio salone "Violiuksa" jau galite prisiauginti plaukus. Profesionalų darbu liksite tikrai patenkinti. Kai viskas atsibosta ar užpuola rūpesčiai, geriausia viską pamiršti grožio salone, kuriame malonūs ir profesionalūs specialistai padeda atsipalaiduoti, pasikeisti ir maloniai pasijusti. Grožio salono "Violiuksa" profesionalūs meistrai – kosmetologė, kirpėja modeliuotoja ir stilistai, kvalifikuoti kojų ir rankų priežiūros specialistai – pasiruošę kiekvienam padėti pakeisti stilių, atjauninti odą ar suteikti nepamirštamų akimirkų masažo seanso metu. Grožio salone, daromos stilingos, modernios ir klasikinės šukuosenos, dažomi plaukai. Čia atliekamos visos kosmetologinės paslaugos: veido valymas, masažas, kaukės. Jei norite, kad Jūsų rankos atrodytų nepriekaištingai tiek vakarėlyje, tiek ir kiekvieną dieną, "Violiuksos" manikiūrininkės padarys puikų ir dailų manikiūrą, nagus papuoš ornamentais, o jei norite ilgesnių nagų, juos priaugins specialia technika. Jeigu norite papuošti savo kūną auskarais, profesionali medikė grožio salone pravers ausis, lūpas, liežuvį, bambą ar net lytinius organus. Trokštančioms išbandyti bikini dizainą , "Violiuksos" kosmetologė taip išdailins paslaptingą vietelę, kad joks vyras negalės atsispirti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 30

plačiau >>

Grožio salonas "PERFORMA" (Vilnius)

2006-04-01 | Grožio salonas PERFORMA, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, kur formuojasi mados ir grožio paslaugų branduolys. Salonas išsiskiria progresyviu dizainu, atspindi šiuolaikišką meistrų mąstyseną. Netradicinius sprendimus Jums pasiūlys kirpimo ir dažymo meistrai, kosmetologė, manikiūro-pedikiūro specialistė. Klientus maloniai nuteiks patogus privažiavimas ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Jūsų laukia komfortas ir jauki aplinka. Grožio salono meistrai siekia geriausio rezultato. Penkerius metus dirba sėkmingai ir yra vertinami kaip puikūs specialistai. Dauguma jų dalyvavo tarptautiniuose konkursuose. Nuolat tobulinasi seminaruose visoje Europoje, seka naujausias mados tendencijas. Salono kredo – "per formą išryškinti jūsų individualumą"! Tai ne tik žodžiai, profesionalūs "Performos" meistrai pasirengę parinkti Jums ypatingą stilių, šiuolaikišką ir madingą šukuosenos, makiažo ir manikiūro formą ir spalvą. Šio salono stilistai yra įsitikinę, kad šukuosena, makiažas, aksesuarai, apranga, bei gyvenimo stilius turi derėti, tik taip klientas jausis gerai ir atrodys stilingai. "Siekiame, kad jūsų plaukai, nagai ir oda būtų sveiki ir gražūs. Ir kiekvieną dieną atrodytumėt lyg ką tik pabuvoję grožio salone", - sako stilistai. Tai padaryti jiems padeda ne tik profesionalumas, bet ir visame pasaulyje vertinama kosmetika: TIGI, WELLA, CREATIVA, GATINEAU, DR RENAUD. Čia ją galėsite ir įsigyti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Manikiūro mokykla "Peggy sage" (Vilnius)

2006-04-01 | Prižiūrėtos rankos, sutvarkyti nagai stiprina pasitikėjimą savimi. Juk gražūs nagai – moters vizitinė kortelė! Tačiau sunku rasti profesionalų manikiūro ar pedikiūro meistrą. Grožio salonai taip pat susiduria su šia problema. Daugeliui salonų savininkų reikia gerokai pavargti, kol randa patikimą ir įgudusį specialistą. Šią problemą pasirengę išspręsti Peggy Sage grožio mokyklos meistrai. Jau greitai Vilniuje duris atvers tikra prancūziška grožio mokykla, kurioje profesionalūs, užsienyje kursus baigę mokytojai atskleis manikiūro ir pedikiūro paslaptis, supažindins su naujausiom mados tendencijom, nagų dekoravimu. Išklausę verslo kursą, meistrai išmoks ne tik nepriekaištingai atlikti paslaugas, bet ir puikiai aptarnauti klientą, pritraukti ir išlaikyti jį. Specialistai sužinos apie Peggy Sage kosmetiką darbo su ja principus ir technologijas. Nuo 1925 metų Peggy Sage yra rankų ir nagų priežiūros priemonių lyderis, ištikimas grožio paslaugų profesionalumui. Po rankų, nagų, veido ir kūno priežiūros, Peggy Sage plačiausios dekoratyvinės kosmetikos gamos tvirtas pozicijas visame pasaulyje lėmė kokybė, kūrybiškumas, rimtumas ir originalumas. Madingos spalvos, aukščiausios kokybės sudėtis, tausojanti epidermį, pelnė chemikų pripažinimą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Grožio salonas "NailBar" (Vilnius)

