LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mokėjimo kortelės
Mokėjimo kortelės kavos mėgėjams

2006-07-05 | Stambiausias Ukrainos bankas „Privatbank“ išleido mokėjimo korteles, skirtas kavos mėgėjams. Nuo šiol gerti NESCAFE kavą, gaminamą kompanijos NESTLE, ne tik malonu, bet ir naudinga. Pusantro tūkstančio akcijos „Pirk NESCAFE – gauk papildomą uždarbį!“ dalyvių gaus unikalias „VISA Classic NESTLE“ mokėjimo korteles, sukurtas „Privatbanko“ specialistų. Šių kortelių savininkai kortelėse galės kaupti NESTLE piniginius prizus ir dalyvauti įvairiose akcijose. Taip pat korteles galima bus panaudoti ir tiesiogiai – atsiskaitymams, sąskaitų apmokėjimams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kreditinės kortelės „Yodlee BillPay“ vartotojams

2006-06-21 | „Yodlee“ paskelbė, jog nuo šiol „Yodlee BillPay“ vartotojai galės sumokėti už savo sąskaitas ne tik ASN sistema, bet ir kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis. Sprendimo privalumus turėtų įvertinti ir įmonės, ir vartotojai: kortelių kompanijos gaus papildomų pajamų, o vartotojai galės kaupti taškus, dalyvauti įvairiose akcijose bei greitai sumokėti už mokesčius. „Yodlee BillPay“ siūlo patogią mokesčių ir sąskaitų stebėjimo sistemą, prasidedančią elementariu sąskaitos valdymu ir pasibaigiančią specifinių funkcijų reguliavimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Elektroniniai mikromokesčiai

2006-06-21 | James C. McGrath federalinio rezervinio Filadelfijos banko mokėjimo kortelių centro atstovas paskelbė dokumentą „Mikromokesčiai: vartotojų mokesčių riba“. Dokumento tekste sakoma, jog, nepaisant struktūrinių apribojimų, esama kortelių infrastruktūra bei jos aptarnavimo servisas, ko gero, artimiausiu metu taps pagrindas elektroninių mikromokesčių paplitimui visose Jungtinėse valstijose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Intelektinės kortelės Dadlyje

2006-06-21 | Dadlyje (D. Britanija) pradėtas naujo projekto testavimas. Nuo šiol visi miestelio gyventojai galės daugiau paslaugų gauti su intelektinėmis kortelėmis. Tai kortelės su mikroprocesoriumi „trys viename“. Naujų kortelių savininkai galės skolintis knygų iš bibliotekų, lankyti tiesioginius kursus, rezervuoti bilietus ar vietas kavinėje. Projektas jau veikia visu pajėgumu, jame dalyvauja keletas pramogų centrų bei nedidelė skaitytojų grupė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

RBS testuoja naujas bekontaktes korteles

2006-06-15 | Karališkasis Škotijos bankas (RBS) šią savaitę Edinburge pradės naujos bekontaktės debetinės kortelės testavimą. Kortelės turės pakeisti grynuosius pinigus, naudojamus smulkiems pirkiniams. Kortelėmis galima bus pasinaudoti kai kuriose Edinburgo parduotuvėse. Banko atstovas teigia, jog „dabar vartotojai neturės nešiotis su savimi smulkiųjų pinigų, o tai žymiai pagreitins pirkimo procesą“. Bandomuoju laikotarpiu iki šių metų pabaigos sistema bus taikoma operacijoms iki 10-ies dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Citizens“ grupė išleido milijoną „PayPass“ kortelių

2006-04-24 | Finansų grupė „Citizens Financial Group“ išleido daugiau kaip 1 mln. debetinių bekontakčių „MasterCard PayPass“ kortelių emisiją. „Citizens Financial Group“ atstovų teigimu, visame pasaulyje vis dar pastebimas žymus prekybos ir paslaugų įmonių, kuriose galima būtų atsiskaityti nekontaktinėmis kortelėmis, deficitas, todėl „MasterCard PayPass“ kortelėse yra įdiegta ne tik bekontaktė sąsaja, bet taip pat yra ir magnetinė juosta bei kontaktinė mikroprocesinė sąsaja tam, kad šia naująja kortele būtų galima atsiskaityti drauge kaip įprasta mokėjimo kortele. „Citizens Financial Group“ jau yra sėkmingai įgyvendinusi bandomuosius bekontakčių kortelių projektus įvairiuose pasaulio regionuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lietuvos viešajame transporte - elektroninės kortelės

2005-10-10 | Šiuo metu rengiamasi pradėti elektroninių bilietų ir informavimo sistemų viešajame transporte projektą, vykdomą pagal Lietuvos 2004-2006 metų bendrojo programavimo dokumento 3.3 priemonę "Informacinių technologijų paslaugų ir infrastruktūros plėtra" pogrupį “Viešosios elektroninės paslaugos“. Bendra projekto vertė viršija 19 mln. Lt, lėšas skiria Europos Sąjunga, Lietuvos vyriausybė bei didžiųjų miestų Savivaldybės (Vilnius, Kaunas, Klaipėda). Šiuo metu rengiamasi pradėti elektroninių bilietų ir informavimo sistemų viešajame transporte projektą, vykdomą pagal Lietuvos 2004-2006 metų bendrojo programavimo dokumento 3.3 priemonę "Informacinių technologijų paslaugų ir infrastruktūros plėtra" pogrupį “Viešosios elektroninės paslaugos“. Bendra projekto vertė viršija 19 mln. Lt, lėšas skiria Europos Sąjunga, Lietuvos vyriausybė bei didžiųjų miestų Savivaldybės (Vilnius, Kaunas, Klaipėda). Vykdant projektą, trijose Lietuvos miestuose bus įdiegta apmokėjimo už važiavimą viešuoju transportu nekontaktinių kortelių pagalba trijų Lietuvos miestų viešajame transporte sistema ir keleivių informavimo sistema.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!