LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Liūtas
LIŪTAS (07.23-08.22)

2006-12-28 | Liūto ženklo žmonės mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai tai yra spindinčios, visada pastebimos asmenybės. Savęs parodymas jiems yra svarbus, o daugiausia jie yra veiklūs kūryboje. Kūriniai yra jų asmenybės išraiška. Savo pačių karikatūra Liūtai tampa, kai nėra patys savimi. Jų bendravimas orientuotas į publiką, kuri greitai tampa priklausoma. Liūtai yra tikri vadovai, kurie dosniai ir tolerantiškai elgiasi su savo pavaldiniais. Jei jie nėra lyderio pozicijose ar savarankiški, jiems reikia srities, kur jie galėtų pasireikšti, įnešdami ir įgyvendindami savo idėjas. Blankios draugijos ratelyje jie greitai pasijunta nepatenkinti ir nelaimingi. Mieliausiai jie pasirenka linksmą gyvenimą, ir mėgaujasi viskuo, kas teikia malonumą. Dėl savo spontaniško būdo dažnai myli vaikus. Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli - jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Liūtas. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Atsivers puikios galimybės atskleisti talentus, patirti įkvėpimą, taip pat įgyti meilės arba išsvajotos motinystės teikiamus sparnus. Aistra nuotykiams pasieks apogėjų. Tai neš ir gerą patirtį, ir pavojus. Išmėginti savo jėgas kūryboje arba sporte – tai turėtų suteikti didelį pasitenkinimą, o gal ir gausybę aplodismentų bei nuostabią Fortūnos šypseną. Mokslas. Darbas. Jei sukiesi pramogų srityje ar kūrybos, meno sferoje, pradės itin sektis. Surizikuok tapti pastebėta, įšokti į išsvajota kryptimi lekiantį traukinį. Būsi „paklausi“, tavo charizma labai ūgtels. Taip pat tiktų mėginti įsidarbinti srityse, susijusiose su žiniasklaida, pedagogika, aptarnavimu, grožio kūrimu ir puoselėjimu, mados verslu, sportu, restoranais, viešbučiais ir kt. Moksle išaugęs kūrybingumas irgi pravers. Svarbiausia neprarasti noro tęsti mokslų, neišmainyti jų į tviskantį, bet veikiausiai trumpalaikį malonumų šurmulį. Rimtai pasverk, ką gausi ir ką prarasi. Draugystė. Meilė. Numatomi audringi metai, su angeliškais pakilimais ir pragariškomis bedugnėmis. Tie, kuriuos laikei tik draugais, pažįstamais, staiga ims kelti keistus ultimatumus, siekti ir netgi reikalauti kažko daugiau. Dėl to nutrūks kai kurie seni, ilgalaikiai ryšiai. Ypač įtempta bus sausio pabaiga, vasario antra pusė, kovo pradžia, birželio pabaiga ir rugsėjo galas. Tada sunkius išbandymus patirs ir santykiai su mylimuoju.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Liūtas. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | Nedraugiškas Saturnas dar nepaliko Liūtų ramybėje, tačiau laimingos permainos ne už kalnų, ir jų gaivus šviežias vėjas atneša pastebimą pagyvėjimą į visas gyvenimo sritis. 2007 metais Saturno įtaką sužvelnina draugiškame Šaulio ženkle esantis Jupiteris – atsiranda daug galimybių išreikšti save ir bet kokioje situacijoje suvaidinti žymų vaidmenį. Liūtams verta išbandyti likimą – galimas laimėjimas loterijoje ar ruletėje. Taip pat jiems kils noras pakeisti savo įvaizdį. Sausį ir vasarį Liūtams reikėtų būti itin atsargiems – kils pagunda sudaryti slaptus ar neteisėtus kontraktus, kurie, galiausiai, baigsis apgaulėmis ir garbės praradimu. Gegužė, priešingai, sėkmingas mėnuo. Gali atsirasti naujų gerų draugų ar atsinaujinti draugų ratas. Tai sėkmingas metas apsikeitimui patirtimi, idėjomis ir planais. Su draugais klostosi geri, draugiški santykiai. Tačiau nereikėtų prileisti draugų prie savo reikalų – rimti, perspektyvūs planai gali griūti dėl draugų nerūpestingumo arba jų įtartinų kontaktų. Dvi pirmosios rugpjūčio savaitės suteiks Liūtams šansą išspręsti savo turtines problemas. Ir, kai rugsėjo pradžioje Saturnas paliks Liūto ženklą, galima bus atsikvėpti pilna krūtine. Rugsėjį Liūtų laukia esminis karjeros šuolis ir algos padidėjimas. Greitai ir be problemų išsispręs paveldėjimo, palikimo, mokesčių, draudimo klausimai. Spalis – išties užtarnauto poilsio metas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Liūtas

