LT   EN   RU  
2023 m. kovo 30 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Intel
„Intel“ ir toliau prasilenkia su „USB 3.0“

2010-07-09 | „Intel" neseniai paskelbė, jog naujieji kompanijos šeštosios kartos sisteminiai lustai nepalaikys „USB 3.0" jungties. Norint naudotis naująja USB jungtimi, reikės turėti papildoma lustą. Tokia pati naujiena aplankė ir nešiojamųjų kompiuterių rinką. Naujieji šeštos kartos lustai, skirti nešiojamiesiems nepalaikys „USB 3.0" jungties. Atrodo jog „Intel" lustuose esančios „USB 3.0" jungties teks palaukti bent iki 2012 metų. Kaip tai atsilieps rinkai – pasakyti labai sunku. Pirmasis variantas yra toks, jog ypatingai sulėtės „USB 3.0" plitimas. Taip pat tikėtina, jog žmonės nematys tikslo turėti „USB 3.0" jungtį ir į tai nekreips dėmesio. Na, o galbūt tai puiki proga AMD pardavimams prisivyti „Intel". Sunku pasakyti kas kam smogs: ar „Intel" – „USB 3.0 jungčiai, ar atvirkščiai. Taip pat „Intel" pranešė, jog su naujaisiais „Huron River" procesoriais kompiuterių akumuliatorius veiks ilgiau. Tai visiškai suprantama, kadangi senieji 32 nm procesoriai turėjo 45 nm integruotą vaizdo plokštę, o naujieji turės 32 nm. Be to, ir naujieji procesoriai turėtų būti šiek tiek efektyvesni.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Intel“ atidėjo USB 3.0 lusto gamybą iki 2012 metų

2010-07-02 | „Intel“ atidėjo USB 3.0 pasisavinimą pristabdant jo motininės plokštės lusto gamybą iki 2012 metų. Beveik universaliai naudojamas USB 2.0 autobusas atsiliko už išorinio-prijungiamo atminties įrenginio, mobiliųjų internetinių prietaisų, skaitmeninių kamerų, už portatyvinės vaizdo kameros bei vaizdo magnetofonų, bei už paprastų daugiagigabaitinių USB lazdelių, nes jis yra per lėtas. USB 3.0 pakėlė USB greitį iki 4.8Gbit/s, bet jiems, nešiojamuose kompiuteriuose bei darbalaukio motininėms plokštėms yra reikalingi lustai, prieš tai, kai bus galima tai plačiai priimti. Prisijunk prie Intel'io arba gal geriau nereikia. USB 3.0 instrukcija buvo pristatyta 2008 metų lapkričio mėnesį ir panašu, kad prireiks dar dviejų metų prieš tai, kai nežymus lustų gamintojas gaus progą sukonstruoti ir pagaminti lustus. Ar visi mano, kad Intel'is čia slepia operacijų klausimą? Ar kompanija bando padaryti taip, kad rinka būtų imlesnė Light Peak'ui, jų naujajai optinei jungčiai? Jeigu taip, tai kodėl tuomet neperkėlus USB 3.0 į kitą kompaniją? Kitoje autobuso pusėje USB 3.0 prietaisų imlumas plečiasi. Iomega pristatė USB 3.0 eGo diskasukius, su 500 GB nešiojamu modeliu ir 1TB bei 2TB darbalaukinius, garbingai už 149.99 ir 229.99 dolerius. Nešiojamas darbas kainuoja 129.99 dolerius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Intel“ stabdo „USB 3.0“ žygį į rinką

