LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  MTV
Lietuvos kabelinės televizijos asociacija uždegė „žalią šviesą“ MTV

2006-07-17 | MTV Networks Baltic ir Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) susitarė dėl „MTV Lietuva“ transliacijų visoje šalyje. 48 kabelinės televizijos operatorius vienijanti LKTA nusprendė rudenį startuojantį lietuvišką MTV kanalą įtraukti į Lietuvos kabelinės televizijos programų paketą. Iki šiol tarptautinius MTV kanalus rodė tik kai kurie kabelinės televizijos operatoriai. Po MTV ir LKTA sutarties suderinimo kiekvienam kabelinės televizijos operatoriui Lietuvoje sukirsti rankomis su MTV dėl kanalo transliacijų yra paprasta kaip įsimylėti. „MTV Lietuva“ - tai nacionalinės garbės reikalas, todėl „MTV Networks Baltic“ kartu su tarptautiniais kompanijos vadovais didžiuojasi, kad tokia įtakinga kabelinės televizijos organizacija kaip LKTA tapo solidžiu didžiausio pasaulyje televizijos tinklo partneriu, suteikdama Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams galimybę matyti lietuvišką MTV“, - sako „MTV Networks Baltic“ generalinis direktorius Marius Veselis.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

MTV atiduoda savo veidą į Lietuvos rankas

2006-07-12 | Iki MTV erdvėlaivio pakilimo lieka vis mažiau laiko ir jame vis dar yra daug vietos visiems, vaikystėje svajojusiems būti kosmonautais. Televizija jau išrinko vedėją merginą, aktyviai žvalgo, kur nuo jam lemtos vietos slepiasi vėdėjas vaikinas, ir dar pradeda ieškoti užsklandų kūrėjų. Užsklandos (kalbantys angliškai jas vadina art breaks) – tai trumpi, iki 30 sekundžių trukmės klipai, rodomi tarp laidų ir reklamų. Jie linksmi, vaizdingi, išradingi, kartais nuo jų susimazgo mintys, tačiau jie visada nuteikia maloniai kaip netikėtai laimėta kelionė į Karibus. „MTV Networks Baltic” rinkodaros direktorius Tomas Ramanauskas ir pats svajoja sukurti tokią užsklandą. “Geriausiai žinomas tokios užsklandos pavyzdys yra tas klipukas, kur astronautas Mėnulyje iškelia vėliavą, o pabaigoje joje pasirodo MTV ženklas. Pats norėčiau kokį nors klipuką sumeistrauti, bet nemoku, todėl jiems kurti ieškau bendraminčių”, - pasakojo Tomas degančiomis akimis ir daug gestikuliuodamas. Tai galėtų būti trumpa, buitine kamera nufilmuota istorija apie svajotoją mergaitę, kuri nori išmokti skraidyti tik tam, kad atkeršytų ant jos dviračio purptelėjusiems paukščiams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MTV parduoda likusią laisvą VJ vietą

2006-07-03 | NEOFICIALUS PRANEŠIMAS - Korumpuota Baltijos šalių MTV vadovybė turtingiems dėdėms ir tetoms praneša, kad jų mylimi vyriškos lyties vaikai ir meilužiai dar turi galimybę nusipirkti likusią laisvą „MTV Lietuva“ VJ vietą. Remiantis pasauline patirtimi, pradinė šlovingos VJ pozicijos „MTV Networks Baltic“ kompanijoje kaina skaičiuojama pagal standartinius reklamos įkainius. Vėliau interesantams rengiamas aukcionas. Jo metu bus atsižvelgta ne tik į pasiūlytą aukščiausią kainą, bet ir siūlomo kandidato dantų, plaukų būklę bei sugebėjimą būti „pasikėlusiu“. Nei intelekto koeficientas, nei kokie nors talentai, suprantama, nėra būtini. „Baltijos šalių MTV - daugiamilijoninis investicinis projektas. Nereikia net aiškinti, kad Marius Veselis, kaip tikras nepriekaištingos reputacijos vadovas, milijonus jau seniai ištaškė, todėl dabar pradėjome pardavinėti viską, ką tik galime - net mano mylimo generalinio plaukus“, - taip naują MTV vadovo šukuoseną ir verslo reikalus komentuoja „MTV Networks Baltic“ generalinio direktoriaus seksualioji asistentė Orinta. „Marius liepė Į VJ aukcioną būtinai pakviesti kuo daugiau žurnalistų, kad jie patys įsitikintų aukciono skaidrumu ir tinkamai nušviestų prie MTV sėkmės prisidedančius turtingus dėdes ir tetas“, - sakė asistentė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MTV vedėjų atranka susuko galvas ir laimėtojai, ir pralaimėjusiems

2006-06-27 | Penktadienio vakaras Palangoje svilo nuo jaudulio ir netikėtumų: MTV vedėjas vaikinas neišrinktas - atranka tęsiasi; vienintelė Ugnė Skonsmonaitė paskelbta VJ Search nugalėtoja. Ugnę šokiravo tarptautinės MTV komandos sprendimas. Kad tapo „MTV Lietuva“ kanalo vedėja mergina susivokė tik po baigiamojo VJ Search vakarėlio. „Iš pradžių pamaniau, kad pelniau Tele2 simpatijų prizą. Iki šiol negaliu patikėti, kad laimėjau. Kai man pasakė, kad jau viskas - laimėtoja esu aš, vos neapalpau“, - atslūgus šokui pasakojo Ugnė. "Po paskelbimo nugalėtoja Ugnė į žurnalistų klausimus reagavo užsitverdama aikštingos tylos siena. Ugnės bendravimo stilius, tapus nugalėtoja, mums patiems buvo netikėta staigmena", - sakė MTV Networks Baltic generalinis direktorius Marius Veselis, bet pridūrė, kad, turint galvoje Ugnės nepatyrimą ir šoką - tai pateisinama. „Ugnė turi gyvenimo šansą - mes tikime, kad ji juo pasinaudos“, - pridūrė M. Veselis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„MTV VJ Search“ atradimas – klaipėdietė Ugnė

2006-06-23 | Penktadienį Palangos „Šachmatinė“ išvydo naująją MTV vedėją Ugnę Skonsmanaitę. Įsidėmėkite šią merginą – nuo rugsėjo ją teks matyti dažnai. Porą mėnesių trukusio „MTV VJ Search“ metu klaipėdietė nušluostė nosis visiems abejojusiems, ar tikrai ji yra gimusi būti MTV veidu. Naujoji MTV šeimos auklėtinė tiesiog gyvena muzika ir muzikoje, jau seniai žiūri MTV – kanalas namuose įjungtas 24 valandas per parą, ir jaučiasi tikra „MTV kartos“ nare. Kaip sakė „MTV Networks Baltic“ vadovas Marius Veselis, beliko Ugnės anketoje perskaityti jos gyvenimo moto: “Intelligence without ambition is a bird without wings (Salvador Dali)” ir visa komisija merginai surašė riebius pliusus. „Ugnė etapas po etapo vis ryškiau atskleidė savo gyvumą, azartą, su kamera bendravo tarsi su senu draugu, taigi po finalo tik susižvalgėme ir supratome, kad jos prisijungimas prie MTV komandos yra neišvengiamas“, - komisijos sprendimą komentavo „MTV Networks Baltic“ rinkodaros vadovas Tomas Ramanauskas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!