2006-12-27 | Apgaulingos išvaizdos pacientas, atrodo gerai net sirgdamas. Tačiau linkęs į infarktą (konkrečiai miokardo). Treniruokite širdies raumenį, džiaukitės gyvenimu natūraliai ir gražiai. Beje, Liūtų plaukai turėtų būti vešlūs. Jeigu „karčiai“ retėja, vadinasi turite problemų: pasitikrinkite sveikatą. Liūtas pasižymi didžiuliu energetiniu potencialu ir puikiu imunitetu. Nors šio ženklo žmonių ligų forma dažnai būna sunki, jų sveikata greitai atsigauna. Kadangi šis ženklas atsakingas už širdį, stuburo dalį , esančią prie krūtinės, nugarą ir tulžį, Liūtus dažnai neramina tachikardija, aterosklerozė, aneurizma, reumatiniai negalavimai ir nugaros ligos. Net jei Liūtas jaučiasi blogai, jis vis tiek gerai atrodo (sveikas raudonis ir žibančios akys), todėl gydytojai į šio ženklo žmones dažnai žvelgia nepatikliai. Pagrindinė taisyklė Liūtams – reguliuoti energijos sąnaudas, ugdyti savyje taktiškumą ir apdairumą, vengti pernelyg didelio pasitikėjimo savimi, skubotumo ir stiprių susijaudinimų. Teigiamai veikia poilsis gamtoje, popietinis miegas, nugaros gimnastika.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Liūtas

2006-12-26 | Atraskite paprastų patiekalų skonį! Iš prigimties esate estetai, todėl bet ko nesuvalgysite. Jums maistas turi būti paruoštas tik iš aukščiausios kokybės produktų ir gražiai patiektas. Būkite atsargūs. Sunkiai sekasi išlaikyti idealų kūno svorį, ypač vyresniame amžiuje. "Na, jau rytoj laikysiuosi dietos" - mėgstamas posakis. Ir toliau paikinate save sunkiai virškinamais valgiais ir kaloringais desertais. Žvaigždės pataria. Neprivalote vienu prisėdimu sušveisti trijų patikalų. Kartais apsiribokite vien antruoju ar pirmuoju. Pasigaminkite nesudėtingų, bet sveikų ir skanių valgių: garuose troškintos žuvies, daržovių troškinio su brokoliais ar baklažanais. Tinka citrusiniai vaisiai, riešutai, alyvos. Ir nepulkite kaskart tiesti šventinės staltiesės, degti žvakių ir dėlioti daug estetiškai patiektų valgių. Dėmesio! Vasarą palepinkite skrandį lengvesniais valgiais. Pietums suvalgykite sumuštinį su vištienos gabalėliu ar tunu ir salotos lapu! Jums patinka bendrauti ir būti dėmesio centre. Dėl to esate nuolat įsitempę. Atsipalaiduokite, šiek tiek pabūkite atokiau nuo žmonių, pasivaikščiokite gryname ore.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Liūtas

2006-12-23 | Moterys “Liūtės” paprastai ieško perspektyvaus vyro, gal būt, sugebančio padaryti karjerą. Iš vyro tikisi ne tik meilės ir dėmesio, bet ir visiškos gerovės. Tokios moterys ištikimos, atsidavusios, jeigu nuolat gaubiamos meile ir rūpestingumu. Tačiau turi ir silpnybių, pavyzdžiui, mėgsta puoštis, gražiai rengtis. Vyrai, vesdami “Liūtes”, atminkite, kad jas teks visą laiką garbinti, teks jomis žavėtis. Būkite galantiški, nepamirškite, kad žmona mėgsta dovanas ir pasirūpinkite maloniu poilsiu prie jūros. Liūtams svarbiausia, kad vestuvių pokylis būtų linksmas, taigi ruošdamiesi jam pinigų neskaičiuoja. Viskas turi būti aukščiausios kokybės! Liūtai verčiau pasiskolins trūkstamą sumą, bet užsakys puošnią pokylių salę ir pakvies geriausius muzikantus. Nieko pigaus – tik porcelianas, auksas ir sidabras. Liūtas nepasitenkins savo išrinktosios suknele – jis ją nupirks, ir pačią gražiausią! Pats pasipuoš smokingu, o po vestuvių abiejų apdarai bus sudėti į skrynią ir palikti prisiminimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Liūtas

2003-03-31 | Liūtas. Šio ženklo žmonės gali jaustis išskirtiniai, nes juos globojanti Saulė kiekvienam suteikia galimybę būti ryškia individualybe. Tikri Liūtai nuo prigimties yra apdovanoti geranoriškumu, kokiu nors talentu, yra labai kūrybingi. Jais pasitikima, jie yra gerbiami, jų švytėjimas traukia kitus ir spinduliuoja iš vidaus. Nereikia pamiršti, kad Liūtai turi magišką galią paveikti kitus. Kaip šio ženklo žmonės renkasi keliones? Jeigu Liūtas ką nors sugalvojo, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritariančius, toks žmogus gali vienas iškeliauti pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Galbūt kiekviename Liūte slepiasi krislelis Aleksandro Makedoniečio, Julijaus Cezario ar Napoleono užkariautojiško veržlumo, didvyriškumo ir noro likti amžinu valdovu. Kelionėse šio ženklo žmonės semiasi ir kūrybinio įkvėpimo. Didžiausias žavesys yra jų orginalumas, bet ne kieno nors pamėgdžiojimas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 8

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!