LT   EN   RU  
2023 m. kovo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mergelė
MERGELĖ (08.23-09.22)

2006-12-28 | Mergelės ženklo žmonės linkę į praktiškumą. Jos turi organizacinių sugebėjimų, ką nors tvarkyti, planuoti. Be to jos negaili savęs jokiam darbui ir viską atlieka patikimai ir laikydamosi nuostatos, kad daro ne dėl savęs, bet dėl darbo. Mergelės visada pasiruošusios padėti ir turi poreikį, ką nors gero nuveikti visuomenės labui, kadangi dažnai priklauso socialinėms organizacijoms. Jos yra labai darbščios ir daro daug dėl kitų, nesirūpindamos savimi. Visiems pažįstamas jų didelis reiklumas sau ir kitiems kartais gali jas privesti prie pedantiškumo. Ypatingą dėmesį Mergelės skiria savo kūnui ir sveikatos temoms. Jos domisi mitybos, dažnai mediciniais klausimais ir teikia pirmenybę alternatyviems gydymo metodams. Kai kurios iš jų yra gabios gydymo menui. Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Mergelė. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Rugsėjo mėnesį į Mergelės žvaigždyną įžengęs Saturnas gali pateikti įvairių nelengvų išbandymų, tačiau Mergelės nelabai bijo šios niūrios planetos. Tai, ko ji reikalauja, t.y. pareigingumo, kantrybės, metodiškumo, šio ženklo žmonės turi. Savybės, priešingos išvardytosioms, akivaizdžiai neš problemas. Geriausiu atveju šiemet sukursi šeimą arba labiau pajusi artimą ryšį su tėvais, gimine. Blogiausiu – išryškės ilgai slėptos spragos tėvų ar jau tavo pačios šeimoje. Mokslas. Darbas. Jei turi darbą, verčiau jo nekeisk, nes šiemet bus sunkiau adaptuotis naujoje aplinkoje. Jei gali, gyvenk ir būk savo šalyje arba ten, kur jautiesi kaip namie. Kita vertus, keisk ir darbą, o gal ir šalį, jeigu jautiesi lyg tremtyje. Mokslai eisis permainingai. Jei pasirinkai tavo siekius atitinkančias studijas, viską nesunkiai ištversi ir judėsi pirmyn, kad ir su nedidelėmis krizėmis. O jeigu įlipai ne į tą valtį, tai irsies lyg prieš srovę. Draugystė. Meilė. Būsi ištikima seniems bičiuliams, o naujos pažintys nelabai „lips“. Užtat akiratyje gali pasirodyti jau kiek primiršti vaikystės draugai. Su meilės objektu viskas eisis gana vienodai, jeigu jūsų santykiai jau nusistovėję, gerai vienas kitą pažįstate, o gal net „sumetę skudurus“. Jei ne, tuoj kils ūpas tai padaryti. Kol Saturnas nepavers tavęs ledine ledi arba surūgusia bambekle, problemų neturėtų kilti. O vėliau viskas priklausys nuo tavo partnerio kantrybės ir jo jausmų stiprumo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Megelė. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | Pareigos ir pasiaukojimo jausmas gali priversti Mergelę užsikrauti sunkias, bet menkai apmokamas pareigas, taip pat šio ženklo atstovai gali susidurti su bendradarbių nesąžiningumu ir dviveidiškumu arba klientų nedėkingumu. Vis dėlto, 2007 metai žada būti įvairiapusiškai sėkmingi. Jupiteris, esantis palankioje Mergelėms padėtyje, duos galimybę pakeisti gyvenimo sąlygas į gerąją pusę. Galimas persikraustymas, buto įsigijimas, namo, žemės sklypo, naujų baldų ir įvairių komforto reikmenų pirkimas. Sėkmingiausi Mergelėms bus vasaris, kovas ir balandis. Šiais mėnesiais atsiras galimybė pakeisti profesinės veiklos sferą – į labiau įdomią, tinkamą ir naudingą. Jeigu esamas darbas patenkina, galimas karjerinis augimas, greitas ir esminis. Tačiau gerovė ateis tokių neįtikėtinų pastangų dėka, kad didelio džiaugsmo Mergelės nepatirs, vien tik moralinį pasitenkinimą, nepaprastą nuovargį ir supratimą, kad visgi buvo verta žaisti tą žaidimą. Lapkritį galimos sėkmingos kelionės į užsienį, naudingų kontraktų su užsieniečiais sudarymas. Birželį ir rugsėjį reikia būti atsargesniam, ypač turint reikalų su svetimais pinigais. Taip pat reikėtų pasirūpinti turto apsauga – didelė vagysčių ir apiplėšimų tikimybė. Tuo pat laikotarpiu nevertėtų įsigyti prabandos daiktų, tame tarpe juvelyrinių papuošalų – veliau atsiras galimybė nusipirkti norimus daiktus gerokai pigiau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Mergelė

