LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Liberalai demokratai
Seimo frakcija Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai) kreipėsi į STT ir Generalinę prokuratūrą

2006-08-03 | Frakcija Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai) kreipėsi į Specialių jų tyrimų tarnybos vadovą Povilą Malakauską ir generalinį prokurorą Algimantą Valantiną dėl šių metų liepos 26 d. Vilniaus miesto tarybos priimtų sprendimų, atveriančių kelią viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimui visuomenės švietimo ir sveikatos įstaigose. Frakcijos seniūno Valentino Mazuronio pasirašytuose raštuose teigiama, kad Vilniaus m. tarybos sprendimai pradeda procesą, leidžiantį perduoti veiklos ir ūkio priežiūrą VšĮ Naujosios Vilnios ir VšĮ Karoliniškių poliklinikose, penkiolikos mokyklų ir darželių rekonstrukciją bei tolimesnę jų priežiūrą privatiems investuotojams. Sprendimai padaryti, vadovaujantis Koncesijos įstatymu, kurio tobulumu abejoja daugelis Seimo narių, nes jis sudaro prielaidas korupcijai. Vilniaus m. savivaldybės nusamdytų konsultantų paruošta galimybių studija nebuvo viešai prieinama, visuomenė nežino, kokios šio projekto galimybės ir, kokios gali kilti grėsmės, jį įgyvendinus. Šios studijos turėjo būti plačiai svarstomos visuomenėje, kaip tai numato Vietos savivaldos įstatymas. Kadangi tai nebuvo užtikrinta, gali būti, kad šis projektas bus tik eksperimentas su ta visuomenės dalimi, kuriai jis turės įtakos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vienas iš liberaldemokratų politinių siekių - laimėti mero postą Alytuje

2006-04-17 | R.Paksas spaudos konferencijoje teigė, jog šiuo metu jis kartu su kitais liberaldemokratų partijos nariais lankosi Lietuvos miestuose, kuriuose rodomas filmas, ir kalba apie šiandienos gyvenimo aktualijas. Beje, šito filmo rodyti neišdrįso nė vienas televizijos kanalas. „Šis filmas - tai dvejų metų įvykiai, kuriuose - perversmo scenarijus. Labiausiai jo bijo perversmo dalyviai“, - sakė jis. Prezidentas R.Paksas neslėpė, jog kelionės po Lietuvą - tai prasidedantis rinkiminis turas. „Rinkimuose į savivaldybių tarybas mes planuojame gauti 250 tūkstančių rinkėjų balsų“, - tikino jis. „Dainavos žodžiui“ pasiteiravus, kokios politinės ambicijos Alytuje, jis sakė, jog taryboje liberaldemokratai planuoja turėti apie 10 mandatų ir siekti mero posto. V.Mazuronis teigė, jog susitikimai su šalies gyventojais - tai savotiška rinkiminė ataskaita, ką pavyko įgyvendinti ir kas numatyta ateityje. „Šiuo metu valstybėje - labai didelė krizė. Naujos koalicijos sudarymas neišsprendė problemos. Prognozuoju, kad ji gyvuos neilgai. Dar anksčiau sakiau, jog buvusi koalicija gyvuos iki išplauks ledai, - atspėjau. Dabar manau, jog naujai sudarytoji dirbs iki pirmųjų bulvių“, - sakė V.Mazuronis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Liberalai demokratai kviečia KTU studentus nesitaikstyti su vadovybės savivale

2006-03-15 | Seimo Liberalų demokratų frakcija solidarizuojasi su Kauno Technologijos universiteto (KTU) studentais, protestuojančiais prieš jų akademinių ir pilietinių teisių paniekinimą. Renkant universiteto rektorių buvo paniekinti teisėti studentų reikalavimai atsižvelgti ir į jų nuomonę. Studentai, gindami savo teises, pagal galiojančius įstatymus kreipėsi į teismą. Nepakanti ir nepripažįstanti savo klaidos universiteto vadovybė ėmėsi susidorojimo su studentais veiksmų. Toks vadovybės elgesys kertasi su Europos universitetų tradicijomis ir vertybėmis, su Europos Sąjungos nuostatomis dėl studentų ir universitetų vadovybės bendradarbiavimo. Universiteto vadovybės veiksmai prieštarauja ir Didžiajai Europos universitetų Chartijai, kurią pasirašė KTU rektorius. Kviečiame studentus nesitaikstyti su universiteto vadovybės savivale, kuri yra universitete išsikerojusios feodalinės tvarkos bei korupcijos priedanga. Universiteto vadovybės represinis studentų atstovybės veiklos skaldymas, psichologinis smurtas prieš studijuojantį Lietuvos jaunimą yra viena iš "protų nutekėjimo" priežasčių. Reikalaujame, kad gėdingas ir studentų teises paminantis KTU vadovybės elgesys būtų deramai įvertintas ir pasmerktas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!