2006-04-01 | Tikriausiai teko išgirsti tokį galantiško vyriškio prašymą. O gal tiesiog spustelti dalykiško partnerio ranką... Ar niekada nepasijutote kiek nejaukiai, nes rankų odą paraudusi, šerpetota, nageliai nusisluoksniavę. Ir tik tada pagalvoji – rytoj tai jau tikrai nueisiu į grožio saloną, ar pas meistrę. O rytoj vėl nėra kada, ir poryt... Ir taip iki kito karto. Rankos, nagai, tai tokia smulkmena, kurios, tikriausiai niekas nepastebi. Bet jūs juk pastebite, ir ne tik savas rankas. Ar neteko žavėtis ir šiek tiek apmaudžiai pripažinti, kokie nuostabūs kolegės nagai. Betgi jai lengviau, ji tikriausiai turi daugiau laiko, pinigų ir, žinoma, tikslą stengtis. Jos naujasis draugas tikrai visai nieko. Bet prisiminkime, kai vieno vakarėlio metu draugės net aiktelėjo pamačiusios jūsų tviskančius nagelius. Na taip... Tai buvo rimta proga. Bet kaip buvo malonu... Laiko niekada negana. Ypač sau. Bet preciziškai atrodyti, tai taip pat mūsų pareiga. Nemanykite, kad aplinkiniams visiškai vis tiek jūsų išvaizda. Daug maloniau bendrauti su ne tik protinga, bet ir gerai atrodančia moterimi. O jūsų bosas, patikėkite, patyliukais tikrai didžiuojasi, kad jo komandoje dirba tokios šaunuolės. Anksčiau ar vėliau, jis tikrai jus pastebės ir pagirs.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grožio salonas "Izabela" (Vilnius)

2006-04-01 | Kirpyklos ir grožio salonai dygsta kaip grybai po lietaus. Deja, ne visų interjerai viliojantys: nušiurę krėslai, nuobodžiaujančios kirpėjos... Tokiame "grožio salone" baisu rizikuoti ir gadinti nuotaiką – norisi patikėti savo išvaizdą patyrusių specialistų rankoms. Grožio ir geros nuotaikos ieškoti kviečia salonas “Izabela”. "Izabeloje" dirba patyrę meistrai, kurie nuolat mokosi ir moko kitus, vadovauja manikiūro, kosmetikos, plaukų dažymo technikos seminarams. Salono vadovė Alma yra vienintelė italų plaukų kosmetinės linijos “Artego” platintoja Lietuvoje. Salone teikiamos konsultacijos, parenkami tinkamiausi šios linijos šampūnai, balzamai, aliejai bei kaukes. "Izabeloje" jums apkirps, nudažys, suraitys, sušukuos plaukus įvairiausiems gyvenimo atvejams, supins afrikietiškas kasytes. Kainos nuo 50 litų (kirpimas) iki 150 Lt (sudėtingas dažymas bei sušukavimas). Jei šukuosena ar plaukų spalva, kurios pageidaujate, salono meistrų manymu, jums netiks, jie taip ir pasakys bei padės išsirinkti šukuoseną ar spalvą, kuri pabrėš jūsų individualumą. Klasikinis manikiūras ir nagų priauginimas nieko nestebina, bet salono "Izabela" manikiūrininkas – stebukladarys - ne tik nulakuoja nagus, bet ir ištapo juos subtiliais ornamentais (140 litų).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grožio salonas "Daniela" (Vilnius)

2006-04-01 | Pavargusi nuo darbų rutinos ir nesibaigiančių kasdieninių rūpesčių, kiekviena moteris nori pasimėgauti grožio procedūromis, palepinti kūną ir atjauninti odą. Jaukaus grožio salono "Daniela", įsikūrusio atokiau nuo sostinės šurmulio, kolektyvas laukia visų, kurios nori pasikeisti šukuoseną, išbandyti naujus dažymus, pasidaryti manikiūrą ar pedikiūrą, pasimėgauti masažu, atgaivinti kūno ir veido odą kosmetinėmis procedūromis ar išbandyti permanentinio makiažo privalumus. Profesionalios "Danielos" salono kirpėjos ir kosmetikės visažistės pasiruošę kiekvienam padėti ir patarti. Salono darbuotojos vertina ir brangina klientą, neatsižvelgiant į amžių ar finansines galimybes, todėl visuomet stengiasi atidžiai išklausyti kiekvieną, reaguoti į prašymus, įsijausti į norus. Salone dirbantys meistrai nuolat tobulinasi, kelia savo kvalifikaciją, lanko seminarus, kuriuose susipažįsta su naujausiomis kosmetikos priemonėmis ir tobulina savo darbo techniką, pagal Vidal Sasson Akademijos principus. Manikiūro – pedikiūro specialisčių dėka, kiekviena moteris po pedikiūro procedūros pajaučia kaip palengvėja kojos, praeina pėdų sutinimai. O mėgstančios išpuoselėtas rankas, turi galimybę prisiauginti nagus akrilo bei gelio technika ar pasidaryti nepriekaištingą manikiūrą. Manikiūrininkė jūsų nagus pavers miniatiūriniais paveikslėliais. Gėlės, įvairiaformiai ornamentai, neįtikėtini spalvų deriniai pabrėš rankų grožį ir suteiks originalumo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!