LT   EN   RU  
2023 m. kovo 30 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinų horoskopas
Pranašystės pagal rytų metų ženklus. Jaučio metai.

2008-01-02 | Dirbkite kiek tik leidžia jėgos. Kultivuokite savo sodą, pirkite fermą, gerinkite tą, kurią turite. Politiniame gyvenime beveik diktatūra. Laimi konservatoriai. Metai palankūs žemės ūkiui. Nebus nei krušos, nei sausros, nei drėgmės. Gimusiam žiemą Jaučiui darbų našta lengvesnė. Palinkėsime jūsų mažajam Jaučiui gimti nuo lapkričio iki kovo. Žiurkė. Ji gerai elgėsi taupydama praėjusiais metais, nes prakaituoti nemėgsta. Jautis. Puikūs metai. Jo darbas turės atpildą. Apturės valdžią ir pasitikėjimą. Tegul nedelsia sukurti šeimą, jei dar nevedęs. Tigras. Patys blogiausi jam metai. Patartina niekuo rimtu neužsiimti - mažiau bus rizikos. Triušis. Prisitaikęs diplomatiją, Triušis išsikapstys iš nepalankios situacijos be nuostolių sau. Drakonas. Jeigu juo per daug pasitikima, jaučiasi blogai. Tačiau bus pakankamai tvirtas, kad pasipriešintų tam. Gyvatė. Šiais metais ją ima tingulys. Lai palaukia, kol jie praeis. Arklys. Geri metai meilei, neapvils ir veikla. Avis. Labai blogi metai. Tegul meilės kaimui nepraranda, bet žemės darbai klosis sunkiai. Beždžionė. Viskas gerai einasi. Ji pasinaudos tarpininkais ir išsisuks iš kritiškos padėties. Jautis bus jai draugiškas. Gaidys. Jis bus laimingas, vogčiomis pasijuoks, triumfuos… Teks dirbti, tačiau jis tai moka. Šuo. Labai blogi metai. Jis organizuos maištą, jeigu reikės, net revoliucija, ir pats imsis visos rizikos. Kiaulė. Nors jos ir kritiškas protas, ji prisitaiko. Tačiau geriau neišvesti jos iš kantrybės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

2007 - Rytų horoskopas metams

2006-12-30 | Šuo. Žmonėms, gimusiems Šuns metais, ateinantys Šerno metai bus sunkūs. Pageidautina, kad visi metai, nuo pradžios iki pabaigos, būtų užpildyti darbu – sunkiu ir įtemptu. Bet kokius sunkumus reikia priimti su entuziazmu, atmetant gundančius pasiūlymus pailsėti ar išsisukti nuo pareigų. Reikia drąsiai eiti prieš vėją, iš paskutinių jėgų kovoti su priešišku aplinkinio pasaulio pasipriešinimu. Jei pasitaiko situacija, kai reikia pasirinkti, tai rinktis reikėtų verčiau sunkesnį kelią ir atmesti lengvesnes išeitis. Tik dėka tokios keistos taktikos šiais metais galima prisijaukinti sėkmę. Katinas. Jau trečius metus iš eilės Katinams tęsiasi šventė. Treti paeiliui sėkmės metai – net tokiam didžiam ūžautojui kaip Katinas gali pasirodyti pernelyg daug. Tačiau šiuo atveju stebuklai, berods, bus su minuso ženklu. Tokio posūkio priežastis – iš Drakonų sklindančio spaudimo pašalinimas. Drakonams šiemet Katinai rūpės mažiausiai. Taip kad trejų darbinių metų išvakarėse verta pasimėgauti antrųjų antikarminių metų stebuklais, toliau ieškoti stebuklingų nuotykių ir stebuklingų malonumų. Dalį pasisekimo reikėtų išeikvoti karjeros augimui, patogesnės darbo pozicijos artimiausiam laikotarpiui paieškai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Žiurkė

