LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kelionių pasiūlymai
KINIJA - TIBETAS

2006-07-10 | 1 DIENA: VILNIUS – PEKINAS
Skrydis: Vilnius – Pekinas.

2 DIENA: PEKINAS
Atvykimas į Pekiną. Aplankoma Tiantan (Rojaus) daosų šventykla bei parkas. Pasivaikščiojimas po centrinę Pekino pramogų alėją Wangfujing. Vakaronė naktiniame egzotinio maisto turgelyje – Donghuan. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: PEKINAS
Pusryčiai. Žygis į Didžiąją Kinų Sieną. Grįžus vakarienė garsiausiame bei seniausiame "Peking Duck" restorane. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: PEKINAS – XIANIS
Pusryčiai. Pasivaikščiojimas po didžiausią miesto centrinę aikštę Tiananmen. Ekskursija po Uždraustąjį miestą – prabangius XV amžiuje pastatytus ir penkis šimtmečius Kinijos valdovams tarnavusius Imperatorių rūmus. Naktį kelionė traukiniu į Xianį.

5 DIENA: XIANIS
Atvykimas į Xianį. Pasivaikščiojimas po islamiška dvasia pulsuojantį Xianio miestą. Aplankoma viena garsiausių Kinijoje musulmonų šventovių Didžioji Xianio mečetė. Pasivaikščiojimas po margą bei turtingą Xianio suvenyrų turgų. Ekskursija miestą juosiančia istorine siena, nuo kurios galima gėrėtis Xianio panorama. Nakvynė viešbutyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

KINIJA

2006-07-05 | 1 DIENA: Vilnius - Šanchajus (Shanghai)
Skrydis: Vilnius - Šanchajus.

2 DIENA: Šanchajus
Atvykimas į Šanchajų. Apsistojimas viešbutyje. Pasivaikščiojimas judriausia ir moderniausia Šanchajaus pėsčiųjų alėja Nanjing Road. Pasivaikščiojimas po Bundo rajoną – vakarinę Chuang pu upės pakrantę. Vandens pramogos: iškyla garlaiviu Chuangpu upe, nuo kurios atsiveria įspūdinga vakarinio (Bund) bei rytinio (Pudong) Šanchajaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: Šanchajus
Pusryčiai. Aplankoma Nefritinio Budos šventykla (Yu Fo Si), Šanchajaus senamiestis Yu Yuan (Mandarinų sodai). Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: Šanchajus – Hangzhou (150 km)
Pusryčiai. Kelionė autobusu į Hangzhou – miestą, nuo senų laikų vadinamą Kinijos rojumi žemėje. Apsistojimas viešbutyje. Aplankome savita architektūra patraukiančią - Baltosios gyvatės (Lei Feng) pagodą. Budistų Jingci vienuolynas. Hangzhou senamiestis. Suvenyrų turgus. Vakaronė senamiesčio arbatinėje, kur stebėsime jaunų arbatos ruošimo meistrų triukus bei mėgausimės tradicine kiniška arbata. Nakvynė viešbutyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Juodkalnija su Želesa

2002-07-09 | Atleiskite, kad sukurpiau tokį netrumpa atsiliepimą ir užimsiu šiek tiek jūsų laiko, bet manau šitą verta paskaityti bet kam, kas planuoja kelionę į Juodkalniją ar bet kurią kitą šalį su IĮ “Želesa”. Neįtikėtina, kaip firma sugeba sušikti atostogas tokioje gražioje šalyje. Pirmiausia, vieta, kurioje jie apgyvendina, Bar Susanj, yra ne joks kurortas, o uostamiesčio priemiestis, atitinkamai krantas prastas (stambūs akmenys), pliažas neįrengtas, be dušu, pramogų nerasta, kainos austos, nes nėra konkurencijos, o vietiniai stengiasi paskutinę kapeiką nugręžti nuo tų kelių užsieniečių, kurie ten per klaidą atvyksta. Pvz., jei kainos nesurašytos, o tu klausi “how much”, tai vietinis pasižiūri tau į veidą ir nusprendžia, kiek gali mokėti. Taip mineralinio butelis kainuoja 3 Eurai, o 0,33 Coca-colos – 1 Euras (šiaip parduotuvėse kainos kaip Lietuvoje, bet tikrai ne žemesnės). Be to, pastatas, vadinamas viešbučiu (iš tiesu viešbučio priestatas) yra ne 400 m. nuo jūros, kai skelbiama lankstinuke, o mažų mažiausiai 800 m., jei ne daugiau. Pabandžius vadovui, p. Leonidui, papriekaištauti, buvo pasakyta, kad niekas gero kranto ir super kurorto ir nežadėjo, nors puse grupes išvažiuodami matė stiklinį indą, kuriame buvo supiltas smulkus smėliukas su keliais akmenukais - atseit ten toks krantas. O paklausti, ar mus vežate į kurortą, ar ne, tai ir į galvą nešovė. Toliau - dar gražiau. Vos nuvažiavus, buvo pradėta aiškinti, kad visi turi susimokėti kurorto mokesčius, po 1 USD žmogui į para.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!