2010-07-01 | Bendrovė „Intel" nusprendė atidėti suderinamumo su naująja „USB 3.0" sąsaja diegimą savo produktuose iki 2011 m., pranešė „EE Times". Ekspertų manymu, tai kelia pavojų „USB 3.0" technologijos, kuri, kaip buvo planuojama, masinę rinką turėjo pasiekti 2009 – 2010 m., ateičiai. „Intel" sprendimas dėl „USB 3.0" diegimo gali prailginti šios sąsajos kelią į masinę rinką dar bent pusantrų metų. Jei „USB 3.0" valdikliai nebus integruoti į pagrindinę plokštę, kompiuterių gamintojams teks juos pirkti atskirai, o tai pabrangins galutinį produktą, teigia apžvalgininkai. Pasak jų, veikiausiai pirmieji „USB 3.0" lizdai bus įrengti kai kuriose didelio našumo darbo stotyse ir atskiruose stacionarių kompiuterių modeliuose. Pirminiais duomenimis, „Intel" su „USB 3.0" suderinamus savo mikroschemų rinkinius turėjo pradėti bandyti 2010 m. Ekspertai mano, kad bendrovės sprendimas neskubėti su „USB 3.0" gali būti susijęs su sprendimu plėtoti savo sukurtą „Light Peak" technologiją, suteikiančią iki 100 Gb/s teorinę duomenų perdavimo spartą šviesolaidžiu į periferinius įrenginius. „USB 3.0" maksimali sparta dvigubai mažesnė, nei „Light Peak". Pirmuosius komercinius „Light Peak" sprendimus tikimasi išvysti 2010 m.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Intel" kuria 6 branduolių procesorių

2009-03-26 | Bendrovė „Intel" kuria 6 branduolių procesorių „Dunnington". Jis sudarytas iš trijų „Penryn" procesorių, susidedančių iš dviejų branduolių. Skelbiama, kad „Dunnington" bus beveik pašto ženklo dydžio, o spartinančios atminties kiekis jame bus 16 MB. Naujasis procesorius bus gaminamas naudojant 45 nanometrų technologinį procesą, pranešė „Eclipse". Kiek šiame procesoriuje naudojama tranzistorių, kol kas nežinoma, bet manoma, kad jų bus ne mažiau nei 2 milijardai.
Vienoje platformoje galės veikti iki 4 „Dunnington" pagrindu pagamintų procesorių. Tai reiškia, kad kompiuterių gamintojai pasitelkę „Dunnington" galės surinkinėti 24 branduolių sistemas. Naująjį procesorių „Intel" planuoja pateikti rinkai antrąjį arba trečiąjį šių metų ketvirtį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

2008-ieji - "Intel" naujovių ir plėtros metai

2008-12-21 | 2008 metais pasaulinė IT technologijų taikymo lyderė "Intel" pasitiko 40-tąjį jubiliejų. Pusė amžiaus, 50 metų, šįmet sukako ir pirmiesiems tranzistoriams. Technologijų raidos priešakyje žengianti bendrovė pradėjo naudoti modernų 45 nanometrų technologinį procesą, pristatė svarbių naujovių ir pasiekimų tyrimų srityje. "Intel" šįmetinių naujovių spektre - sprendimai staliniams, nešiojamiems kompiuteriams ir tarnybinėms stotims, daugybė naujų lustų ir technologijų. Lapkritį "Intel" pristatė sparčiausią pasaulyje procesorių staliniams kompiuteriams "Core i7". Su "Intel Turbo Boost" ir "Hyper-threating" technologijomis suderinamų lustų šeima ateityje augs net iki 8 branduolių procesorių, gebančių vienu metu apdoroti iki 16 užduočių. Tokie lustai galės patenkinti reikliausių vartotojų ir bendrovių poreikius. "Intel Turbo Boost" užtikrina darbo spartą nedidėjant darbinei temperatūrai. 2008 metais pagal pardavimus pasaulinėje rinkoje nešiojami kompiuteriai pirmą kartą pralenkė stalinius. Liepą "Intel" pristatė nešiojamiesiems skirtą naujos kartos platformą "Centrino 2", tenkinančią išrankiausių mobilaus darbo mėgėjų poreikius. Ja grįsti kompiuteriai puikiai atlieka reikliausias sistemos resursams užduotis, sklandžiai dirba su HD (angl. high-definition) raiškos įrašais bei taupiai naudoja energiją. Šiais metais "Intel" pristatė ir mažiausią savo procesorių "Atom".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!