2006-12-28 | Žiurkė - landus, įkyrus gyvūnas, mėgstantis viską temti į savo urvą. Būtent dėl šių savybių tam tikri žmonės priskiriami šiam simboliui. Šio simbolio žmonės žavingi ir agresyvūs. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ramūs ir linksmi, tačiau pernelyg nepasitikėkite. Jie dažniausiai yra neramūs, nervingi, choleriško temperamento. Mėgsta būti kompanijoje, apkalbėti kitus. Turi daug pažįstamų, bet gerų draugų - mažai. Iš pažįstamų tikisi išgauti naudos, mažai kuo pasitiki. Savo rūpesčiais su niekuo nesidalija. Gyvena šia diena, bet stengiasi būti taupūs. Dosnūs tik tiems, kuriuos tikrai myli. Žiurkės simbolio žmonės gali būti geri kritikai, todėl verta paklausyti jų patarimų. Tiesa, kartais kritika jiems patiems gali pakenkti. Vis dėlto, net, jei pasirodytų, kad jie kritikuoja viską tyčia, iš tiesų jie yra objektyvūs yra teisingi. Jie siekia kiekvieną darbą atlikti kruopščiai iki galo. Moters žiurkės spintoje - daugybė drabužių, būtent todėl, kad ji mėgsta viską kaupti. Ją galima sutikti ir turguje ar dideliame išpardavime, kur ji pirks viską iš eilės. Deja, kad ir kaip taupo, pinigai nesilaiko jos kišenėje, nes ji mėgsta save palepinti. Ši moteris - jautri, aistringa, gurmanė ir netgi sentimentali. Dažniausiai šio ženklo žmonės siekia pelnytis iš kitų. Gali puikiai pragyventi iš investuotų procentų. Gerai sekasi versle ir politikoje. Labiau tinka dirbti protinį, nei fizinį darbą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Jautis

2006-12-28 | Jautis - ištvermės ir didingumo simbolis. Jis kantriai tempia sunkų jungą. Šio ženklo žmonės gali ištverti visus sunkumus. Tačiau tai nereiškia, kad jie juodadarbiai ir nusižeminantys. Priešingai, jie išdidūs, mėgstantys vadovauti ir gerbiami kitų, keliantys pasitikėjimą. Jie konservatyvūs, nemėgstantys naujovių - šiuolaikinis pasaulis ne jiems. Jie uždari, nekalba apie savo jausmus, tad juos sunku suprasti. Kadangi yra išdidūs, niekada nepripažins nei kitiems, nei patys sau, kad ko nors bijo ar kad nepasitiki savo jėgomis. Šie žmonės kantrūs, didžiuojasi savimi ir savo namais. Jie mėgsta daug dirbti ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Imdamiesi bet kokio darbo jaučia didelę atsakomybę. Dažniausiai turi nedaug draugų, tačiau jie visuomet yra ištikimi. Šio ženklo žmonės mėgsta ramybę, jaukumą, supyksta tik stipriai įžeisti. Tačiau tokiu atveju tampa tikrai grėsmingi, tam, kuris įskaudino. Jie punktualūs, patikimi ir gali daug pasiekti, jei jiems leidžiama imtis savarankiškos ar vadovaujančios veiklos. Geraširdiški, visuomet skuba padėti. Tačiau turi įgimtą norą valdyti, yra užsispyrę, ir dėl to gali tapti tironais. Su jais dėl to gali būti sunku dirbti - dėl griežtumo ir savo valdžios demonstravimo. Vertina ir saugo tai, ką užsidirbo, išsikovojo. Netgi nedideli pasiekimai vaikystėje vėliau gali praversti. Su priešingos lyties atstovu rūpestingi, romantiški, mėgsta globoti tą, kurį myli. Žino, kaip atkreipti į save dėmesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tigras

2006-12-28 | Tigras simbolizuoja stiprybę, drąsą ir ryžtą. Šio ženklo žmonės greitai užsidegantys, supykstantys, nedisciplinuoti, mėgstantys valdyti kitus, nemėgstantys nusižeminti. Visuomet yra pastebimi ir gerbiami. Mėgsta rizikuoti ir kitus įtraukti į riziką. Sunku atsispirti jų magnetizmui. Niekas neišdrįsta pasakyti jiems tiesos, net, jei tikrai yra neteisūs ir ta tiesa gresia baigtis bloguoju. Jie aktyvūs revoliucionieriai, kovotojai, nemėgstantys konservatyvumo, nestovintys vietoje, jei šalia kas nors skriaudžiamas. Visada veržiasi į priekį, gali pasiaukoti dėl jiems svarbaus dalyko. Užsispyrę, neramūs, įsiveliantys į konfliktus, turintys priešų, niekuo nepasitikintys. Mėgsta įvairią veiklą, puikūs kovotojai, tačiau gali būti ir nesugaunami gangsteriai. Pinigai jiems nėra itin svarbūs, bet jų dažniausiai netrūksta. Šio ženklo žmonės jausmingi, emocionalūs, linkę į gilius apmąstymus, gilią aistringą. meilę, romantiški. Sunkiai gyvena su vienu partneriu, nepastovūs, netiki, kad vienas žmogus gali atitikti visus jų poreikius. Tigro ženklo moterys mėgsta nuotykius, kurie neretai gali blogai baigtis. Mėgsta gražiai rengtis, gerai rengia įvairius visuomeninius renginius. Geros motinos, nors kartais ir griežtokos. Tinkamas partneris: puiki sąjunga su ramiu, teisingu Arkliu; su Drakonu, kuris suteiks saugumo jausmą; su Šunimi, kuris visada bus šalia, palaikys jį įgyvendinant reikšmingus darbus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kiškis

