LT   EN   RU  
2023 m. kovo 30 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Jautis
Pranašystės pagal rytų metų ženklus. Jaučio metai.

2008-01-02 | Dirbkite kiek tik leidžia jėgos. Kultivuokite savo sodą, pirkite fermą, gerinkite tą, kurią turite. Politiniame gyvenime beveik diktatūra. Laimi konservatoriai. Metai palankūs žemės ūkiui. Nebus nei krušos, nei sausros, nei drėgmės. Gimusiam žiemą Jaučiui darbų našta lengvesnė. Palinkėsime jūsų mažajam Jaučiui gimti nuo lapkričio iki kovo. Žiurkė. Ji gerai elgėsi taupydama praėjusiais metais, nes prakaituoti nemėgsta. Jautis. Puikūs metai. Jo darbas turės atpildą. Apturės valdžią ir pasitikėjimą. Tegul nedelsia sukurti šeimą, jei dar nevedęs. Tigras. Patys blogiausi jam metai. Patartina niekuo rimtu neužsiimti - mažiau bus rizikos. Triušis. Prisitaikęs diplomatiją, Triušis išsikapstys iš nepalankios situacijos be nuostolių sau. Drakonas. Jeigu juo per daug pasitikima, jaučiasi blogai. Tačiau bus pakankamai tvirtas, kad pasipriešintų tam. Gyvatė. Šiais metais ją ima tingulys. Lai palaukia, kol jie praeis. Arklys. Geri metai meilei, neapvils ir veikla. Avis. Labai blogi metai. Tegul meilės kaimui nepraranda, bet žemės darbai klosis sunkiai. Beždžionė. Viskas gerai einasi. Ji pasinaudos tarpininkais ir išsisuks iš kritiškos padėties. Jautis bus jai draugiškas. Gaidys. Jis bus laimingas, vogčiomis pasijuoks, triumfuos… Teks dirbti, tačiau jis tai moka. Šuo. Labai blogi metai. Jis organizuos maištą, jeigu reikės, net revoliucija, ir pats imsis visos rizikos. Kiaulė. Nors jos ir kritiškas protas, ji prisitaiko. Tačiau geriau neišvesti jos iš kantrybės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jautis

2006-12-28 | Jautis - ištvermės ir didingumo simbolis. Jis kantriai tempia sunkų jungą. Šio ženklo žmonės gali ištverti visus sunkumus. Tačiau tai nereiškia, kad jie juodadarbiai ir nusižeminantys. Priešingai, jie išdidūs, mėgstantys vadovauti ir gerbiami kitų, keliantys pasitikėjimą. Jie konservatyvūs, nemėgstantys naujovių - šiuolaikinis pasaulis ne jiems. Jie uždari, nekalba apie savo jausmus, tad juos sunku suprasti. Kadangi yra išdidūs, niekada nepripažins nei kitiems, nei patys sau, kad ko nors bijo ar kad nepasitiki savo jėgomis. Šie žmonės kantrūs, didžiuojasi savimi ir savo namais. Jie mėgsta daug dirbti ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Imdamiesi bet kokio darbo jaučia didelę atsakomybę. Dažniausiai turi nedaug draugų, tačiau jie visuomet yra ištikimi. Šio ženklo žmonės mėgsta ramybę, jaukumą, supyksta tik stipriai įžeisti. Tačiau tokiu atveju tampa tikrai grėsmingi, tam, kuris įskaudino. Jie punktualūs, patikimi ir gali daug pasiekti, jei jiems leidžiama imtis savarankiškos ar vadovaujančios veiklos. Geraširdiški, visuomet skuba padėti. Tačiau turi įgimtą norą valdyti, yra užsispyrę, ir dėl to gali tapti tironais. Su jais dėl to gali būti sunku dirbti - dėl griežtumo ir savo valdžios demonstravimo. Vertina ir saugo tai, ką užsidirbo, išsikovojo. Netgi nedideli pasiekimai vaikystėje vėliau gali praversti. Su priešingos lyties atstovu rūpestingi, romantiški, mėgsta globoti tą, kurį myli. Žino, kaip atkreipti į save dėmesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!