LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kelionių organizatoriai
Tarptautinis kelionių organizatorius "TEZ TOUR"

2006-04-09 | Nuo 1995 m. sėkmingai dirbantis tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR plečia savo veiklą ir nuo šiol siūlo savo paslaugas ir Lietuvos žmonėms. Sukaupta daugiametė kompanijos patirtis leidžia pateikti Lietuvos turizmo rinkai kokybišką ir įdomų produktą. Nuo pat savo veiklos pradžios, kelionių organizatoriaus TEZ TOUR specializacija yra - kelionės į Turkiją, Tailandą ir Egiptą, nes būtent šis kriterijus yra tikra siūlomo produkto kokybės garantija. Mes siekiame nuolat taurinti ir gerinti jau esamų ir siūlomų paslaugų kokybę, remdamiesi praėjusiųjų metų patirtimi, bei atsižvelgdami į mūsų partnerių ir klientų pageidavimus. TEZ TOUR savo kelionių pardavimo partneriams nuolat organizuoja pažintinius turus, kurių metu sudaromos galimybės išsamiau susipažinti su organizatoriaus siūlomu produktu. Taip pat kiekvienai skrydžių programai išleidžiami katalogai, kuriuose galima rasti išsamius aprašymus, partneriai dirba su aukštos kokybės rezervavimo sistema, kuri leidžia operatyviai rezervuoti ir gauti patvirtinimus on-line režime. Mūsų misija – vystyti turizmą, siūlant klientams tokias turistines paslaugas, kurios atitinka aukštas, profesionalias ir etiškas verslo normas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius "Avanturas"

2006-04-08 | Mes orientuojamės į aktyviai savo veikloje besidarbuojančius žmones, kurie mėgsta keliauti ir nori įdomiai ir aktyviai išnaudoti savo, dažniausiai, neilgą atostogų laikotarpį. Pagal savo gyvenimo būdą, pomėgius, interesus bei fizinio aktyvumo lygį mes siūlome pasirinkti keliones už Lietuvos ribų: Pirma kelionių rūšis – aktyvaus poilsio kelionės fiziškai aktyviems žmonėms, kurie į savo laisvalaikį nori įtraukti fizinę veiklą, išbandyti naujas veiklos rūšis, gauti papildomą adrenalino dozę. Tai kelionės gamtoje pėsčiomis ir įvairūs multisportiniai variantai. Iš šio tipo kelionių siūlome nusileidimą plaustais Sajanuose, kopimą į ugnikalnius Kamčiatkoje, žygius kalnuose Ladake - Indijos Himalajuose ir Namibijoje. Antra mūsų siūlomų kelionių rūšis - tai “kultūrinių nuotykių” kelionės žingeidiems žmonėms, nesiekiantiems ekstremalių fizinių išbandymų, bet, kartu, ir nelinkusiems pasyviai leisti laiką pietų jūrų paplūdimiuose. Keliaujame mažomis grupėmis (iki 12 žmonių) intensyviai sudarytu maršrutu, siekiant per trumpą atostogų laiką kuo daugiau pamatyti ir pažinti ne tik šalies istoriją bei paveldą, bet ir sužinoti kuo daugiau apie jos šiandieninę kultūrą, gyventojus, pažinti kuo platesnę jų gyvensenos įvairovę bei to krašto gamtą. Tai kelionės į egzotiškas šalis: Nepalą, Kiniją, Indiją, Vietnamą ir Laosą, Tailandą ir Kambodžą, Libaną-Siriją-Jordaniją, Baikalą-Buriatiją-Mongoliją, Argentiną-Patagoniją-Ugnies žemę-Čilę-Velykų salą, Peru, Maroką, Kinijos kalnais. Į šias keliones taip pat įtraukiame nesunkius 1-3 dienų žygius, kad atostogų metu pailsėtume nuo protinės veiklos ir sustiprėtume fiziškai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius "Novaturas"

2006-04-08 | UAB "Novaturas" įsteigta 1999 m. gruodžio 16 d. Įmonė buvo įkurta siekiant įgyvendinti Vakarų Europoje įprastą turizmo verslo organizavimo modelį - atskiriant kelionių organizavimą nuo kelionių pardavimo. "Novaturo" gimimą sąlygoja steigėjų noras pasidalinti sukaupta kelionių organizavimo patirtimi, pasiūlyti platesnę kelionių maršrutų geografiją ir, svarbiausia, užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę mažesnėmis kainomis. UAB "Novaturas" organizuoja keliones į populiariausius pasaulio kurortus: užsako lėktuvus, autobusus, viešbučius, pramogas ir ekskursijas, organizuoja turistų aptarnavimą užsienio kurortuose. Šių kelionių ir viešbučių aprašymai pateikiami kelionių kataloguose, kurie spausdinami šimtatūkstantiniais tiražais ir pateikiami tiek keliautojams, tiek kelionių agentūroms. UAB "Novaturas" tiesiogiai kelionių turistams neparduoda - visas pardavimas vykdomas per kelionių agentūras. Šiuo metu bendradarbiaujama su daugiau nei 200 kelionių agentūrų Lietuvoje ir su maždaug 100 kelionių agentūrų Latvijoje, Estijoje, Kaliningrado srityje ir Baltarusijoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius "Vegaturas"