2006-12-28 | Kiškis - bailumo, taikingumo, geros klausos simbolis. Šio ženklo žmonės labai atsargūs, sunkiai susidraugauja su žmonėmis, iš anksto gerai apgalvoja, ar nuo draugystės nenukentės. Puikiai dirba darbą, kuris reikalauja diplomatijos. Gali būti geri teisininkai. Jie gerai klausytojai, gali atsiminti kiekvieną pokalbį ar ginčą iki smulkmenų. Patys nekenčia bereikšmių kalbų, ginčų, nori viską taikingai išspręsti. Gali daug pasiekti versle, jei nereikės konkuruoti. Jų geros manieros, todėl gali būti puikūs partneriai, turintys uoslę naudingiems darbams. Nėra originalūs, dėl patartina veikti kartu su kūrybiškais žmonėmis. Kiškio ženklo moterys neretai turi gražią rašyseną. Daug laiko skiria savo veido ir plaukų priežiūrai, mėgsta auginti ilgus plaukus. Dauguma šio ženklo žmonių mėgsta gyventi vieni, tačiau, jei šalia nėra priešingos lyties gerbėjo, gali jaustis nepilnavertiškai. Bet kokiomis aplinkybėmis tai draugiški ir rūpestingi žmonės, deda visas pastangas, kad mylimi žmonės jaustųsi komfortabiliai ir jaukiai. Galėtų daugiau pasiekti, jei atsiduotų vienam darbui vienu metu, tačiau dažnai dirba daug darbų vienu metu. Vikrūs, greito mąstymo, talentingi. Jei pirmenybę teikia darbui, o ne malonumams, daug pasiekia gyvenime. Turi daug gerų draugų, kurių paramą itin vertina. Šio ženklo žmonių gyvenimas retai būna nuobodus. Su tais, kuriuos pasirenka savo meilės partneriais, yra romantiški ir jausmingi. Puikiai moka žavėti ir flirtuoti, gerai rengiasi.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Drakonas

2006-12-28 | Drakonas - sėkmės, galios ženklas. Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi. Neretai pernelyg patiklūs. Ypač jautrūs, neretai besijaudinantys dėl nereikšmingų dalykų. Siekia idealų, todėl yra reiklūs ir patys sau, ir kitiems. Daug reikalauja iš kitų, bet dar daugiau duoda. Dideli entuziastai, nuolat užsidegantys įgyvendinti naujas idėjas. Intelektualūs, kartais išdidūs, įtakingi. Dažniausiai visada patenkinti gyvenimu, sugeba gerai atlikti bemaž bet kokį darbą - nuo aktoriaus iki politiko ir karininko. Deja, tokią sėkmę jie gali panaudoti ir piktiems kėslams. Dažniausiai yra mylimi, tačiau patys retai stipriai myli. Todėl jie neskausmingai išgyvena dėl praėjusios meilės. Moterys drakonės dažniausiai turi daug gerbėjų ir dėl to gali pakliūti į dramatiškas situacijas. Reta vedai jauni, nemažai jų mėgsta gyventi vieni. Tinkamas partneris - Žiurkė, kadangi ji moka mylėti tokį žmogų, kuris ne itin rodo jai atsaką. Tiesa, Žiurkė puikiai panaudos tai, ką Drakonas jai duos ir padės jam savo kritišku mąstymu. Panašūs santykiai susiklostys ir su Gyvate. Bendrą kalbą Drakonas suras ir su Gaidžiu. Šis su malonumu rinks Drakono sėkmės trupinius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Gyvatė