2006-12-27 | Patartina saikingai pabadauti, išvalyti žarnyną, atsisakyti įpročio persivalgyti nakčiai. Beje Mergelės ilgą laiką gali apsieiti be mėsos, o ilgainiui net tapti vegetarėmis. Tradiciškai Mergelė laikoma stipriausiu ženklu, nes rūpinasi higiena ir sveikata. Kartais taip į tai įsijaučia, kad tai tiesiog tampa įkyria idėja. Mergelė itakoja pilvo ertmę, plonąsias žarnas, virškinimo traktą. Šio ženklo atstovams būdingos šios ligos: virškinimo sutrikimai, pilvo ertmės uždegimai, žarnyno nepraeinamumas, diegliai, apendicitas, išvarža. Serganti Mergelė būna labai nerami, savo įkyrumu dažnai erzina ne tik aplinkinius, bet ir gydytojus. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms reikia labai rūpintis maistu, protingai badauti, rūpintis žarnyno švarinimu ir nervinės sistemos stiprinimu. Reikia vengti įtarinėjimų, priekabumo, kritiškumo, smulkmeniškumo ir kuo šilčiau bendrauti su aplinkiniais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Mergelė

2006-12-26 | Pajuskite valgymo malonumą! Atidžiai apžiūrinėjate maisto produktų pakuotes, viską išnaršote po kaulelį. Jums reikia žinoti, ką valgote. Būkite atsargūs. Kartais perdėtai nerimaujate dėl to, kas patenka į jūsų skrandį. Užuot mėgavusis valgių skoniu, svarstote, ar jie nepakenks, ar nepasenę... Pradedate nervintis ir ... sutrinka virškinimas. Be to, stresą slopinate saldumynais. Ne tuo keliu einate! Žvaigždės pataria. Vien salotų lapais Mergelei maitintis tikrai nevertėtų. Valgykite kuo daugiau troškintų daržovių, paukštienos ir žuvies. Rytą tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę vandens su šaukšteliu medaus - suteiks žvalumo, suaktyvės skrandžio veikla. Kad pagerėtų virškinimas, valgius skaninkite krapais, imbieru, kardamonais ir kmynais. Dėmesio! Valgykite iš žalios ir geltonos spalvos indų, ant stalo visada tegul bus pamerkta puokštė lauko gėlių. Tai sukurs jaukią bei ramią atmosferą ir padės pajusti valgymo malonumą. Energijos pasisemsite aktyviai ilsėdamiesi, tarkim, žaisdami lauko tenisą, tinklinį, ar keliaudami.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Mergelė

2006-12-23 | Apie “Mergeles” dažnai klaidingai manoma: kad jos nedrąsios, drovios. Bet išorė apgaulinga. Jos gali būti puikios žmonos, jeigu vyrai nebando jų apgaudinėti ir jeigu “žaidžia pagal taisykles”. “Mergelės” visur mėgsta tvarką, yra ekonomiškos ir mielos. Vyrai, jeigu ketinate su “Mergele” vykti į povestuvinę kelionę, patariame išsirinkti vietoves su senovės paminklais ir kitomis įžymybėmis. Namuose neužmirškite pagirti žmonos kulinarinių sugebėjimų, tai viena jos silpnybių. Be to, kadangi “Mergelė” mėgsta tvarką ir yra ekonomiška, patys išmokite taisyti vandentiekio čiaupus, durų rankenas, įkalti vinis ir pan. Tai ne tik sutaupys pinigų, bet ir laiko – nereikės ieškoti meistrų. Mergelės ženklo atstovams visada trukdo ir garsi muzika, ir triukšminga kompanija. Nenori gausios svitos jie ir per savo vestuves: jiems visiškai pakanka poros liudininkų, šeimos narių ir kelių pačių artimiausių draugų.Po ceremonijos pasėdėję kokioje nors nuošalioje užeigoje, išvyksta į povestuvinę kelionę. Maršrutą renkasi tokį, kuriame turėtų galimybę pabūti vienu du: vyksta į poilsio namus, į atokų kurortą ar paprasčiausiai prie ežero. Nepuls jie švaistyti ir per vestuves padovanotų pinigų – juk lėšos dar pravers šeimyniniame gyvenime!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Mergelė

2003-03-31 | Mergelė. Jeigu paklausite Mergelės apie darbą, gali tekti klausytis ilgo ir išsamaus pasakojimo. O kas yra Mergelėms poilsis? Tai taip pat dažniausiai darbas. Apdovanota racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu, Mergelė tik kitų raginama išvyks pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduos naudos, nes šio ženklo žmonės sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Eidami į paplūdimį jie dažnai pasiima knygą, žurnalą, radiją arba vadovėlį. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Didžiausia jų klaida - atostogos namuose. Po tokių "atostogų" namai blizgės, atsargų žiemai bus priruošta su kaupu, bet… Kita poilsio rūšis - aktyvus poilsis. Taip pat Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys. Tai gali būti atostogos kaime.

Lankomumo reitingasKomentarų: 9

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!