2006-04-07 | Kelionių organizatorius "Vegaturas" savo veiklą pradėjo 1995 metais. Iki 2002 m. vadinosi Turizmo agentūra "Carruca". "Vegaturas" yra Lietuvos turizmo asociacijos narys. Pagrindinis dėmesys skiriamas individualių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimui į įvairias pasaulio šalis. Mūsų tikslas - maksimaliai patenkinti individualių turistų, norinčių puikiai pailsėti, pamatyti pasaulį, susipažinti su kitų tautų kultūra ir tradicijomis, poreikius. Mūsų devizas - "Kelionės pagal Jūsų norus ir galimybes!".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius „Septynios mylios“

2006-04-06 | Turizmo agentūra „Septynios mylios“ įsikūrė 2002 metų pradžioje. Šią jauną agentūrą jau pripažino Tarptautinė vežėjų oru asociacija (IATA – International Air Transport Association). Nuo 2002 metu lapkričio UAB „Septynios mylios“ yra IATA narė. Visi agentūros darbuotojai yra sertifikuoti ir turi IATA diplomus. Ruošiant individualias keliones (ir dalykines, ir poilsines), mes dirbame per savo partnerius įvairiose šalyse, didžiausias jų – stambus užsakymų centras Londone Gulliver’s Travel Agency. Naudodamiesi šiuo centru, galime pasiūlyti apie 5000 viešbučių įvairiose šalyse, daugeliu atveju žemesnėmis, nei paties viešbučio, pardavimo kainomis. Užsakymu centrui „Septynios mylios“ siunčia užsakymą internetu ir gauna patvirtinimą per 5 min. Jei pageidaujamas viešbutis tuo metu pilnas, tvirtinami kambariai kitame viešbutyje, panašiame savo kaina ir vieta. Jei mūsų partneris, Gulliver’s Travel Agency, negali pasiūlyti pageidaujamam laikui tinkamo viešbučio, naudojamasi KRS sistemos siūlomais viešbučiais. Klientų patogumui siūlome Global Hotel Programme, Operation Europe ir “Hotel Reservation System” paslaugas. Mūsų partneriai – žinomos ir ne vienerius metus dirbančios patikimos firmos: Allied Tours (JAV), Fantasy Travel (Graikija), Mosaic Travel (Kipras), Becker Travel (Vokietija), Estravel (Estija), TYGG Tours (Ispanija), Voyage Services Plus (Prancūzija) ir kt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kelionių organizatorius „Kelionių centras“

2006-04-04 | Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ įkurtas 2004 m. Dirba turizmo rinkoje pagal licenziją No. 004740 išduotą Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio Ministerijos. Ši jauna agentūra jau Lietuvos turizmo asociacijos narys. Agentūroje dirba profesionalūs turizmo darbuotojai. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ organizuoja: ekskursijas po gražiausias ir įdomiausias Lietuvos, Latvijos vietoves, keliones po Europos Sąjungą ir kaimynines šalis,
keliones kolektyvams pageidaujamais maršrutais, specializuotas ekskursijas – seminarus pedagogams, savaitgalių pramogines išvykas į teatrus, vandens, nuotykių parkus, po įdomias Lietuvos ir Latvijos vietoves, nacionalinius parkus, pilis, dvarus, kulinarinio paveldo vietas kur ragausite ir pramogausite... „Kelionių centras“ siūlo turizmo paslaugas grupėms ir individualiai keliaujantiems turistams. Ką išlošia individualiai keliaujantis turistas, užsisakęs paslaugą (-as) pas mus??? - PASIRINKIMĄ!!! „Kelionių centras“ dirba su visais stambiausiais Lietuvos ir tarptautiniais turizmo paslaugų teikėjais. Pas mus Jūs galite pasirinkti ne tik kainos ir kokybės derinį, bet ir kelionių organizatorių. Tai geriausias variantas esant tokiai didžiuliai kelionių pasiūlai ... „Kelionių centro“ darbuotojai patars, padės atrasti tai, ko Jums labiausiai reikia, ko Jūs ieškojote...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!