2006-12-28 | Gyvatė - išminties, lankstumo, grožio simbolis. Šio ženklo žmonės gražūs, elegantiški, turintys meninį skonį. Jie intelektualai ir filosofai - mintyse nuolat ieško atsakymų į daugybę globalių klausimų. Jie nuolat organizuoti, viską planuojantys. Turi ypatingą intuicijos jausmą. Elgiasi ramiai, neparodo savo pykčio, mėgsta harmoniją ir stabilumą. Gerai prisitaiko prie aplinkos, nemalonių aplinkybių. Kai neturi tikslo, gali būti labai tingūs. Nekenčia pralaimėti, nemėgsta skriaudų ir įžeidinėjimų. Nemėgsta klausytis kitų, tačiau mėgsta, kai kas nors prašo jų pagalbos. Nori visus žavėti - tik tuomet jaučia, kad iš tiesų egzistuoja. Šio ženklo žmonės vertina pinigus, kadangi jų gyvenimui reikia komforto, gražių daiktų, brangių drabužių, daug knygų, muzikos. Sistemingi, veržlūs, gali daug pasiekti ne tik protu, bet ir įgimta intuicija, pirmu įspūdžiu. Nemėgsta skolinti pinigų, bet draugams gali padėti. Tačiau vėliau skolininkai gali nuo tokių draugų nukentėti. Gyvatės ženklo moteris reikli, pavydi, mėgsta būti dėmesio centre. Pati leidžia sau daugiau nukrypti į šalį, nei savo partneriui. Japonijoje posakis „Mano mieloji, tu tikra gyvatė“ yra didžiulis komplimentas moteriai. Gyvatės ženklo vyras - malonus ir sentimentalus, turi gerą humoro jausmą. Pavydūs ir reiklūs meilėje, neskubantys tuoktis, mėgstantys laisvus santykius, nuo kurių neretai nukenčia. Tinkamas partneris - Jaučio ženklo partneris, kuris leisis būti valdomas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Arklys

2006-12-28 | Arklys - gero draugo, kario simbolis. Šio ženklo žmonės itin bendraujantys, mėgstantys pokylius, renginius. Sugeba patys gerai pasilinksminti ir pralinksminti kitus. Nesikuklina, moka atkreipti į save dėmesį. Realistai ir pragmatiški, tačiau neieškantys naudos. Dažniausiai finansiškai nepriklausomi. Gyvenimas su jais kupinas nuotykių. Turi gerą skonį, moka tinkamai rengtis. Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas - visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs. Lengvai gali suvaldyti daug žmonių. Puikiai sekasi ne tik protinis, bet ir fizinis darbas. Šio ženklo žmonės sportiški, lankstūs. Greitai išvedami iš kantrybės. Egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų. Yra savarankiški ir nepriklausomi, nesiklauso kitų patarimų. Dėl nepastovaus būdo jiems dažnai atsibosta ir tas pats darbas, ir tas pats meilės partneris. Arklio ženklo moteris aistringa ir gyvena, vadovaudamasi savo širdies balsu. Jautri, nekantri, trokštanti būti mylima. Sugeba greitai prikaustyti dėmesį ir pati įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Tinkamas partneris - Ožka. Ožkos kaprizus nustelbs Arklio egoistiškumas ir permainingas būdas. Tinkamas partneris ir Tigras ar Šuo. Šie ženklai visi mėgsta būti nepriklausomi, tad suteikia laisvės ir savo partneriui. Netinkama sąjunga su Žiurke - tai prives tik prie konfliktų ir dramos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Ožka

2006-12-28 | Ožka - užsispyrimo, kaprizingumo simbolis. Neveltui sakoma - užsispyrus kaip ožka. Šio simbolio žmonės elegantiški, artistiški, mėgstantys gamtą. Tačiau jie neretai pesimistai, neramūs ir įkyrūs. Jie nuolat nepatenkinti savo likimu, savo kaprizais gali išvesti kitus iš kantrybės. Nedisciplinuoti, neturintys laiko pojūčio. Nemoka būti savarankiški, greitai prisiriša, prisitaiko prie aplinkos, kai tik pasijaučia saugūs. Mėgsta pasiskųsti, kad juos paguostų, užtartų, padėtų ar net nurodytų kelią, kuriuo reikia eiti. Patys sunkiai priima sprendimą, dažniausiai pasitiki kitų patarimais. Dažnai religingi, tikintys prietarais, horoskopais, neįtikimais dalykais. Tai nuoširdūs žmonės, neretai mėgstantys pasiaukoti, paremti blogiau gyvenančius. Tačiau neretai pasidalina net ir tuo turtu, kuris jiems nepriklauso, neturi atsakomybės jausmo. Dažniausiai jiems atrodo, kad kaltas likimas ir kiti žmonės, tik ne jie patys. Patys nėra iniciatyvūs, kol kas nors neparagina ar net neįsako. Tik tokiu atveju gali ką nors daugiau pasiekti. Tačiau niekada nėra lyderiai, bet jiems to ir nereikia. Net jei kam nors vadovauja, elgiasi su pavaldiniais kaip su draugais. Jiems netinka pardavėjo profesija ar bet kuri kita, reikalaujanti sakyti kalbas. Jie arba kalba pernelyg greitai, arba pernelyg lėtai, sunkiai surezgia sakinį. Šie žmonės nori gyventi ramiai, turėti šeimą, kuri atneštų jiems laimę, arba bent vertingą draugą, kuris palaikytų ir moraliai, ir finansiškai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!